Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
bu sefer küçük fincanda içtim kahveyi ondan böyle çıktı kaç zamandır büyük fincandaa içiyordum :)
teşekkür ederim canım :KK16:

senin falın,
kız bu ne karmaşa. erkeğin aklı fikri sende çıkmış ama senin aklın bin yere dağılmış :) kumral bir arkadaşın var çok negatif biri. seni olumsuz etkiliyor bu kkız.
erkek tarafında evlilik düşüncesi çıkmış seni ve senle olmayı çok istiyor çok özlüyor seni.
senin kafandaki şeylerin genel sebebi bişeylere özlem duymak. özlem duyduğun şeyler senin kafanda sorunlara sebep oluyor. bişeyi düşünrken başka bişeye takılıyorsun. zamanla aşacaksın bu düşüncelerini

Heheh tamam tamam anladım şimdi:) ya özlüyosa gelse ya öööf benim kafam çok karışık evet depresyondayım galiba uyuyorum sürekli. İşte bulamadım:/

canım mutluluğa kanat çırpacağını görüyorum.fincanın en dibinde bir kanat var.yunuslar var etrafını sevecen ve iyi insanlar saracak güzel vakitler geççireceksin canım.maneviyatının artacağı bir döneme gireceksin.canım aklınızda uzak biyere taşınma gibi birşeyler veya bir yolculuk varsa aklında, bu olacak istediğin yere gideceksin.güçlü aile bağların olacak, zaman zaman üstünüzde kara bulutlar dolaşacak,ama üstesinden geleceksin.canım sen ışık tutan yol gösteren birisin, etrafında saygı görüyorsun.ailene erkek bebek gelebilir ya da senin olabilir bu çocuk.gözlerin üstünde olacağı bi dönemdesin, ayrıca üstünde nazar da var haberin olsun.

canım bana katina ya da iskambil hangisiyle daha net sonuçlar elde ediyorsan bakar mısın? aşkla ilgili bir sorum var, ben esmerim başak burcuyum, hoşlandığım kişi de esmer yaşça büyük, birde bana doğru adım atan esmer yengeç burcu bir bey var.ben napacağımı bilmiyorum kafam çok karışık bununla ilgili hangisi daha hayırlı ya da ne olu onun için :))

teşekkür ederim canım benim :KK16:

aboo çalışmadığım yerden sormuşsun sen bana :KK70: bi bakayım nasıl bi sonuç çıkacak :)
canım katina açtım sana
sana sıkıntı veren ve gerçekten büyük olduğunu düşündüğün bir sıkıntın var. çok göz yaşı dökmüşsün çok üzülmüşsün bu konuda. öyle bi zaman gelmiş ki her şey boş ve anlamsız gelmeye başlammış sana. ancak zaman geçtikçe fark ediyorsun ki tüm olanlar senin yararına olmuş. hani derler ya kaderinde varmış da yaşamışsın bundan ders çıkarmalısın, onun gibi bişey yaşadıkların veya yaşşıycakların seni ileriye taşıyacak şeyler.
emeklerinin karşılığını almaya başladığın bir dneme giriyorsun. tüm ektiklernin meyvesini bir bir toplayacaksın.
bu dediğin kişiler açısından da bir geleccek göremedim canım. aşk anlamında bir süre daha yalnız olacağını söylüyor kartın.

aboo çalışmadığım yerden sormuşsun sen bana :KK70: bi bakayım nasıl bi sonuç çıkacak :)
canım katina açtım sana
sana sıkıntı veren ve gerçekten büyük olduğunu düşündüğün bir sıkıntın var. çok göz yaşı dökmüşsün çok üzülmüşsün bu konuda. öyle bi zaman gelmiş ki her şey boş ve anlamsız gelmeye başlammış sana. ancak zaman geçtikçe fark ediyorsun ki tüm olanlar senin yararına olmuş. hani derler ya kaderinde varmış da yaşamışsın bundan ders çıkarmalısın, onun gibi bişey yaşadıkların veya yaşşıycakların seni ileriye taşıyacak şeyler.
emeklerinin karşılığını almaya başladığın bir dneme giriyorsun. tüm ektiklernin meyvesini bir bir toplayacaksın.
bu dediğin kişiler açısından da bir geleccek göremedim canım. aşk anlamında bir süre daha yalnız olacağını söylüyor kartın.

katina bakıormusun cnm bana da açarmısın rica etsem :KK17::KK17:

canım katina açtım sana

saol canım teşekkür ederim :)

Canın sıkkın çıkmış canım biraz kara bulutlar üstünde dolaşmış bu aralar.Elinle bu günleri itekleyip aralayıp aydınlık rahatlayacağın günlere açacaksın.Ayakta çok duruyor olabilirsin gün içinde ya da yoğun tempo içinde olabilirsin bacaklarını,ayaklarını özellikle dinlendirmeye çalış canım dikkat et kendine.
Uzakta oturan birisi olabilir bu kişi birisiyle konuştuktan sonra sana gelecek canım seninle bir konuda konuşmaıs olacak.Senden sonrada sana yakın birisi ile konuşması olacak.Bir yola çıkma durumunuz var ondan sonra ama belli olmayan bir yol bu.Bir konuda böyle tam olarak yetkiyi sen alacaksın eline ve son noktayı sen koyacaksın bu konuda da birisi seni takip edecek ve onaylayacak.Senin bu kararın üç kişiyi de etkileyecek.
Hane içinde de biraz sıkıntılar çıkmış herkes seni bir yerelere çekiştirmeye çalşıyor sanki.Etrafında sana akıl vermeye çalışanlar var ama aslında srni bunaltıyorlar bazen bunu da fark etmiyorlar.Haneye büyük bir kısmetin gelmesi söz konusu.
Etrafında böyle melek gibi birisi çıkmış kanatları bile olan melek senin etrafındna birisi bu kişi her kimse asla senin kötü olmanı istemiyor ve iyi olman için çabalıyor.Bu kişinin sana bir de yararı olacak bunaldığın bir konuda seni kurtaracak o kötü olaydan çekip iyi olacak bir yere şekle koyacak.
İki kişi yan yana gelmiş birleşmiş tam manada sevgilin olabilir bu kişi ve siz ortak bir erkeği düşünüyorsun bir konuda bu kişiyle ilgili bir takım düşünceleriniz hayalleriniz var sanki.Bu düşüncelerinizin gerçekleşmesi de yakındır.
Senin üstüne çıkmaya çalışan seni ezmek isteyen sürekli gözetleyen birisi var bu kişi sana yakın bir kişi ama dikkat etmekte fayda var.Yine bir erkekle muhtemelen sevgilin ya da abin erkek kardeşin kuzenin herkes olabilir bu kişileden birisi ile bir erkekle tanışacaksın.Bu erkek ya da tanıdığınız birisi tam çıkaramadım ama bu erkeğe sizin bir yararınız olacak.
Çok yoğun,yıpranacağın,sıkıntılı dönemdesin ama hepsi geçecek sen çok düşünüyorsun düşündüğün için de sıkıntılar seni daha da çok bunaltıyor.Akşına bırakmakta fayda var canım.
Bir kişiyi de çok fazla baş üstünde taşıyorsun bu kişi aslında tam olarak öyle baş üstünde taşınacak birisi değil ama sen seviyorsun bazen yanlışlarını da görmezden geliyorsun böyle yapman da bazen iyi değil aslında.
Aşk hayatında sadece birleşen eller kalpler çıkmış aşk hayatın güzel elbette ufak tefek pürüzler olur ama bu sizin aşkınıza asla engel değil.Sen sadece düşünmeyi bırakırsan daha iyi olacak.Her şey gönlünce olsun canım.
Bende senden fal isteeceğim katina ile iskambil arasında kaldım hangisi gönlünden geçerse ona bakmanı isteyeceğim.Ben beyaz tenliyim o da beyaz tenli o daha beyaz bana göre.İskambile bakarsan diye ten renklerini şimdiden söyleyim.Şimdiden çok teşekkür ederim :KK16:

Bende senden fal isteeceğim katina ile iskambil arasında kaldım hangisi gönlünden geçerse ona bakmanı isteyeceğim.Ben beyaz tenliyim o da beyaz tenli o daha beyaz bana göre.İskambile bakarsan diye ten renklerini şimdiden söyleyim.Şimdiden çok teşekkür ederim :KK16:

anaammmm kız naptın sen :) okuyamadım valla henüz fal yorumunu o kadar uzundu ki hzlı okumak istemedim yaya yaya okuycam :)

bugün katina daha sağlam çıkıyor sanki katina bakayım sana :)
canım iki erkek çıktı sana. biri çok kurnaz ve hinlik düşünen bir yapıya sahip. kumara meyilli yani şans oyunları vs çok seviyor.
diğeriyle aranda bir güvensizlik söz konusu sanki ancak bu erkek her istediğini elde edebilen bir insan. eğer bişeylere sahip olmak istiyorsan onunla olmalısın diyor kartın, onunla dünyaları ele geçirebilirsin...
sen seçimin konusunda endişelisin yanlış bir seçim mi yaptım düşüncesi hüküm sürüyor sürkli sende. ama o kadar tutkulu seviyorsun ki engel olamıyorsun kendine. bu konuda güvendiğin bir arkadşaın sana bir çözüm yolu önerecek.
hayatında huzur ve sükunet görünüyor canım çok çalışmışsın ve bu başarılarının karşılığını alıyorsun

inşallah olmustur buda bnm falım kızlar yorumlarsanız sevinirim :KK16::KK16:

canım bayadır istediğin bişey var bu olucak temiz de görünüyo.
bir ağlaman var ama uzun süreli değil canım üzme kendini.
ailede 2 kişi tartışabilir buda seni biraz gerip üzebilir.
bir haber var baya büyük bir haber bu ama bekliyo sana gelemiyo doğru zamanı kolluyo.
2 kişinin sarılmasını görüyorum diğeri erkek:)
ince zayıf bir bayan sana zarar verebilir çok ykaında buna dikkat et.
sıkıntıların çok az çıkmış ufak tefek sorunlar kalmış.
çok dedikodu var canım diikkat et

canım bayadır istediğin bişey var bu olucak temiz de görünüyo.
bir ağlaman var ama uzun süreli değil canım üzme kendini.
ailede 2 kişi tartışabilir buda seni biraz gerip üzebilir.
bir haber var baya büyük bir haber bu ama bekliyo sana gelemiyo doğru zamanı kolluyo.
2 kişinin sarılmasını görüyorum diğeri erkek:)
ince zayıf bir bayan sana zarar verebilir çok ykaında buna dikkat et.
sıkıntıların çok az çıkmış ufak tefek sorunlar kalmış.
çok dedikodu var canım diikkat et

yolarım ben o ince zayıf bayanı :KK19::KK19: sağol cnm ağzına sağlık :KK19::KK19:

anaammmm kız naptın sen :) okuyamadım valla henüz fal yorumunu o kadar uzundu ki hzlı okumak istemedim yaya yaya okuycam :)

bugün katina daha sağlam çıkıyor sanki katina bakayım sana :)
canım iki erkek çıktı sana. biri çok kurnaz ve hinlik düşünen bir yapıya sahip. kumara meyilli yani şans oyunları vs çok seviyor.
diğeriyle aranda bir güvensizlik söz konusu sanki ancak bu erkek her istediğini elde edebilen bir insan. eğer bişeylere sahip olmak istiyorsan onunla olmalısın diyor kartın, onunla dünyaları ele geçirebilirsin...
sen seçimin konusunda endişelisin yanlış bir seçim mi yaptım düşüncesi hüküm sürüyor sürkli sende. ama o kadar tutkulu seviyorsun ki engel olamıyorsun kendine. bu konuda güvendiğin bir arkadşaın sana bir çözüm yolu önerecek.
hayatında huzur ve sükunet görünüyor canım çok çalışmışsın ve bu başarılarının karşılığını alıyorsun

Ne demek canım rahatça oku sen beğenmene sevindim.Bende çok ama çok teşekkür ederim güzel yorumların için :KK16:

X