Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

canım senin aklın bayaaa karışmış. dallas gibi sanki. kendini biraz toparlamaya çalış.boğa gibi bir adam var. sanki ellerini bağlamış bir şeye sırtını dönmüş oturuyor.

Son düzenleme:
hadi kızlar fallaşalım :KK66: $SAM_1973.JPG $SAM_1974.JPG $SAM_1975.JPG $SAM_1977.JPG $SAM_1983.JPG $SAM_1984.JPG

Son düzenleme:
fal ? :)
fotolarını çekiyorum yüklerim ben birazdan. sen yaz ben sana bakayım beklerken :)

tmm cnm bana katina baksan :KK17:

ben esmerim göz rengim koyu kahve , erkek arkadasım ise esmer ela gözlü baska bilgiye gerek var mı cnm :KK16:

tmm cnm bana katina baksan :KK17:

ben esmerim göz rengim koyu kahve , erkek arkadasım ise esmer ela gözlü baska bilgiye gerek var mı cnm :KK16:

tamam canım katina açalım :)
başka bilgiye gerek yok aççıyorum ben :)

kartların genel anlamda sanki sevgili değilsiniz de sen hoşlanıyorsun gibi çıktı ama erkek arkadaşım dedin o yüzden ona göre yorum yapıcam :)
canım sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz sanırım. gözyaşı dökmüşsün ve bir süre daha devam edecek bu üzüntülerin. sevdiğinle ilgili ortak bir karara varamadığınız ve senin pek de istemediğin bir şekilde sonuçlanacak bir durum görünüyor. aklında şüphelerin dolaştığı zamanlar geçiriyorsun veya geçireceksin, sevdiğinle ilgili bu şüpheler. ancak içindeki güce inanmanı söylüyor kartın göz yaşı döksen de tüm zorlukları atlatacaksınız ve keder gözyaşları mutluluk gözyaşlarına dönüşecek diyor :)

tamam canım katina açalım :)
başka bilgiye gerek yok aççıyorum ben :)

kartların genel anlamda sanki sevgili değilsiniz de sen hoşlanıyorsun gibi çıktı ama erkek arkadaşım dedin o yüzden ona göre yorum yapıcam :)
canım sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz sanırım. gözyaşı dökmüşsün ve bir süre daha devam edecek bu üzüntülerin. sevdiğinle ilgili ortak bir karara varamadığınız ve senin pek de istemediğin bir şekilde sonuçlanacak bir durum görünüyor. aklında şüphelerin dolaştığı zamanlar geçiriyorsun veya geçireceksin, sevdiğinle ilgili bu şüpheler. ancak içindeki güce inanmanı söylüyor kartın göz yaşı döksen de tüm zorlukları atlatacaksınız ve keder gözyaşları mutluluk gözyaşlarına dönüşecek diyor :)

kartlr umarım yanılıyordur cnm suan hersey yolunda :nazar::KK16:

jadom netim gidip gelio sen ekle falını ben telden girip yorumlayayım düşüo burdan zor yazıorummm kuzumm :KK16::KK16:

fal ? :)
fotolarını çekiyorum yüklerim ben birazdan. sen yaz ben sana bakayım beklerken :)

bana yine bakar mısın cnm. :) ben de yüklediğin fala bakarım. ben başak burucu, kumral saçlı(sarı karamel boyalı etkisi olursa), koyu kahve gözlü,beyaz tenliyim.
hoşlandığım kişi ela gözlü kumral saçlı beyaz tenli ikizler burcu.

ben resimlerimi yolladim.ne yapmam lazim baska.katina icin.yada bana katina bakmasaniz bile.annemin faliba biri baksa :))

bana yine bakar mısın cnm. :) ben de yüklediğin fala bakarım. ben başak burucu, kumral saçlı(sarı karamel boyalı etkisi olursa), koyu kahve gözlü,beyaz tenliyim.
hoşlandığım kişi ela gözlü kumral saçlı beyaz tenli ikizler burcu.

canım hanginiz daha açık tenlisiniz ? bi de ben sana hangisinden bakmıştım unuttum :)

jadom aklın bir ara karışmış ama aklındaki o karmasa bir bir çözülmüş . şuan hiç bir sıkıntı görmüorum cnm sende :KK16:

sanki bir yolun var ve bu yolun ucunda mutlu bir haber var cnm seni bekleyen :KK16::KK16:

uçan bir leyleğin var havadaa sanırım sana bir haber gelecek gözyası dökeceksin ama mutluluktan olcak cnm :KK16:

temiz ferah bir fal cnm herşeyin yolunda oldugu bir fal ben hiç olumsuz bi şey hissetmedim de görmedim de rabbim gönlünden gecn güzellikleri saana en kısa zamanda sunsun cnm :KK34:

jadom aklın bir ara karışmış ama aklındaki o karmasa bir bir çözülmüş . şuan hiç bir sıkıntı görmüorum cnm sende :KK16:

sanki bir yolun var ve bu yolun ucunda mutlu bir haber var cnm seni bekleyen :KK16::KK16:

uçan bir leyleğin var havadaa sanırım sana bir haber gelecek gözyası dökeceksin ama mutluluktan olcak cnm :KK16:

temiz ferah bir fal cnm herşeyin yolunda oldugu bir fal ben hiç olumsuz bi şey hissetmedim de görmedim de rabbim gönlünden gecn güzellikleri saana en kısa zamanda sunsun cnm :KK34:

canımm teşekkür ederim :KK16:
15 tatilll bi gelse de gitsem şu yola :)
ooyyyy, sana o güzelliklerin daha fazlasını sunsun rabbim canım benim :KK16:

tarot baksaydın keşke o zaman :KK1::KK1:

hehe :KK70: iskambil üni yıllarımdan beri bakıyorum genelde tuttuğunu söylüyorlar ama benim için eğlence vakit geçirme aracıydı. başkaları aaaa tutuyo dedikçe hoşuma gitmeye başladı.
o merakla katina aldım pek beceremedim ama yorum yapmaya çalışıyorum kimi zaman tutuyor. tarota da ilgim başladı o sıralar ama kartları o kadar çok ki ondan da çabuk sıkıldım :KK70: kitaptan bakarak yapıyorum yorumlarını.
demem o ki en çok tutan sanırsam iskambil :)
kahve de bakıyordum ama artık sıkılıyorum kahve falından, bakamıyorum

X