Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
olur katina bakayım katina için göz ten saç renklerinizi yazarmısın.
ben beyaz tenliyim o buğday tenli başka biri varmı diye merak ediyorum

şu an aranızda mesafeler olmasına rağmen birbirinizi düşünüyorsunuz. sevginiz aynen duruyor senden yana bir yakınlaşma isteği var. ancak yakın zmanda bir birliktelik görünmüyor ilerisi için bişey diyemiyorum. kalpleriniz birbirini arzuluyor. erkekten yana bir görüşme isteği gelebilir sana. hayatında biri görünmüyor, başka bir kız kartı çıkmadı yani

canım sizin üstünüzde bu aralar kara bulutlar dolaşıyor sanki size nazar değmiş sıkıntılısınız bu aralar.bir kadın var esmer erkek arkadaşın bu kadından pek hoşlanmıyor yalan söyleyip insanların arasını açan biri.sen bazı sıkıntılarınız olsada aranızdaki bağın güçlü olduğunu düşünüp bunları aşacağınıza inanıyorsun.eşinde uyumlu bir ilişkiniz olduğunu düşünüyor mutlu seninle olmaktan.sarışın yada açık kumral bir kadın var senin bu kadınla ilgili bazı şüpelerin var fakat bunları dile getiremiyorsun sanırım.erkek arkadaşının böyle birine karşı falda öyle şüphelendiğin gibi bir ilgisine rastlamadım.eşin bir sıkıntı çekecek bu belki bu sebepten belki başka birşey bilmiyorum ama bir üzüntü yaşayacak.sen biraz ona karşı baskıcı mı davranıyorsun yada kararsızmısın sanki bu durum senin tutumundan kaynaklanıyor.bunlar çıktı canım

benim, kahve saç ela göz kumral ten. eşimin siyah saç kahve göz hafif esmer ten.
bakıyorum canım flına..

teşekkür ederim canım. aman aklıma sarışınları sokma kız zaten kıskançlığın doruk noktası biriyim

yorumlamışsın zaten sonradan gördüm canım.canım barışmak istiyorda ben bunu internette aranırken yakaladım ve hala salak gibi seviyorum barışmak aptallık olur ama ne bileyim gönül kayıyor işte.inşallah tongaya düşüp barışmam.o yüzdende hayatında biri olduğundan şüpheleniyorum zaten aranmış olmasıda yeterli bir sebepte işte yinede seviyorum bunu

gönül işte canım pek söz dinletemiyorsun. çıkanı söyledim canım başka biri varsa da bilemiyorum kartlarda çıkmadı

kuzum hiç beklemediğin bir anda mutlu bir haber alacaksın ve bu habere o kadar çok sevineceksinki göz yaşlarına hakim olamayacaksın. büyük bir gücü ayak altı almışsın ve elinde bir ışıkla sanki en üste çıkmışsın. sana söylemek istediğim bir konu var o da çevrendeki insanlara içinde olup biteni anlatmaman çünkü sürekli bir dedikodu ve laf taşıma olayı mevcut. sana bir dilden sıkıntı gelmiş canm biri söylediği lafla üzmüş seni. senin şuan canını sıkan bir durum var yakın zamanda bu konu ile ilgili girişimlerde bulunan 3-4 kişilik bir grubun başına devrilecek.. arzu ettiğin dilediğin bir şey var kalbinden çok gçiriyorsun olsun diye bu dileğin istediğin süreden daha erken gerçekleşecek :)

ben beyaz tenlyim o esmer canm :)

hadi kızıçeler fallaşalım

sıkıntıların git gide azalıcak canım
sen birinden duyucağın bir habere karşı arkanı dönüp bişeylerden vazgeçiceksin.
bu sıralar çok konuşuluyosun milletin içinde sen ama merak etme kötü konuşandansa iyi konuşanlar çoğunlukta:)
sen bir yola gidebilirsin bu yol seni etkileyecek bir yol olucak çok temiz ve güzel bir yol ama.
ailede sıkıntılar var canım birine üzülebilirsiniz.
birde aileden biri sana akıl vericek sen ilk dinlemiceksin de aklına yatıcak bu fikir sonradan

çok sıkıyosun kendini canım yapma böyle.
kötü şeyler ard arda gelmiş yada gelicek biraz daha sıkıntın devam edicek böyle.
biriyle tartışman var ama karşındaki baskın çıkıyo ve sen kaçıyosun resmen.
nazarın var senin de.
a harfli birinden gelicek haberin var yakın zamanda bu.
saçı toplu biriyle yüzleşmen olucak bu sıralar bir kaç kişiyle yüzleşiyosun zaten.
sabret canım geçicek bugünlerin ama

kendini çok sıkıyosun.
sıkıntıların bir süre daha devam edicek.
2 kişiyle yüzleşmen var 2side baskın çıkıyo sana karşı.
a harfli birinden gelicek haberin var.
ailenede bu sıkıntılarını çok yansıtıyosun yapma bence kendini çok hırpalıyosun sen gibime geliyo.
ara ara ağlamaların var çünkü.
bir erkek yardımıyla gelicek kısmetin var bunu işe yordum ama ben.
eline geçicek küçük miktar birde para var canım

kalbinden geçen birşey var bir dilek biraz sabredersen olucak o.
bu sıralar seninde dedikodun çok yapılıyo sanki.
yolların var ara ara gidiceğin yakın yakın yerler ama hep bir erkeklesin bu yollarda:))
etrafın çok kalabalık olucak bir süre buna sıkılıcaksın ama öyle ciddi hiçbir olay yok.
bu kocan valla el üstünde tutucak bak seni demedi deme:))
ailede biraz sıkıntı olabilir tartışmalar canım.

bana iskambil bakar mısın yada katina?
ben beyaz tenli ela gözlüyüm oda esmer kahverengi gözlü.
yakın zamanda konuşucak mıyız barışıcak mıyız falan

kızlar yeni falım. akşam burda olucam falımı yorumlayanların fallarını yorumlayacam..

Eklentiler

• $SAM_1637.JPG
    105,7 KB · Görüntüleme: 76
  • $SAM_1638.JPG
    107,7 KB · Görüntüleme: 51
  • $SAM_1640.JPG
    125,1 KB · Görüntüleme: 59
  • $SAM_1643.JPG
    126,9 KB · Görüntüleme: 58
  • $SAM_1644.JPG
    112,4 KB · Görüntüleme: 57
  • $SAM_1645.JPG
    104,8 KB · Görüntüleme: 48
kızlar yeni falım. akşam burda olucam falımı yorumlayanların fallarını yorumlayacam..

heey gitmeden benim falıma baksana kız
hmm hmm senin düne göre sıkıntın artmış ama geçici sıkıntılar canım.
canım n yada c harfi olan birine arkanı dönüyosun sen bir bayan gibi geldi bu zayıf biri.
sana gelicek bir kaç haber var.sonrasında bir erkekle konuşman olucak ama bu erkek arıcak seni onada biri hber getiricek ara falan diye o şekilde arayacak.
bu sıralar sürekli birilerinin derdiyle uğraşabilir bu yüzden de sıkılabilirsin

sağol canım burcunu yaz istersen tarot bakim sana

canım tarot yerine katina açtım sana ilişkilerde daha iyi katina ve daha acımasız ne kötü ya

canım sizin üzerinizde kara bulutlar dolaşıyor sanki ne yapsan olmuyor sıkıntılısınız ikinizde.erkek arkadaşın seninle evlilik düşünmüş.sende onu çok sevmişsin.erkek arkadaşının sıkıntıları var kendini pek iyi hissetmiyor huzursuzluk gibi.bildiğim kadarıyla erkek arkadaşınla barışmak için sen birşeyler yapmıyorsun dimi? falda da senin amacına ulaşmak için onun peşinden gidip uğraşmaman gerektiği çıktı öyle yapıyorsan devam etmelisin çünkü o gene bildiğini okuyacak.açık kumral yada sarışın bir kadın çıktı erkek arkadaşının tarafında.sevgilinde seni dürüst ve gerçek aşkla seviyor.maddi sıkıntın yoktu bildiğim kadarıyla ama falında para kaybın olduğu ve sıkıntıda olduğun çıktı yada para biriktirmen gereken bir durum var.bu aralar erkek arkadşını kaybetmekten korkuyorsun sanırım.barışmadınız bildiğim kadrıyla ama başkası varmı diye korkuyorsun galiba ve esmer bir bayan olduğunu düşünüyorsun.sonuç olarak barışma çıkmadı

akrep canım oda koç:)

teşekkür ederim canm benim

senin falın,
canım aranızda mesafeler var şu anda bu kişiyle. bu mesafeler biraz daha sen kaynaklı. kartlarınız birbirinizden ayrı çıktı. erkek artık hayata atılmış evliliği bekleyen birisi. görüşmek istediğim kişiyle anlaşayım ve evleneyim artık diyor. sana görüşme teklifi gelebilir bu kişiden. senin de attığın ya da atmaya düşündüğün adımlar da evliliğe yönelik aslında. ama sen daha çekingen davranıyorsun bu konuda. karşındakinden emin olamamaktan kuşkularından kaynaklanıyor bu da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…