Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

İnanamıyorum hepsi çok çok doğru Çok teşekkür ederim canımcım ara sıra uğrarım bende artık buraya

iskambille başlayım bakalım ne diycek kartların.
canım iskambil falında çok kart kalmadı. sevginiz için zamana ihtiyacınız var. hoşlanıyor mu diye sorarsan kartların yan yana geliş durumuna göre baya baya aşık görünüyor bu çocuk sana. hem fiziksel olarak beğeni söz konusu aranızda hem duygusal yakınlığınız var. sen biraz çekimser görünüyorsun bu da hoşlanıp hoşlanmadığı konusunda emin olamamandan kaynaklı sanırım. erkek gayet sahiplenmiş benimsemiş görünüyor.
katina da çektm sana
katina kartların da olumlu çıktı canım
iyi şans ve mutluluk seninle beraber. sevdiğinle aranızdaki tutku çok güçlü, bu ilişki konusunda bir arkadaşın sana bir öneri sunacak ve bu öneri senin için çok faydalı olacak. aşkta güven kazanma zamanı, karşındakinin duygularından emin olacaksın. sadakat dolu bir aşk olacak bu. ve sonuç hoşuna gidecek eminim ki :) evlilikle sonuçlanacak bir ilişki diyor kartın :)

canım evlimisin bekarmısın bilmiyorum ama falında böyle eğleneceğin bir ortama gideceksin ve
burada bir erkek san bir hediye veriyor sen de ona.ya da haber de olabilir bu birbirinize karşı bir etkileşim olacak.
bu olay iki vakte kadar olacak. bayraklı bir yerde işin var canım.
senin kafanda ypmak istediğin bir şey var ve sen düşünüyorsun yapsam mı acaba diye her ne ise bu işte ben hayır gördüm.
bu şeyi yaptıktan sonra rahatlıyacaksın.
kalabalık bir ortama gireceksin her yerde insanlar çıkmış. bir de baş başa bir görüşmen var.
2 vakte kadar uzak yoldan temiz bir haberin gelecek. sevineceğin güzel bir şey.
kalabalık ortama girdikten sonra bu haber geliyo sana. sonra da o yapmak istediğin şeyi yapıp aydınlığa kavuşacaksın.
ondan sonra da görüşmen var başbaşa.
hane falın çok temiz ferah evinizde sizi huzursuz edecek herhangi bir problem yok.
hanenize uzun boylu biri gelecek dışardan ve bu kişi kısmetiyle geliyor. toplu bir bmitar para ya da mal bilemiyecem maddi bir şey girecek evinize.bu uzn boylu kimsenin isminde t harfi olabilir.
canım bu kadar görebildim yorumlayabildim.

ben de bekliyorum bilgilerimi yazmıştım.

İnanamıyorum hepsi çok çok doğru Çok teşekkür ederim canımcım ara sıra uğrarım bende artık buraya

sevindim tuttuğuna :) sorunlarınızı halledersiniz ve çoookkk daha mutlu olursunuz inşallah canım
bekleriz her zaman :)

selam arkadaslar.benimde falima bakilmasi icin ne yapmam lazim

merhaba hoşgeldin. falına bakılması için, falına baktırmak istediğin kişinin falına bakman gerekiyor :)

jadalozz banada bakabilirmisin.katins olur tarot yada iskambil kahve.hepsine acigim

klbkk arkadas ta kahvede iyiymis.rica etsem yardimci olabilirmisiniz

hadi inşallah canım ağzına sağlık nasıl mutlu ettin beni anlatamam. :)

teşekkür ederim canım ağzına sağlık :)
evliyim canım ama düğün bekleyen evlilerden :)
inşallah yapabilirim o isteediğim şeyi

jadalozz banada bakabilirmisin.katins olur tarot yada iskambil kahve.hepsine acigim

klbkk arkadas ta kahvede iyiymis.rica etsem yardimci olabilirmisiniz

falıma bakanın falına bakıyorum diye en başta söylemiştim ..

hadi inşallah canım ağzına sağlık nasıl mutlu ettin beni anlatamam. :)

inşallah falım tutar da daha mutlu görürüz seni canım :)

ayy ne güzl ağzından bal dmlamış resmen :) benim bu içimin karardıgı günlerde ne de iyi geliyor böyle şeyler duymak. iyi geceler kuzummmm iyi yıllar şimdiden

Herkese mutlu yıllar ay bayadir giremedim siteye yeni yıla girerken falıma bakan çıkarmı diye girdim inşallah bakan olur ben de bakicam falınızı yükleyin kızlar ne olur yorum bekliyorum :)

Kızlar ya dün gece Dilek balonu uçurdum ya ne olur bakan yok mu dileğim olucakmi offff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…