Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Eki Görüntüle 874291 Eki Görüntüle 874292 Eki Görüntüle 874293 Eki Görüntüle 874294

falıma bakanın falına bakarım. (iskambil, tarot, katina, melek destesi) -bir fala bir fal-

canım içini karartmışsın. içinde bazı şeyleri biriktirmişsin. tam anlamıyla atamıyorsun. bir adam var. biraz sıkıntılı çıkmış falda. başı dumanlı birisi bu kişi. bir şeyleri olumsuz düşünüyor. arkasına dönüp başka birine olumsuz şeyler söylüyor. 2 kişi farklı düşüncelerde gözüküyor. vücutları bir fakat kafaları başka yöne bakıyor. el ele tutuşan bir çift var. uzaklara gidiyorlar. 3 kişi karşılıklı bir masaya oturmuş toplantı yapar gibi halleri var. kitaplar var birisinin koltuğunun altında. bunlardan birinin kafasında şapka var. sanırım başarılı bir kişi bu. önü ve arkası çok aydınlık duruyor.

canım bana iskambil falı açar mısın ? ben ve o kumral. ben daha koyu tenliyim.

canım bana katina bakarmısın. ilişki açılımı yapıyormusun katinada nasıl bakıyorsun bilgi falan istiyormusun.bende sana tarot yada katina bakarım saç ten göz renklerinizi ve burçlarınızı yazarsan

teşekkr ederim canım

canım senin falında esmer bir erkek çıktı. sizin bu kumral çocukla aranıza girmiş. engel oluyor birbirinize yakın olmanıza. aynı zamanda kumral erkeğin yanında da esmer bir kız çıktı. o da sizin bir araya gelmenizi istemiyor. hayatınıza farklı kişiler girecek diyor kartların. ne kadar yakınlaşmak isterseniz o kadar uzaklaşıyorsunuz birbirinizden

teşekkür ederim canım. dediklerin doğru. artık halime gülüyorum. elimden başka şey gelmiyor. kendi bilir.

canım bana katina bakarmısın. ilişki açılımı yapıyormusun katinada nasıl bakıyorsun bilgi falan istiyormusun.bende sana tarot yada katina bakarım saç ten göz renklerinizi ve burçlarınızı yazarsan

bakarım canım bilgi istemiyorum acemice bakıyorum tutarlılığı konusunda bişey diyemiycem o yüzden. açıyorum katina?

katina bakarsan sen de sevinirim canım.
ben- kahverengi saç, ela göz, aslan burcu
eşim- siyah saç, kahve göz, yengeç burcu

Eki Görüntüle 874291 Eki Görüntüle 874292 Eki Görüntüle 874293 Eki Görüntüle 874294

falıma bakanın falına bakarım. (iskambil, tarot, katina, melek destesi) -bir fala bir fal-

canım biraz sıkıntılı bir dönemin olucak ama geçicek çabucak bu.
bir gözün var nazara geliceksin gelmişsin hatta:)
canım bir hastanız olabilir bu yakında çıkıp yanına gidebilirsiniz.
biraz kargaşalı bir döneme giriceksin.
çiçek gelicek sanki sana bide..
aileden bir bayan üzülücek canım sanki.
bu kadar görebildim..
katina bakar mısın banaaa:)) yada kahvemede bakabilirsin..
katina için ben beyazım ela gözlü kızıl saçlıyım.eski sevgilimde esmer kahverengi gözlü saçlı:)

canım eşinle birlikteliğinizde güçlü gerçek bir sevgi var aranızda.fakat eşin bu aralar sıkıntılı baya bir bunalmış.kızıl yada açık kahverengi saçlı bir kadın var sen bu kadını kendine düşma gibi görüyorsun eğer kocanı kıskanıyorsan ondan kocanın öyl bir şeyi yok seni seviyor.eşinin sıkıntıları bir süre daha devam edecek.sen kocanla ilgili evliliğinizle ilgili acaba yürütemiyormuyuz diye dşüncelere dalmışsın.bu kıskançlığından da olabilir.eşin sana gerçek ve büyük bir aşk duyuyor.eşin işiyle ilgileniyor işleri yolunda gidecek.bu sıkıntılarınızı atlatacaksınız mutlu olacaksın.eşinle sağlıklı mutlu uzun bir birlikteliğiniz olacak

canım aşk konusunda pek şanslı değilsin şu sıralar. inişlerin ve çıkışlaırn çok olduğu bir ilişki görünüyor kartların hepsi bu yönde çıktı. senin hayatındaki veya hayatına girmek isteyen kişi, sebepsiz yere bir sürü yalan söylüyor. maddiyat konusunda da aşırı açgözlü, yetinmeyi bilmeyen biri. sen bu kişiyi sahiplenmek istiyorsun çok çaba sarf ediyorsun onun için. onun değişeceğine inanıyorsun ama maalesef beklediğin değişimi gözlemleyemiyorsun canım.
sana ya yeni bir aşkla ilgili fırsat görünüyor ya da eski bir ilişkin gündeme gelecek

:2::2: malesef şanssızım öyle bunalmışımki şuan

teşekkür ederim canım :)
kıskançlığı daha önce de mi sen demiştin kız :)

teşekkür ederim canım :)
katina bakayım canım

bu ne canım yaa ne kadar mutsuz görünüyorsun. çok şanssız olduğunu düşünüyorsun. ancak bu şansın harika bi şekilde dönüyor canım. hastalığın varsa derman bulacaksın. aşk adına sağlam temelli bir ilişki seni bekliyor. gerçek ve büyük bir aşk seni bekliyor.
eski sevgilinle ilgili bir sıkıntı yaşayabilirsn canım. dengesiz biri o kişi. ilişkini bozmak adına saçma sapan davranışlarda bulunabilir. bu kişiden ne beklesen yeridir diyor kartın

evet daha önceki fallarında da çıkmıştı

karsılıklımı yaa bide bana bakın ben bakmayı bilmiorm:)

jadolozcum ben sana kahve falı bakarım sende bana iskambil bak olur mu cnmm

ben beyaz tenliyim benimki eski benimkide beyaz tenli ben daha beyazım. sende burçlarınızı yazarmısın

tamam canım yaz tnlerinizi. hangisi daha çok tutuyorsa ondan bak :) sana bırakıyorum seçimi

olur canım. kahve fotolarımı yükliycem şimdi. sen de tenlerinizi yaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…