Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

cnm bnm yüreğine oturmus bişi birine çok mu kızdın sen onun söledikleri içine işlemiş sankiiii . bu aralar sanıırım kendini biraz yanlız hissediyorsun kabuguna çekilmişsin etrafındakileri izliosun bu senin hayrına olcak cnm

ilişkin var mı bilmiorum eger bekarsannn kısmetin yola çıkmış geliyor cnm yok evli ise bu çocuğa dalalettir cnmmm

uzak bir yerden gelecek misafirleriniz var haaa bak bu arada çaydanlığın kynıyor kuzummm senin azlaca dedikodunu yapıyorlar dost görünüp arkandan konusan çok fazla arkadasın var dostun demiyorum bak dikkatini çekerim dost görünümlü arkadas bunlar hanene herkesi alma kuzummm

bak cnm ufak çaplı bir hastalık yasadınız mı ???? yatan bir hasta gördümmmmm ama sanırım iyi suan atlatmıssınız yada atlatmak üzeresiniz

görebildiklerim bunlar cnmmmm bugün arkadaslara biraz fazla fal baktımmm enerjim tükenmiş olabilir ama en kısa zamanda tekrarbakarım sana kuzummmm şimdilik benden bu kadar

ben beyaz tenliyim benimki eski benimkide beyaz tenli ben daha beyazım. sende burçlarınızı yazarmısın

canım sevgide sorunlar çıktı. ikinizin gönlünden geçen de evlilikmiş ancak bedenleriniz ve kalpleriniz ayrı düşmüş. herkes kendi yoluna gitmeye karar vermiş. ilerisi için herkes kendi yolunda devam edecek kendi hayatlarını yaşayacak ama birbirinizle olmak ikinizin de içinde ukde olarak kalacak diyor kartların canım

benim burcum aslan eşimin burcu yengeç

canıım çok teşekkür ederiiim.kimse yok hayatımda ama eski sevgilimi bekliyorum aslında döner mi diye
sende eklersen bakarım

telveyi çok koymuşsun jadooo:)
için kararmış biraz ama aydınlığa çıkman yakın zaten bunlar öyle büyük dertler değil.
çok koşturmalı bir döneme giriceksin bu canını sıkıcak.
kocacığınla küçük bir tatil planınız mı var:) sanki bir yere gidiyosunuz.
zayıf senden biraz kısa biriyle tartışabilirsin dikkate t canım.
birinden beklediğin bir haber geliyo az kalmış sana ulaşmasına.
aileden birileriyle tartışablirsin biraz kalbin kırılabilir bu kadar tatlım.
ben beyaz o esmer:)

canım bugünlerde birşeye canın sıkılmış parayla ilgili yada işle ilgili bir sıkıntın olmalı.yakın zamanda erkek arkadaşınla bir kutlama yada tartıştıysanız barışacaksınız.sen etrafındaki bir haini farkedeceksin.hamilelik sözkonusu olabilir ama yakın zamanda değil.yaptığın ufak bir hata yüzünden bu olaydan sıyrılmak için ufaktan kaçmaya çalıştığın bir olay yaşayabilirsin.

offfffffffff bu ne kafa karışılıklığı cnm yaaa normalde böle fallara bakmıyorum ben yüreğim sıkılıo cünküüü

neye taktın sen böle kafanı kalbin sanki ikiye bölünmüş cnmmmm yaaaaa kafanın içinde sorular sorular soru işaretleri cevabını bildiğin fakat kabullenemediğinnn şeyler var sankiiii

aşk senden yana amaaaa sakın hiç bişiyi takma kafanaaaa bu ralar kalbin daha bir hızlı çarpıyor sankii bana mı öle geldi cnm bnmm

kafa karışıklığında yanlış hissetmediysem aşktan yanaa içini ferah tut cnm aşkkkk senin yanında yeter ki kararlı ol sennn

bir daha ki falınd öğrenmek istediğin ne varsa onu yaz cnm ona göre soruna yoğunlaşayaım olur mu fıstık

bu arada falı düzelemeden edemedim bir kadın var falında sivrilmiş dimdik güçlü bir kadın bu sensin sanırım cnm kalbinden içinden ne geçiyorsa suan onu dile cnm tertemiz çünkü kalbinnnnn :)

Son düzenleme:
cnm ben bugday tenliyim oda açık esmer

canım beden kartlarınız bir arada çıktı. fiziksel olarak bir yakınlığınız var. birlikte misiniz biliemiyorum ama fiziksel olarak birbirinizden hoşlanıyorsunuz. senin ona olan ilgin daha büyük görünüyor. ancak ben esmer bir kız gördüm bu falda. bu kız sizin aranıza girmeye çalışıyor. onu senden seni ondan uzak tutmaya çalışıyor. ama bu kızı illa onun yaşlarında aldatacak bir kız olarak görme, belki ailesinden bir insandır veya normal arkadaş çevresinden. esmer bir bayan.
bu kadar çıktı canım falın

ooof biliyo musun esmer bir arkadaşından şüpheleniyodum sürekl iberaberler bu kızı tanıyorum çok yakın arkadaşı.

teşekkür ederim cnmm

canım mutluluğa kanat çırpacağını görüyorum.fincanın en dibinde bir kanat var.yunuslar var etrafını sevecen ve iyi insanlar saracak güzel vakitler geççireceksin canım.maneviyatının artacağı bir döneme gireceksin.canım aklınızda uzak biyere taşınma gibi birşeyler veya bir yolculuk varsa aklında, bu olacak istediğin yere gideceksin.güçlü aile bağların olacak, zaman zaman üstünüzde kara bulutlar dolaşacak,ama üstesinden geleceksin.canım sen ışık tutan yol gösteren birisin, etrafında saygı görüyorsun.ailene erkek bebek gelebilir ya da senin olabilir bu çocuk.gözlerin üstünde olacağı bi dönemdesin, ayrıca üstünde nazar da var haberin olsun.

canım bana katina ya da iskambil hangisiyle daha net sonuçlar elde ediyorsan bakar mısın? aşkla ilgili bir sorum var, ben esmerim başak burcuyum, hoşlandığım kişi de esmer yaşça büyük, birde bana doğru adım atan esmer yengeç burcu bir bey var.ben napacağımı bilmiyorum kafam çok karışık bununla ilgili hangisi daha hayırlı ya da ne olu onun için :))

bu sefer küçük fincanda içtim kahveyi ondan böyle çıktı kaç zamandır büyük fincandaa içiyordum :)
teşekkür ederim canım

senin falın,
kız bu ne karmaşa. erkeğin aklı fikri sende çıkmış ama senin aklın bin yere dağılmış :) kumral bir arkadaşın var çok negatif biri. seni olumsuz etkiliyor bu kkız.
erkek tarafında evlilik düşüncesi çıkmış seni ve senle olmayı çok istiyor çok özlüyor seni.
senin kafandaki şeylerin genel sebebi bişeylere özlem duymak. özlem duyduğun şeyler senin kafanda sorunlara sebep oluyor. bişeyi düşünrken başka bişeye takılıyorsun. zamanla aşacaksın bu düşüncelerini

teşekkür ederm canım benm :)

çok teşekkür ederim canım
ah o sorular ve srunlar.. geçer elbet :)
diledim kabul olur inşallah teşekkür ederim canım tekrar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…