Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

işle ilgili sorunlar yaşayacaksın gibi duruyor ve bu sorunlar seni bayağı bir etkileyecek.
çevrende dost bildiğin kişiler var bu kişiler örümcek gibi etrafını sarmışlar ve sana bi komplo gibi birşey hazırlayacaklar.
çevrendeki arkadaşlarına dikkat et bence.
işlerin hep ters gidiyor veya sen hep ters gittiğini düşünüyorsun. sanki kısmetlerin kapalı gibi.
hane içerisinde bir ferahlama var. haneye bir para gelecek.
akrabalarından birileri sana bir kısmet getirebilirler.
hayatında çok güzel bir değişme yaşayacaksın.
uzakta kırıldığın kırgın olduğun bir insan var aslında iki tane.
bu insanlar senin hakkında iyi şeyler düşünüyorlar, senin için dua bile ediyorlar.

teşekkür ederim canım benim :)
ben sana hangi faldan bakayım canım :)

jadocum nasilsin nasil gidiyo :) bana iskambil bakarmisin Ben disardayim suan ama Eve gelince bende sana bakarim :)))) Ben esmer o kumral simdiden saol canimm

iyiyim canım sen nasılsn :)
tamam canım, yeni fal koyucam ona bakarsın dnküne bakma :) annaammm sen çingene tarotu bakıyodun demi unutmuşum ben onu :) ben de çingene tarotu isterimmm :)

canım karşılıklı bir sevgi var ancak senin kalbin kırılmış bu konuda o yüzden aranıza bir mesafe giriyor. ikinizin ortak düşüncesi ilişki adına ciddiyet yani geleceğiniz olsun istiyorsunuz. senin esmer bir arkadaşın var bununla yüzyüze bir görüşmen olacak ondan sonra rahatlayacaksın kafana taktığın konu hakkında.

Son düzenleme:

canım içini çok karartmşsn. Içinde çok biriktiriyorsn. Cenin gibi bir şey görüyorum. Yeni bir oluşum var hayatında. Belki çocuk düşünüyorsun ya da çevrende hamile haberi alabilirsin. Falın çok karanlık çıkmış. Kendini çok bunaltmişsn. Hayatında sorunlar bitmiyor gibi hissediyorsun. Yakın zamanda feraha kavuşacaksn. Canım bana iskambil açar misin. Ikimiz de kumral Ben daha koyuym

teşekkür ederim canım :)

aranıza mesafe girmiş canım ikinizin. senin çevrende mi onun çevresinde mi bilemedim iki erkek var aranızı açan davranışlarda bulunuyorlar. biri kumral diğeri esmer bu erkeklerin. senden yana büyük bir sevgi var ama sevgi her şeyi kapatamamış aranıza mesafe girmiş.

vaaay be ne fal bakmışsın canım öyleee bende isterim banada bakarmısın istersen bende tarot yada katina bakarım .kahve falı bakıyorsun galiba bakmaya karar verirsen eklerim canım fotoları

canım bana katina bakarmısın? benimkiyle yeni barıştıkta başkası oldumu yada varmı merak ediyorum

olan olmasın işte hem devam eden biri varmı onu da merak ediyorum ay bu fallar öldürecek beni. bir bakıyorum kimse yok sadece ben başka bakıyorum başka kızlar çıkıyor.başkalarına baktırıncada öyle biri diyor sadece seni düşünüyor öteki diyor dşündüğü başka biri daha var insanın kafası karışıyor.zaten güvenim sarsıldı bir kere.fal işte deyipte bir kenara atamıyorum işte insanın zihnini meşgul ediyor ya varsa diye

bakarım canım ama direk soruna cevap verebilir miyim bilemiyorum.
barışmışsın zaten olduysa napcan kız :) olan olmuştur zaten :)

canım o kadar etkiliyorsa seni baktırma bence. fal sonuçta yani, güvenilir bişey değil. güvenicen şey kendi kalbin ve sevdiğin adam.
bakıyorum ama kötü bişey çıkarsa da tereddüt edicem şimdi inanırsan diye. bu da bi vebal sonuçta

yazıyorum canım çektiğim kartları.
sevdiğin kişinin bir başkasıyla ilişkisi olduğunu söylüyor kart. bu yüzden acı çekiyorsun. bu kadın çok sinsi fark ettirmeden yapıyor yapacağını. şöyle de diyebilirim bu kadın sevdiğinin hayatına girmeye çalışıyor ama sevdiğin bunu fark etmiyor ıolabilir. gerçekten arkadaşça yaklaştığını düşünebilir.
bunun dışında sevdiğinle aranızda sosyal farklılıklar var bu yüzden bazen sorun yaşıyorsun.
hayatta bir çok zorluk yaşayacaksın ama zorlukların ardından senin güzel bir itibarın olacak. iş adına güzel şeyler bekliyor seni

sana ne bakmamı istersin? tarot,katina . saç ten göz rengini burcunu merak ettiğin bişe varsa sorabilirsin

tarot bak bu sefer de canım
kahve saç, ela göz, aslan burcuyum
iş hayatımla ilgili bakabilir misin canım, yapmak istediğim bir kariyer var başarabilecek miyim?

yani o zaman kadının benimkine ilgisi var farkettirmeden ilgisini çekmeye çalışıyor .ne bunaldım ya gerçekten keşke bırakabilsem.çalışmıyorum iş bulamadım fala sardım :2:

yani o zaman kadının benimkine ilgisi var farkettirmeden ilgisini çekmeye çalışıyor .ne bunaldım ya gerçekten keşke bırakabilsem.çalışmıyorum iş bulamadım fala sardım :2:

canım gerçekten öyle diye bişey yok eğlenip vakit öldürüyoruz falla o kadar

huhuuu kız jadaloz

benim de tarot falıma baksana...
iş konusunda....

kova burcuyum..
buğday ve soluk beniz...
kahve göz...
koyu kahve saç...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…