Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kızlar yeni falım ...

adında L harfi olan bir erkek var mı yoksa bununla yakında tanışman ve konuşman var senden uzun ve iri biri bu.
canım bu muhtemelen hoşlandığın erkek arkanızı dönmüşsünüz birbirinize ama bi çekim var aranızda hala inatttan dönmüyosunuz yani.
bir yola gidebilirsin sen kısa bir yol
çok karışık bi dönemdesin.
biri senden yardım isticek.
üzüleceğin bir durum olucak yada genel sıkıntılarından ötürü bu üzülme bir bıkma durumun dolma anın olucak patlamıcaksın kimseye ama.
yolların açılıyo artık senin ne istersen iyi olacak valla dua kapın açık galiba::)
dileğin neyse olucak canım ama aile biraz sıkıntıda karmaşalar var gibi dikkat et

mrb anlayan varsa bakabilirmi özellikle fincanın dibindeki halkanın bi anlamı varmı bu 3. çıkışı anlayan biri süylerse sevinirim çok merak ediyorum?? :26:

canım içini karartmışsın yine. bazı şeyleri çok olumsuz düşünüyorsun. falında kocaman bir deniz atı var. hayırlı güzel bir kısmet demek. sanırım denizden gelecek bu kişi. karşılıklı iki kişi var. uzaktalar birbirlerine yüzleri dönük. yine çok kalabalık bir yerdesin. koşturmacan yoğun olacak bu dönemde. gelen giden çok kişi var. küçük küçük haberlerin var. paralı kısmetlerin var. zürafa gibi biri çıkmış. senden üstün olmaya çalışan biri olabilir. boynunu iyice uzatmış.

canım benim içinde iskambil falı bakar mısın. ikimizde kumral. ben daha koyu tenliyim.

sen bu ara hep kalabalık ortamlar içindesn kuzum diğer falında da çıkmıştı sanırım. çevrendekiler trafından da sevilen birisin en güzel. çevrendeki yakınlarının saygısını, sevgisini güvenini kazanmışsın en güzl. o yüzden canın sıkıldığı zaman fır dönüyorlar etrafında yalnz bırakmıyorlar seni. maddi açıdan da rahatlığa kavusuyorsun sonunda. şu fallara o kdr para vermkten vzgecicen sanırım artık
sen çalışmayı felan mı düşünüyorsun öyle bir tklif gelecek sanki sana. bu aralar sni sıkıntıya sokacak olaylar yasayacaksın. hani derler ya hersey üst üste geldi diye sendeki durum da öyle olacak. kısa sürecek bu durum ama sana illallah dedirtecek resmen. ama bütün bu olumszlukalrın yanında seni mutlu edecek birşey adeta kapında bekliyor az bir vakt kalmış. bu aralar her konuda da dediğim dedik bir tarzın var sanırım kmsenin dediklerine kulak asmıyorsun pek. ama etrafndakilerin tavsiyelerine de kulak vermelisin bence. sağlığına da dikakt et canm bu dönemde.

eveet işe girmek istiyorum yarın bi yerle görüşmeye gidicem canım..
bu mutlu haber neyle ilgili? iş aşk:))

kızlar yeni falım. sadece falıma bakanın fallarını yorumlarım ...

Eklentiler

• $SAM_1595.JPG
    114,7 KB · Görüntüleme: 26
  • $SAM_1596.JPG
    127 KB · Görüntüleme: 39
  • $SAM_1598.JPG
    128,8 KB · Görüntüleme: 24
  • $SAM_1602.JPG
    122,1 KB · Görüntüleme: 36
  • $SAM_1607.JPG
    119,5 KB · Görüntüleme: 30
  • $SAM_1608.JPG
    118,6 KB · Görüntüleme: 34

teşekkür ederim canım

canım fiziksel olarak yan yana olmayı ikiniz de çok istiyorsunuz ama şu an kalpleriniz birlikte değil. hala birbirinizi seviyor birbirinizi düünüyorsunuz. her şey harika ama neden adım atmıyorsunuz ki. yakınlaşmak isteseniz de bir sorun çıkıyor sanki sürekli.

kızlar yeni falım. sadece falıma bakanın fallarını yorumlarım ...

hoşgeldin canımcım..
yine sen böyle sıkıntıda mısın ne?
içini kararttığın bir konuda gelicek haber var sana.bu haber c harfli biriyle ilgili.bir bayandan duyucaksın haberi de.
çok fazla dedikodu çıkmış içini sıkıcak cinsten.
aah şu göz birde:))
sen işle ilgili bir erkekle görüşebilirsin büyük bir haberi var sana bununda.
h harfli biri var dedikoduları başlatan kaynağı bu kişi.

canımcım çok sağl. c ve h ahrfli kişileri çıkaramadm ama kokusu çıkar nasılsa yakında. ağzına sağlık

hadi kızıçeler fallaşalım

Eklentiler

• $SAM_1610.JPG
    125,5 KB · Görüntüleme: 38
  • $SAM_1611.JPG
    141,1 KB · Görüntüleme: 62
  • $SAM_1613.JPG
    127,5 KB · Görüntüleme: 55
  • $SAM_1615.JPG
    135,2 KB · Görüntüleme: 38
  • $SAM_1617.JPG
    140,8 KB · Görüntüleme: 31
  • $SAM_1621.JPG
    100,2 KB · Görüntüleme: 44

canm öncelikle sana gelicek mutlu hbler var yine . tez vakitte gelicek bu hbrler.
kısa süreli bir rahatsızlığına yakalanabilirsin ama önemli birşey olmayacak bu. mevsimsel hastalıklardan kaynaklı olabilir.
bir yolun var bu yolun seni kendini rahat ve huzurlu hissettiğin bir yere götürecek.
arkandan konusan birinin lafları kulagına gelicek ve karsısına çıkıp bunun hesabını sorarcasına bir tartısma olacak aranızda .

olur katina bakayım katina için göz ten saç renklerinizi yazarmısın.
ben beyaz tenliyim o buğday tenli başka biri varmı diye merak ediyorum

olur canım, katinaya da mı başladın :) katina bakabilirsen daha çok sevinirim :)
burcum aslan

sen de yaz tenlerinizi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…