Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
hadi kızlar fallaşalııııııııım

öncelikle gördüğüm ilk güzel şeyi söyleyeym. bir habern var. bu haber sana çok iyi gelecek çok mutlu olacaksın. ama bu nasıl bir haber ise sen nasıl mutlu olacaksan hbri getiren de öyle mutlu gelecek sana. canım ağır bir hastanız var mı? durumu pek iyi durmuyor bu kişnin. hani biz bazen deriz ya neyi elimi atsam kurutuyorum hersey ters gidiyor diye sen olaylar tam tersi. maşallah bugünlerde neye elini atsn hepsi olumlu pozitif yönde sonuclanacak. bu aralar bir çok ortamda da bulunacksn. arkadasalrın hep etrafında. bu da sana iyi gelecek ama sen bu aralar biraz afzla savurgansın sanırım. paralar bol bol gidiyor gördüğüm kadarıyla. bir kadın var üzüntüsünü ağlayarak hafifletmeye çalışıyor. beklediğin bir hbrn de olumlu sonuclanacak.

canııım çok teşekkür ederiiiiiiiim:)
ağır hasta kim bilmiyorum ki uzak akraba falandır belki canımcım..
bu haber nasıl bir haber 2 durum için düşünüyorum da aslında olmasını istediğim yani.biri iş biri de benim salak

birinden gelecek bir habern var dediğim bir erkekle alakalı bir hbr canm ama o mu değil mi emin olamadgm için söylemedm. diğerini bilemicem ama

birinden gelecek bir habern var dediğim bir erkekle alakalı bir hbr canm ama o mu değil mi emin olamadgm için söylemedm. diğerini bilemicem ama

bir erkekle mi hmmm inşallah odur o zamaan..
para konusunda da haklısın bak ne geçse harcıyorum elime iyice savurgan oldum..
ööf yakında glsin haberim benim ki olsun vs vs vs:))
alese gircek miydin canım yarına sende?

bir erkekle mi hmmm inşallah odur o zamaan..
para konusunda da haklısın bak ne geçse harcıyorum elime iyice savurgan oldum..
ööf yakında glsin haberim benim ki olsun vs vs vs:))
alese gircek miydin canım yarına sende?

alesin başvuru tarihini kaçırdım canım ben. aslında kçırmadm da patrondan para almayı bekliyordum o da son güne bıraktı hep nasılsa ondan alıcam diye de evdekilerden de almadm son günün sabahı da bir arkdsımı trafk kazasında kaybettim derken o da kaldı. anlıcan bu sınava giremeyeym diye hersey üst üste geldi

anaam kıyamam başın sağolsun canım bu arada..
ben yatıyorum sınava giricem çünküü:) öpüyorum çok görüşürüüz

ben beyaz tenliyim o kumral
bu kumral çocuk işinde başarılı biri.babası yada esmer bir büyüğüde bunu evlenmeye zorluyor.daha önce işyerinden biriyle yada işle ilgili kandırılma şeklince birşey olabilir bir aldatılma yada aldatma yaşamış.yani bunun ne tür bişey olduğunu anlayamadım ama işte olan birşey.sanırım iş değiştirmek zorunda kalmış.bu işinde daha iyi imkanlar sağlamış.yakın zamanda başkalarınında bulunduğu bir ortamda görüşmeniz olacak.seninle ilgili bir şansının olabileceğini düşünüyor.o seni daha çok düşünüyor sanırım ama emin olamadım.senin bu kişiye karşı özel hislerin pek yok sanki sen ona karşı nötrsün.geçmişte esmer biri olmuş.bunu sevmişsin bununda açık kumral yada sarışın bir kızla arasında birşeyler olabileceğini düşünüyorsun.birde esmer bir kız var ama nenin nesidir çözemedim.bu kız senin kısmetini mi kapatıyor onun yüzünden hep istediklerin olmuyor sanki.yakın zamanda bir dileğin gerçekleşecek.bu bu kumral çocukla ilgili olabilir baştan biraz endişeli yaklaşabilirsin.bunlar çıktı canım

bir tane daha var ben beyaz tenliyim o esmer
canım bu esmer kişinin başlarda esmer bir kızla beyaz bir kızın arasında kalmış bu sende olabilirsin.gönül işlerini bir kenara bırakıp işine odaklanmayı seçmiş.işyerinde bir dedikodu çıkmış.bu bayanlardan biri iş arkadaşımı aralarında birşeyler olmuş yada dedikodu olmuş.belki bu bayanın işle ilgili ona desteği olmuştur.problem yaşamış ayrılmışlar.esmer bir büyüğü var bu kişi ona seninle ilgili birşeyler söylüyor.yakın zamanda bir görüşmeniz olabilir.sen bu esmer kişiyi önceden beri düşünmüşsün evlilik olur mu diye.fakat işle ilgili sıkıntıların olmuş.beyaz tenli olgun bir adam var bu sanki önünü kesmiş bu kişiyi istememiş yada farkında olmadan engel olmuş.sonra bu kumral çocuğu düşünmeye başlamışsın.onunla ilgili ufak tefek birşeyler olur gibi mi olmuş ümitlenmişsin ama sonra engeller çıkmış.bunun esmer bir kızla ilişkisi var diye düşünüyorsun ama o kumral sana yakın davranıyor bu yakınlığından ümitleniyorsun kafan karışıyor.bir sonuç göremedim.ama yakın zamanda eline para geçebilir yada işe girebilirsin.

rica ederm :) iskambil baksan olmaz mı canım?

saol canım benm. sana da basarılar diliyorum. yarn güzel hbrlerle gel emi

Bu ales çok zordu iyiki girmemişsin gerçekten sayısalcı olarak ve cidden yüksek puanlı bi yerde üniversite okumuş olarak söylüyorum bunu. Ben diğer insanlar naptı merak içindeyim bu sınavda😒

yok canım sağol, genel sıkkınlık ve bıkkınlık başka bişey yok çok şükür

sevindim kuzum birşey olmamasına :)

Bu ales çok zordu iyiki girmemişsin gerçekten sayısalcı olarak ve cidden yüksek puanlı bi yerde üniversite okumuş olarak söylüyorum bunu. Ben diğer insanlar naptı merak içindeyim bu sınavda😒

bugn kimle konustuysam herkes aynı şeyi söyledi canım. girmemem iyi mi olmuş ne. ama yine de üzme canını. belki de umdgundan iyi gelir notun ..

kızlar fallaşmak isteyen var mı?
ben kahvemi yapmaya gidiyorum siz de yazın bilgileri bu arada :)

geldimmm geldimmmm :)

canım bu ara yakınlarından birinin bir kaza haberini duyabilirsin. temkinli olmanızda fayda var. bir yolun var sana dogru gelen mi yoksa senin gideceğin mi bilemedm ama bu seyehat çok güzel bir şey için olacak. sonu güzel yani. maddi, manevi tüm sıkıntılarını atıyorsun artık yavas yavas. rahatlama zamanı geliyor senin için. sevdiceğinin kalbi hep senin yanında çıkmış. kız ne kdr seviyor bu oğlan seni böyle yakın zamanda biri sana sıkıntı oldgun daha dogrusu kendini çok sıktıgın bir konuyla alakalı sana ayardım elini uzatıcak. bu uzan el seni kendine getircek. bir çok diliyorsun olsun diye bunların bir kısmı kısa zamanda gerçekleşecek diğerleri için biraz daha zaman görünüyor. bu aralar attıgın her adım da şans hep senden yana olacak. kısa süre içinde de gelecek mutlu bir hberin var. yalnız sen bu ara çevrendeki bazı insanlarla da tartışma yaşayacaksın. kuzum senin etrafında hep negatif düşünceli insanlar dolu. fitne fesat derdindeler hep.

kızlar yeni falım ...

Eklentiler

• $SAM_1554.JPG
    112 KB · Görüntüleme: 23
  • $SAM_1560.JPG
    115,1 KB · Görüntüleme: 38
  • $SAM_1562.JPG
    113,9 KB · Görüntüleme: 28
  • $SAM_1565.JPG
    105,3 KB · Görüntüleme: 33
  • $SAM_1567.JPG
    111,8 KB · Görüntüleme: 37
  • $SAM_1571.JPG
    69,2 KB · Görüntüleme: 33
  • $SAM_1573.JPG
    103,3 KB · Görüntüleme: 35

fark etmez canım :)

teşekkür ederim canım :)
kaza haberi aldım canım çok şükür önemli bişey yok.
senin falın, kumral erkekle hem kalpleriniz hem de beden kartlarınız birlikte çkıktı canım. aileyle bir görüşme görünüyor bu konuyla ilgili. erkekten yana güçlü bir sevgi var. evlilik kartı çıktı size :) esmer erkekten sana bir teklif var, birbirinizi özlüyorsunuz ama bu kişiyle işler karışık. iki tane daha kız var. erkeğin gönlü de karışık aklı da karışık. bu adamdan hayır gelmez gibi duruyor bebeğim bu kartlara göre

tamm tahmin ettiğim gbi canım tşk ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…