Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
ilk mesajı okusaydınız orda yazıyordu maksat hem muhabbet hem fallaşmak diye.
siz bilirsiniz açabilirsiniz yeni bir başlık..

nerdee hayatim bende o yetenek.bakabilsem anacigimin falina kendim bakacam yine kahve iciyo
neyse kismet degilmis.sizlerin yorumlarinizi begenmistim o yuzden pasladim.zormus ya resim koymak :/

canım içini karartmışsın. falında eli belinde uçan bir kadın var. bel rahatsızlığı olan biri mi var hayatında. yoksa eli belinde fettan bir kadın mı bu kişi tam bilemedim. kendini çok yıpratıyorsun. sürekli bir koşuşturma halindesin. taşın üzerine oturmuş düşünen bir adam var. sıra sıra yükler taşınıyor. sanki taşınma durumu var gibi. karşılıklı 2 li görüşmelerin var. saçları toplu ve biraz kiloluca bir kadın uçarak uzaklara gidiyor. tabakta da yine kilolu bir kadın var.sanki birisine sırtını dönmüş gibi.
içini çok kapalı gördüm canım. zamanla herşey düzelir.

benim için iskambil açar mısın. ben kumral. o esmer.
tarot çekersen onuda yorumlayabilirim. :)

teşekkür ederim canım yorumun için :)
canım senin falını biraz bekleticem şu an pek müsait değilim

benim için iskambil açar mısın. ben kumral. o esmer.
tarot çekersen onuda yorumlayabilirim. :)

canım erkeğin kalbi senin yanında çıkmış yani gönlü sende ama bedeni başka bir kızın yanında görünüyor. şu an başkasıyla mı beraber ya da aklında kalan biri mi var ki? ya da geçmişinde kalmıştır. bu kişiyle arasındaki sevgiye sorunlar giriyor ve sana yöneliyor bu çocuk. bir teklif bekliyorsun ve o teklif gelecek sana

inşallah o teklif gelir. :)))ağzından bal damlıyor.

jado tarot kartı çek kendin için yorumlayım :)

canım kusura bakma gripten ölüyodum bakamadım fallarınıza:)) falcı edasıyla konuştum şu anda da ama:))
çok karışmışsın senn adige bu nasıl fal:)
bu seninkinin üstüne gidiyosun baya sanki eziyosun bu çocuğu laflarınla sen baya üzülüyo.
canım bu çocukla düzeliceksiniz siz bence ama daha hemen değil.hatta bir yere gidebilirsiniz birlikte.
2 büyük haber var aileye bu.biri maddi açıdan temiz bir haber.
canım hafif bu seninkinden kısa esmer birinin daha ilgisi olabilir mi sana?
seni çok doldurmaya çalışıyolar,dikkat et.
bu çocukla tam anlamıyla düzelince hayatın düzene oturucak şu an çok karışık.
bide saçı omuzlarında biriyle ciddi bir konuşman var.bu kız ezilip büzülüyo karşında suçlu gibi sana karşı

kuzummm öncelikle çok geçmiş olsun bende nerelerde bu kız diye merak etmiyor da değildim hani.
gelelim fala öncelikle çok tşk ederim ağzına sağlık :)
ben artık senin fallarından da korkuyorum hani. şöyle ki bir ara baktıgın falda siz bu cocukla kavga ediceksnz çok süründürceksn baya kavgalar cıkmış dedin o sıralarda yağ baldık resmen. anam senin onu söylediğin akşam bir kavga ettik o gün bugündür hep kavgalıyız. bakalım bu sefer iyi şeyler söyledin umarım öyle olur.
bu arada o saçı oomuzlarında olan kız da dogru bir arkdsmla tartıstık o biliyor sucunu ondan öyledir o zilli :)

ya sorma sorma bende kendimden korkuyorum.başka bi çocukla konuşurkende bu olmicak başkasıyla kısa sürede olucak demiştim bununla çıktın:)
artık falı beceriyo muyum ne

Merhaba canım geçmiş olsun bende aranızdayım artık fallaşalım seninle :)) geçmiş olsun buarada..

Sana bakayım yüklerim bende fal fotoğraflarımı bakarsın :)
Canım sende geçmişten gelen kırgınlıklar, üzgüntüler gördüm güven problemin var gibi. geçmişe çok takılı kalmışsın duygusal hassas birisin ama bu yönünü saklamaya çalışıyosun insanlara duvar örmüşsün. Bi insanla görüşme gördüm ilişkin var sanırım ama sende eksik bişeyler var. Kısa yollara gideceksin iyi gelecek sana. Esmerimsi buğday tenli uzun boylu bi erkekten sana haber var bu seni şaşırtacak duygularında bazı karmaşalara neden olacak gibi. Çalışıyo musun iş haberi mi bekliyosun bilmiyorum ama çalışma ortamın var kalabalık bi yer. Çalışıyorsan iş değiştireceksin ya da bulunduğun yerde yükseleceksin :) Benden bu kadar canım

hoşgeldin canım tabiki fallaşırız.
eski sevgilimi bekliyorum aslında esmer oda evet orta boylu sayılır ama:) onla mı görüşme gördün acaba yaa:))
işte master yapıyorum uygun bir iş arıyorum valla olsa diye kuzucum

Olabilir canım duygularını değiştireceğine göre odur diye düşündüm ama :) hoşbuldukk

canım resmen ters dönmüş bir insan var ve bu hiç umrunda değil zamanında seni kaybetmiş biri de olabilir bir bayan bu.
sana büyük 2 kısmet görüyorum ama bunlar bağlantılı kısmetler.
sen çok karamsarsın galiba içine atıyosun ve çokta sıkılmış gibisin herşeyden falın karanlık çünkü.
bi kutlama yapıcaksın sen çok sevineceğin birşey olucak:)
canım gitmemesi için uğraştığın biri senden uzaklaşıyo aslında ama onunda aklı sende kalıyo.
ailede biraz sıkıntı var.
sen kendini ailenede kapamışsın aslında olan biteni görmüyosun.
bir erkekle de saçları kıvırcık gibi bi erkek bu yüzleşmen var ama güzel çıkmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…