Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kızlar ben geçen gün bir sitede okudum ama adını unuttum nette ararken bulmuştum..moskovada cemin abisi varmış cem dedikleri oymuş çok benziyorlarmış birbirlerine...

yapma canım ya..bende dıyorum bı umut bıseyler cıkacak dıye ama buda bıseydır di mi..Allahım ınsallah bulurlar su ınsan kılıklı yaratıgıda aılesı en azından bununla avunur...
Peki ama vekaleten vıze ıstemesı olayı nasıl oluyor???? bunu kım cıkarttı ki o zaman? oyyy oyy....

Son düzenleme:
yalan rüzgarı gibi oldu,sürekli dilber bunu burda söyleyemem,bunu burda anlatamam bilmem ne yani çocuk mevzuu kaynayıp gidiyor ve ben konuşulanlardan artık bir şey anlamıyorum,kafam kazan gibi oldu,sıkıldım artık bu dilber ümit ikilisinden,her gün birşeyleri çıkıyor ortaya,olan çocuğa olur,uy tıkandım -tatlicadiarzu-

evet yine iyi sabırlı davrandı
bir annenin yavrusu kaçırılıyor nasıl sessiz sedasız sakin sakin oturuyor o kadın ordaa
aman allahım korusun bnm başıma gelse kafayı yerdiim bn

bende Müge Anlının sabır taşı olduğuna kanaat getirdim, gayet sakin davrandı o ümite karşı.
Karı koca ikiside çok küstah, aşağılık, insan müsveddeleri.
Sessiz sakin oturmasıda bişeymi? Dün makyaj yapmış, hayatında ilk kez.
Neymiş? heves etmiş. Yuhhhhhhh yuhhhh yuhhhh.
İnsan eşiyle, kardeşiyle, annesiyle bile kavga edip morali bozulunca hiç bişey yapası gelmiyorda, çocuğu kaçırılmış biri nasıl makyaj yapar ya, yeter artık bu kadarıda fazla.

Ümitin ve Dilberin saklayacak birşeyi kalmadı ki.Daha ne olabilir ki.Her gittikleri yerde adları çıkmış Taşınmışlar.Ümit zaten ayrı bir hikaye karısı makyaj yaptı diye makyaj malzemelerini yediririm dedi ama karısının bir sürü erkekle gezmesini onlardan para almasını kıskanmadı.Gerçekten Ümitin olayları algılamakta problemi var bu çok ortada.Kızlar ben geçen hafta ne dedim.Göreceksiniz çıkacak, çocuğu birisi kurtarmak için ilçeye kendi tanıdığı birine gönderdi.Ailenin gerçekten haberi yok.Olaylar bu hale gelincede bence gönderen kişi korkuyor çocuğu çıkarmıyor.Zaten anne ve babanın bu halini görüpte çocuğu halen onlara verirlerse çok büyük bir suç işlemiş olurlar.
Yanlız şunada dikkat ettiniz mi ailelerinde herkes birbirine düşman.Ne biçim aile yapıları var .

Son düzenleme:

Bende bugün sinir oldum o tavrına.Ne konuştum anlatamam özel, nereye gittim söylemem özel. Özel diyince sanki biz salağız anlamıyoruz.Kocasının ve kocasının ailesinin salaklıkları ortada.Herşeyi duymuşlar ama kulaklarını kapatmışlar.

Kızlar Müge anlıyada gelen bir adam vardı.Hani eşi bütün eşyaları satmıştı.Sonra adamada 2 çocukta zaten senden değil demişti.Müge Anlıda canlı yayına telefonla bağlanan kadın eşimin canını sıkmak için öyle dedim demişti.Hatırladınız mı bilmiyorum ama o 2 çocuk gerçekten o adamdan değilmiş.Okudunuzmu gazetelerden.DNA testi sonuçlanmış.

izledikçe sinir katsayım artıyor
ümit denen p.......g karısınn ruj sürmesine kızıyor asla sürdürmm diyor ama(tabii oğlu kaybolan bi kadınn nasıl içinden ruj sürmekgeliyor o ayrı bi konu ama)
elalemin erkeğiyle taaa tekirdağağ para tahsilatına yolluyor
yahu sabah sabah deli oldum
nasıl ne biçim biaile bunlar yaa
yazık yaa muhammete çook acıdıım yavrum bnm

kızlar bu dilber de kocası da gelen arayan herkes de çocuktan başka herşeyi konuşuyolar ne olacak bunun sonu anlamıyorum...yeni sezon dizi konusu yapacaklar bu dilberi...derdi bu herhalde...adamlar kadına sürekli imada bulunuyolar...adam bu kadını satıyodu o ara çocuğu kaybetti anlaşılan...yazıklar olsun başka bişi demem...

dilberın surat ıfadelerı ıyıce bellı edıyor artık....
su telefon gelsede ögrrensek bakalım....
rezıllerrrr

evet yaa artık müge anlı bile dedii bn sen yalan sölediğini mimiklerinden anlıyorum dedi ama ne kadar rahat hayır diyip de yalan sölüyebiliyosun yüzüne baktıkça dehşete düşüyorum dedi
o dilberin suratına bitane çarpasım var:mymeka:

farkettınız mı artık dılberın konusmasıda değişti... o kadar rahat ki ınkar ederken pessss

evt cnm yaa senn oğlun kaybolmuş nasıl bu kadar rahat oluyor anlamıyorum
bn o prograam gtsem seyirci olarak örneğin çocuğumu birine emanet edeyim gideyim öle olsam bile orda o kadar rahat oturaramam
dün müge anlı diyorku çocuğunuza belki cinsel istismar yapılmış belkide öldürmiş bi köşeye atmışlar diyor
onun yüz hali halaa öle aynı donuk donuk:mymeka:
belki de orda müge anlı onun tepkisini merak etti bi anne olarak nasıl bi tepki vercek die

tepkisi için öle demıstır bencede...
ama bu kadar yalannn pesss dıyorum atıkkk,daha neler dıyebılırımde işte olmuyorrrr...
bu ne kepazelık yahu,2 kelımesınden biri yalan,yok böle bişi ya yalan resmen yalan..
Babane yıne arada pırtıyo oradan"bu cocuk cıkacak cıkkacak"
ay kafayı yedırtır ınsanlara bunlar,baksanıza cocuk bulununca polısın haberı olmasın demısss... ppeeehhhh

zaten o cep telefonundada bir sürü yalan var dün telefonun cocuk kaybolmadan bi gün önce bozuldu hatta camı felan kırıktı gördüm dedi beyfendinin arkadaşı bide bu kadar tesadüf olurmu ya çocuğun resimleri de kayboldu tabi telefon cortlayınca hani tuvalete düşmüştükaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…