Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

dün yayın kesilince olan kawgayı gösterdilermi :nazar:
bu dilberde yaprak dökümündeki oğuz gibi o istanbulda kadın bırakmadı dilberde corluda erkek bırakmamıs kaydirigubbakcemile3 yüzünün nuru kacmış zaten Çok üzgünüm çoook

cahillik ama bence çocuk bulunmak üzere bence dilber verdi bi yere...ayrıca herşeye niye gideyim?niye yapayım?neden söyliyim? manyak garıı....-tatlicadiarzu-
mügenin sinirlenmesi, anlayamıyor cahiller seni zorla götürmüşler karakola diyor dilbere.
dilber zorla değil diyo.çünkü;dilbere göre zorla demek yaka paça demek yani zorla götürülmemiş oluyor :bbo:halbuki zorla deyince ikna ederek demek istiyorlar.kültür çatışması var bi kere....

ben daha çok saçmaladım ya sabah 9 da zıplıyorum yataktan çocuk çıksın bence herşeyi çocuk anlatacak ya 6 yaşında bi çocuğun resmi olmazmı ya biz bir ultrasın çizklerini saklıyoruz bebeğimin resmi diye -tatlicadiarzu-:uhm:
ayrıca babanne nerde bugün "bu çocuk çıkacak ortaya,bu çocuk çıksın ortaya"

hehe ilahı huri cim yaa.. Hep aynı seylere takılmısız senle... sabah sabah güldürdün benii :)))

cahillik ama bence çocuk bulunmak üzere bence dilber verdi bi yere...ayrıca herşeye niye gideyim?niye yapayım?neden söyliyim? manyak garıı....-tatlicadiarzu-
mügenin sinirlenmesi, anlayamıyor cahiller seni zorla götürmüşler karakola diyor dilbere.
dilber zorla değil diyo.çünkü;dilbere göre zorla demek yaka paça demek yani zorla götürülmemiş oluyor :bbo:halbuki zorla deyince ikna ederek demek istiyorlar.kültür çatışması var bi kere....

ben daha çok saçmaladım ya sabah 9 da zıplıyorum yataktan çocuk çıksın bence herşeyi çocuk anlatacak ya 6 yaşında bi çocuğun resmi olmazmı ya biz bir ultrasın çizklerini saklıyoruz bebeğimin resmi diye -tatlicadiarzu-:uhm:
ayrıca babanne nerde bugün "bu çocuk çıkacak ortaya,bu çocuk çıksın ortaya"

hadi resmi yok anne baba kendi öz?? ewlatlarının robot resmini cizdiremio daha Çok üzgünüm çoook

bir sürü yalan ahlaksızlık diz boyu kocası söyleneni 3 gün sonra idrak ediyor moduna sokmuş kendini ki akli dengesi yerinde değil deilsinde az ceza alsın diye. borcuna karşılık karısını sunan adam yine karısına para getirsin diye çocuğunu sattırıp şimdide tüm suçu karısına yıkacak olabilir ne kadın ne kocası bir kez olsun allah rızası için çocuğumun yerini bilen varsa arasın demedi. arada babannenin aklına gelince onları uyarmak için diyo. allah bunları ıslah etsin. o çocuk inşallah sağ sağlim bulunursa devlet çocuğa sahip çıksınki göz göre göre bunların yetiştireceği hırsız,dolandırıcı,belkide katil olmaktan kurtarılsın. hepinize kolay gelsin. bu kadına da anne denmesin lütfen bu annelik değil. yazıklar olsun

Muge duy sesımız durdur bu kadının saf saf konuŞmasını
o Çok kurnazzzz ya
ayyyy mıdem bulandııı ıyıÇeee

ohoo bunlar almış başını gitmiş valla dallası geçtiler he.bu ne böyle ya.bunları hastaneye yatırsınlar karı koca.valla topluma çok zararlı bunlar ya.

dışarı çıkacam işim gucum var tv başından ayrılamıyorum ya muhammet bugun ortaya çıkacak gibi geliyor bana

ya inanamıyorum kadının bir sürü adamla görüşmesi cıktı o midesiz kocasıda halaaaaa karısının içtiği saigarayı savunuo babasına kafamçokkarıştı allam dellenecem laelaelaelaelae

hıh köyü suçluyolar şimdide.küçük yerde dedikodu çıkar diye.herkes yalancı bi bunlar doğru.

Tipe bak yaaaa.. tüylerim diken diken oluyor...
Çocuklarının bir resmi bile yok ama dil pabuç kadar yaniiiii
hiç laf altındada kalmıyolar karı-koca.
utanma arlanma yok hiç..

Insallah bulunur ve bunlara cocuk falan vermezler...Karistirmadiklari sey kalmamis ki..Allahim affetsin kinamak iyi degil ama....Gercekten Allah islah etsin.....!

ay bu ümitin ağızı bi karış açık dinliyor ya kopuyorum ya bi vurcan azına dişleri girecek boğazına....Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

bende dilberin köyde bir sevgilisi var,çocuk ondan sevgilisine gönderdi çocuğu....vay be ne senaryo bak hele çıksın ortaya sengözlerimebaksanab

ay bu ümitin ağızı bi karış açık dinliyor ya kopuyorum ya bi vurcan azına dişleri girecek boğazına....Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

bende dilberin köyde bir sevgilisi var,çocuk ondan sevgilisine gönderdi çocuğu....vay be ne senaryo bak hele çıksın ortaya sengözlerimebaksanab

Kac tane var o belli degil ki...Ama bencede babasinda cocuk....

çocuk sağ mı diye duşunmeye başladım açıkçası

ay bi ara banada o his geldi,hani köyde sadece 2 araç varmış ya kasabayla köy arası,ee haladada yok çocuk acaba yolda bişey mi oldu diyodum ama yok yok...dilber şırfıntısı onu sevgilisine yolladı oralarda bi yerlerde o çocuk ay sinirden yarım ekmekten fazla yedm ya :kızgın:Çok üzgünüm çoook

X