Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

eşim sabah uyanayım diye son ses açmış mügeyi :roflol:
neyse kalktım yüzümü yıkayacam...
eşim bu programı izlemez hiç..
ne dedi biliyormusunuz...
ya bu karı koca çocuklarının bulunmasını falan istemiyolar gayet rahatlar bence yokluğundan müge hanım hala ne diye bunları oturtuyorki orada CADIARZU
bense aynen böyle :1shok::1shok::1shok:
adam ilk kez bir iki dakika şahit oldu hemen çözdü olayı...
ben daha ne diyim

Aslında cok mantıklı bı senaryo yazdın huricim,olabılır valla ama dna ya ıtıraz etmedıler bunlar..Gerci DNA yıda yalanlar bunlar...

bence evdeki kaynı değil başka biri.kaynım dedi.eniştem dedi.halasının kocası.halası da ben bilmiyorum dedi.konuşmak istemedi yani kısaca.kimse bunlara bulaşmak istemiyor.

zaten hamileyim midem berbat bir de tuvalet muhabbeti yapıyorlar.içim dışıma çıktı.

Afiyet olsun canım. :1hug:
Bencede çocuk babasında, aynen Şerefcan olayı gibi.klava:

kızlar sizi bi okuyayım dedim şaştım kaldım :1shok:..bu konu hala hallolmadı mı...bizi mi kandırıyolar...bu salaklar özel olarak mı bulunmuş...bu bir komplo mu...ve daha bi sürü soru takıldı aklıma ve açtım tv yi bi tuvalet davası konuşuyolar...o dilberle kocası var ya tam sopalık...bi dövcen bi dövcen bak nasıl dökülücekler...niye polis uğraşmıyo bunlarla..nerde devlet nerde kanun...:1no2:

sağol özebuş_41 .kadın hastaneye yatmış zaten daha önce normal değiller yani.

oda olacak daha dur sen o çocuk çıkınca herşey çıkacak...o zaman sırası gelecek

ya ne sabır var bu programdaki dinleyicilerde bee.....ben orda olsam kimse beni durduramazdı..:mymeka:

Ayy sıkıldık artık bu kadını hergün ekranda görmekten ya.Ne dilbermiş ya entrikalar yumağı resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…