Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

puhahaaa cok ii yaaaa bu ümiti istemiyorum stüdyoda sıkıldım ümitten dedi muhahaaaa

evet ya sonunda çıkarcaklar işte ümiti ordan.telefon var dedi çok önemli bakalım kim arıyacak.

ah müge ah...sıkıldım bu ümitten dedi alın şunu diyo..dilberden sıkılmadı mı..üff bi az izledim yine sinirlerim zıpladı yahu..klava:

kızlar cem hala yakalanmadı mı...rusyadaymış herhalde..biraz da rusları beslesinler bakalım nereye kadar...

ahaaaahahhaha ne güzel postaladı ama müge ümiti....
bişiyler çıkacak gibi geliyo bakalım inşallah...
bu gün çözülsede yarın görmesek bi daha artık yaaa....
bende çok sıkıldım bunlardan...
entrika ailesi nolcek!!!!

ya bi kerecik şu dilberin ve ümitin ağzından yavrumu kim kaçırdıysa lütfen getirsin ben yavrumu istiyorum dediklerini duymadım. :mymeka: Yok efendim şunu yaptım yok efendim buraya gittim şununla tanıştım.Kameralı telefon bende kalsın yok sende kalsın.Tam sopalık bunlar klava:

off ocak ayından beri bi türk gemisi hindistan sularında mahsur kalmış...ne garip ve olanaksız olaylar oluyo bizde...kimse sahip çıkmıyomuş devletten ...:1shok:

ah müge ah...sıkıldım bu ümitten dedi alın şunu diyo..dilberden sıkılmadı mı..üff bi az izledim yine sinirlerim zıpladı yahu..klava:

evet bende çok sinirliyim, sabah sabah negatif elektrikleri yüklendik yine, Allah hayır etsin günün sonuna kadar.
Ne güzel kaç aydır izlemiyordum, cinayet falan yok diye izlemeye başladım ama bu da insanı çıldırtıyor...klava:klava:

evet ya diğer konuar işenmez oldu çocuğun bi resmibile yok robt resim yapılmış resimler farklı bu çocuğu satsalar yadaevlatık verilse arşı aile çkıpta çocu bende demezmi ben şüpelenmeye başladım dilber süslü püslü duvar gibi duruyo

şu sedat balkanlının karısını tüm yüreğimle kutluyorum...12 yıl bebek gibi baktı kocasını..işte gerçek eş gerçek anne...:teselli:

Ya evet yani evladı kaybolan kadın çıkar ortaya, şunlada gezdim, bunlada gezdim, şunu yaptım, buraya gittim diye söyler, sonucu ne olursa olsun yani ya...
Çocuğun kaybolmuş daha ötesi varmı yahuuuu klava:klava:klava:klava:

bu olaydan haberim yok ama bence mutlaka devletimiz bir şey yapıyordur.sahip çıkıyorlardır,benim hiç şüphem yok.
ümiti yollamışlar.

en iyisi izlememek zaten..ben de izlemiyodum artık bi gün bu topiği gördüm o günden beri arada bakıyorum...ama fıttırcam...kaydirigubbakcemile

bu olaydan haberim yok ama bence mutlaka devletimiz bir şey yapıyordur.sahip çıkıyorlardır,benim hiç şüphem yok.
ümiti yollamışlar.

bu olaydan internetin bile haberi yok...az önce showda izledim...mürettebattan birilerinin eşleri ağlıyodu...

bir çok pisliği ortaya çıkmış hala özelimi anlatmak zorunda değilim diye savunma yapıyor.. pes yani
ağzımı bozduracak bu kadın

mügenin elbisesi çok hoşuma gitti ya birgün yine o elbiselerin içine giricemmmmmmmmhihoyyyt bugün bulunsun bu çocuk yagamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…