Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
sen yine fallara sardın haa::))
hep kapalı çıkıyo ya falların anlamadım niye.sıkma kendini bu kadar.
bi düşmanın var seni dikizliyo resmen her an.
bir yola gidebilirsin sen bi seçim yapıcaksın bide işe yordum ama bunu.
birinin peşinden bi yere gidiyosun ama iyi biri bu merak etme.
t harfli birinden gelicek haberin var bide canımcım

aahhhh ahhh ben fala sarmaayyım da kmler sarsın aa dostlar :) yazdm sana da özelden :KK66:

arkadaşlarınla bir ortam görüyorum ama ortamda biraz gerileceğin görülüyorsun birşey duyabilirsin yakında gelecek bir eli kulağında telefon haberin var birde kötü ibr haberin var burda bir evlilik göruyorum ve buna birazcık şaşıracaksın isminde e yada a harfigeçen birisi var bu kişi hayatının ve düşüncelerinin hepsinin hemen hemen kaplamış durumda ve sıkıntıların var kendine meşguliyet bulman gerekiyor bayağı bunalmışsın düşünmekten gelelim onun seni düşünüp düşünmemesine öncelikle kendi iç düşnyasında cebelleşiyor bu çok karışık bu aralar kafası gelgitleri var kafasında evet bir görüşme olucak ama bu görüşme seni pekte tatmin eder nitelikte olmayacak çünkü başka sanki ailevi ve arkadaşlarıyla sorunu var ve bu bir arkadaşıyla tartışmış burda gözüken bu canı ona sıkkın biraz çalışıyormu bilmiyorum ama kafasında bununla ilgili sıkıntılarıda var sana gelecek olursam burda birisiyle yeni biriyle bir görüşmen olabilir ama sonu yok sen geçmişe takılı kaldığın için ailenle tartışman çıkmış birde zaman zaman serzenşlerin var birde kısa şehiriçi yolcukuğun var burda

Bende faldan hiç anlamam ama katina falına baktırmak istiyorum rica etsem banada bakarmısınız..

Son düzenleme:
$DSC04305.jpg $DSC04306.jpg $DSC04307.jpg $DSC04308.jpg $DSC04309.jpg $DSC04310.jpg $DSC04311.jpg $DSC04312.jpg $DSC04313.jpg $DSC04314.jpg $DSC04315.jpg

cok sansli oldugun ve etrafındaki ksmetlerini yavas yavas toplayacagin bir dönem baslıyor senin için. artık bu şansını seni üzen ve gerek bugn gerekse gelecekte önüne çıkma ihtimali oldugunu dşündüğün prüzleri düzeltmek için kullanmalısın. işle alaklı yeni hbrlerin evyahut yaşayacağın yeni gelişmelerin mevcut.
Eline geçecek bir fırsat olacak bu yeni bir iş ya da terfi anlamında da olabilir uzun zamandır yapmak istediğin bir şeyde olabilir bu fırsatı iyi değerlendir. hane içinde de tartışmalar oluyor sanırım bu aralar ama çok önemli değil her evde yaşanan şeyler. Kendi kendine bir şans yaratacaksın, bunu muhtemelen bilmeden yapacaksın ve sonu çok iyi olacak. bir dostunda da mutlu bir hber alacksn.

arkadaşlarınla bir ortam görüyorum ama ortamda biraz gerileceğin görülüyorsun birşey duyabilirsin yakında gelecek bir eli kulağında telefon haberin var birde kötü ibr haberin var burda bir evlilik göruyorum ve buna birazcık şaşıracaksın isminde e yada a harfigeçen birisi var bu kişi hayatının ve düşüncelerinin hepsinin hemen hemen kaplamış durumda ve sıkıntıların var kendine meşguliyet bulman gerekiyor bayağı bunalmışsın düşünmekten gelelim onun seni düşünüp düşünmemesine öncelikle kendi iç düşnyasında cebelleşiyor bu çok karışık bu aralar kafası gelgitleri var kafasında evet bir görüşme olucak ama bu görüşme seni pekte tatmin eder nitelikte olmayacak çünkü başka sanki ailevi ve arkadaşlarıyla sorunu var ve bu bir arkadaşıyla tartışmış burda gözüken bu canı ona sıkkın biraz çalışıyormu bilmiyorum ama kafasında bununla ilgili sıkıntılarıda var sana gelecek olursam burda birisiyle yeni biriyle bir görüşmen olabilir ama sonu yok sen geçmişe takılı kaldığın için ailenle tartışman çıkmış birde zaman zaman serzenşlerin var birde kısa şehiriçi yolcukuğun var burda[/QUOTE

benim falıma da bakar mısınız?

Son düzenleme:
sağol canım burcunu söylersen tarot bakayım sana

cok sansli oldugun ve etrafındaki ksmetlerini yavas yavas toplayacagin bir dönem baslıyor senin için. artık bu şansını seni üzen ve gerek bugn gerekse gelecekte önüne çıkma ihtimali oldugunu dşündüğün prüzleri düzeltmek için kullanmalısın. işle alaklı yeni hbrlerin evyahut yaşayacağın yeni gelişmelerin mevcut.
Eline geçecek bir fırsat olacak bu yeni bir iş ya da terfi anlamında da olabilir uzun zamandır yapmak istediğin bir şeyde olabilir bu fırsatı iyi değerlendir. hane içinde de tartışmalar oluyor sanırım bu aralar ama çok önemli değil her evde yaşanan şeyler. Kendi kendine bir şans yaratacaksın, bunu muhtemelen bilmeden yapacaksın ve sonu çok iyi olacak. bir dostunda da mutlu bir hber alacksn.

faldan anlamıyorum diye kimse bakmıyacak mı falıma :/

bak arkadasım bu topicte kmse karsılıksız fal bakmıyor. fal bakmayı bilmiyorsan bence bir sürü topic var onların açıklamasını oku aralarında hayrına bakan varsa o zaman yaz. biz söylemekten bıktık. önce bir baslığı okuyun sonra yazın gözünüzü seveyim. boş yere yazıp da durmayın.
doğum günün müydü canım, kutlu olsun doğum günün :KK16:

jadommm kahveni iç gel kahveni :KK66:

X