Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
canım iş hayatında yanlış başlangıç yaptığın çıktı.hırslı birimisin yaptığın iş seni tatmin etmeyebilir.bu iş yüzünden eşinle ters düşebilirsiniz.
bunlar çıktı canım

canım o kadar etkiliyorsa seni baktırma bence. fal sonuçta yani, güvenilir bişey değil. güvenicen şey kendi kalbin ve sevdiğin adam.
bakıyorum ama kötü bişey çıkarsa da tereddüt edicem şimdi inanırsan diye. bu da bi vebal sonuçta

yazıyorum canım çektiğim kartları.
sevdiğin kişinin bir başkasıyla ilişkisi olduğunu söylüyor kart. bu yüzden acı çekiyorsun. bu kadın çok sinsi fark ettirmeden yapıyor yapacağını. şöyle de diyebilirim bu kadın sevdiğinin hayatına girmeye çalışıyor ama sevdiğin bunu fark etmiyor ıolabilir. gerçekten arkadaşça yaklaştığını düşünebilir.
bunun dışında sevdiğinle aranızda sosyal farklılıklar var bu yüzden bazen sorun yaşıyorsun.
hayatta bir çok zorluk yaşayacaksın ama zorlukların ardından senin güzel bir itibarın olacak. iş adına güzel şeyler bekliyor seni

tarot bak bu sefer de canım
kahve saç, ela göz, aslan burcuyum
iş hayatımla ilgili bakabilir misin canım, yapmak istediğim bir kariyer var başarabilecek miyim?

fincanın rengi çok koyu biraz rahatlamaya çalış, herşey olacağına varır, çok sembol anlamlarını bilemiyorum ama görebildiklerimi yazayım canım
dua etmek istemiişsin engel çıkmış önüne, biraz zaman geçmiş üstünden ama gülen çocuk yüzü ve ceylan var,

yılan gibi sinsi biri var gırtlağına yapışmışlar, ağız ağıza sürekli konuşan iki kişi var,

senin çevrende sürekli karşılıklı konuşan ve devamlı görüşen insanlar çoğunlukta,

bir kadın yüzü var sivri yüzlü sivri burunlu küçük ve kısık gözlü , kafasında ki düşünceleri negatif

büyük ve içi dolu kalp var bu sanırım karşıklıklı aşk demek,

tabağında at,el işi uğraşan kişi, hummalı çalışan bir çok insanlar var...

ammada fincan çevirmişin be jadaloz ben pek bilemiyorum ama baya yazdım sanırım...vay beee kendime şaşırdım...:KK9::KK9::KK9::KK9:

fincanın rengi çok koyu biraz rahatlamaya çalış, herşey olacağına varır, çok sembol anlamlarını bilemiyorum ama görebildiklerimi yazayım canım
dua etmek istemiişsin engel çıkmış önüne, biraz zaman geçmiş üstünden ama gülen çocuk yüzü ve ceylan var,

yılan gibi sinsi biri var gırtlağına yapışmışlar, ağız ağıza sürekli konuşan iki kişi var,

senin çevrende sürekli karşılıklı konuşan ve devamlı görüşen insanlar çoğunlukta,

bir kadın yüzü var sivri yüzlü sivri burunlu küçük ve kısık gözlü , kafasında ki düşünceleri negatif

büyük ve içi dolu kalp var bu sanırım karşıklıklı aşk demek,

tabağında at,el işi uğraşan kişi, hummalı çalışan bir çok insanlar var...

ammada fincan çevirmişin be jadaloz ben pek bilemiyorum ama baya yazdım sanırım...vay beee kendime şaşırdım...:KK9::KK9::KK9::KK9:

teşekkür ederim :) bilip bilmemek aslında çok önemli değil emek vermek zamanını ayırmak önemli :)
ben de bilerek bakmıyorum :)

senin falın,
cannım iş konusunda isteklerinde başarıya ulaşacaksın ama bu konum seni mutlu etmeyecek. paran olucak maddi yönden kendini başarılı hissedeccksin ama bu seni tatmin etmiyor mutluluk adına. iş hayatına girdikten sonra sende bir duraksama olucak anlamsız gelicek bir çok şey. iş hayatından sonra aile hayatı adına bir adım görünüyor.

teşekkür ederim :) bilip bilmemek aslında çok önemli değil emek vermek zamanını ayırmak önemli :)
ben de bilerek bakmıyorum :)

senin falın,
cannım iş konusunda isteklerinde başarıya ulaşacaksın ama bu konum seni mutlu etmeyecek. paran olucak maddi yönden kendini başarılı hissedeccksin ama bu seni tatmin etmiyor mutluluk adına. iş hayatına girdikten sonra sende bir duraksama olucak anlamsız gelicek bir çok şey. iş hayatından sonra aile hayatı adına bir adım görünüyor.

sen de saol canım emeğine sağlık...aile hayatı derken evlilik mi...

ben geldim kızlarrr :) özlediniz dimi :KK66: hani bnm fal tayfam nerlerde bakalım :KK9:

Eklentiler

• $SAM_1655.JPG
    $SAM_1655.JPG
    116,2 KB · Görüntüleme: 37
  • $SAM_1659.JPG
    $SAM_1659.JPG
    121,8 KB · Görüntüleme: 27
  • $SAM_1661.JPG
    $SAM_1661.JPG
    114,9 KB · Görüntüleme: 43
  • $SAM_1663.JPG
    $SAM_1663.JPG
    125,3 KB · Görüntüleme: 35
  • $SAM_1666.JPG
    $SAM_1666.JPG
    108,8 KB · Görüntüleme: 45
  • $SAM_1669.JPG
    $SAM_1669.JPG
    100,2 KB · Görüntüleme: 36
  • $SAM_1670.JPG
    $SAM_1670.JPG
    62 KB · Görüntüleme: 30
  • $SAM_1673.JPG
    $SAM_1673.JPG
    93,3 KB · Görüntüleme: 35
  • $SAM_1676.JPG
    $SAM_1676.JPG
    109,4 KB · Görüntüleme: 56

canım Falın çok karanlık çıkmış. Içini çok karartmşsn. Falında bir tepenin üzerinde bekleyen Yalnız biri var. Uzaklara doğru bakıyor. Sanki Birisini bekliyor gibi.kocaman şahlanmiş atın var. Sana doğru uçarak geliyor. Paralı asil kısmet demek. :) bazı yolların da engeller var. Bu engelleri aşmak kendi elinde. Tabağın küçük balıklar var. Canım iskambil bakar misin. Ikimizde kumral. Ben daha koyu.

ben geldim kızlarrr :) özlediniz dimi :KK66: hani bnm fal tayfam nerlerde bakalım :KK9:

selam canıım yeni gördüm falını.kimse bakmamış bakayım:))
bu göz yine çıkmış ana görülüyo koskocaman zaten
canım biri seni ezmeye çalışıcak sen kimsin ki gibi davranıcak ve bunu yapana ihtiyacın var senin o yüzden alttan alıcaksın ağzını açamıcaksın.
birinin arkasından bakıyosun.bu senden kısa bir bayan üzülüyosun gidişine.
sen yine karışık karışık ortamlara giriyosun ama kötü dğil bunlar.
bir el sıkışman var iş vs olabilir sana gelicek

X