Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

canım ben de duymadım dedim zaten.bu gibi olaylar gizli olur genelde.çok bildirilmez tvye,nete.ama devletimiz mutlaka bir şey yapıyordur.

kapı kapı gezmiş bunlar ...köy bafra köy çorlu alakasız yerler..eşim eşim diyip duruyo adam kadını avcuna almış maymun gibi oynatıyo...rezil bi kadın bu...:1shok:..kadınlığın yüz karası bu...

bence bu dilber dene kişi ile kocasını artık yayına çıkarmasınlar ve takip etsinler bence çocuğa o şekilde ulaşabilirler.. karı koca ikisinin de zeka kapasitesi belli yani telefonları dinleniyordur sanırım, yayına çıkarmasınlar takip etsinler.. illa bi açık verecekler çocuğun nerde olduğunu biliyorlar ne demeye çıktılar oraya anlamıyorumm klava:
çocuk bulununca bu aileye teslim edilmez inşallah :çok üzgünüm:

bu tlfn da çok saçma, resim bile yok nerden anlamışki?
Bazen 20 yıllık arkadaşlarımızı bile benzetiyoruz, bunlar çıkıyo gördük falan ne tuhaf.

müge bile artık iyice kastı kendini..tırnak yemeye başladı...deli olur insan be...hala konuşuyo salak..

ya aman sıkıldım valla.ya konu çığırından çıktı he.gene kadının evinde birileri görülmüş

kadının evi zaten yol geçen hanı gibi...bu ercan da taksit taksit anlatıyor
ya bi elektrikler kesildi ben çığlık çığlığa eşim mutfaktan koştu kendine kahvaltı hazırlıyor hehehe kendine gel ya bişey olacak dıtdıtdıt elektrikler geri geldi bende yine bi çılık ayyy psikolojimi bozdu beaaaa

dilber gözlerini sürekli kaçırıyor arkadaşlar...bir dedikleri diğerini tutmuyor bunların..ne midesiz insanlar bunlar bunca rezillikten sonra yine aynı çatı altındamı yaşayacak ...

Soylemiyorlarki heryseyi ercanda neden gelmis dogru dusurt anlatmayacaksa anlamadim...Müge hanimda anlattirmiyor tamam namus meselesiymiste artik namusumu kalmis bunun artik..Zaten anlasildi heryaptigi...
Dilberinde elelri titremeye basladi artik ercan konusurken....

ya ne biçim iş köyden kovulmuşlar, oturdukları yerde adı çıkmış...kadın her gittiği yerde problem olmuş buna rağmen evlilikleri devam etmiş..üstelik sülaleside onaylıyor...o zaman dilberin kocasıda gözyummuş bazı şeylere..

bu çocuk ortaya çıkarsa ve bu dilberin parmağı varsa milletin içine çıkmasın artık..ve diğer çocuğuda alsınlar bundan o çocuğunda sonu meçhul böyle giderse..

bu çocuk ortaya çıkarsa ve bu dilberin parmağı varsa milletin içine çıkmasın artık..ve diğer çocuğuda alsınlar bundan o çocuğunda sonu meçhul böyle giderse..

Aaaa niye öyle diyosun, Dilber artık şöhret oldu, utanmak yerine gurur duyar artık.
Müşteri portföyü genişlemiştir hatunun.:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…