Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

herkes öyle diyor ama ben inaniyorum ya gercek bence..
bu gunlerde ondada bi cinayet mevzusu vardi katiller araniyordu,
simdi yine biri var asili olarak bulunmus ama oldumu olduruldumu arastiriliyor bakalim ne cikacak,
bir suru genc kizi yanlis yollardan kurtardi ben inandirici buluyorum yalan oldugunu dusunmuyorum..

seda sayani izlemedim hic ama isi bilenler yapmali boyle programlari herkes yapamaz..

nezenin annesi gercekten tuhaf babasida oyle yani en basindan takip etmedim ama bu aralar izledigim kadariyla degisik insanlar,
sorumsuzlar galiba cunku kiz yasina gore hakkinda soylenenler hic normal degil..

Geçen yıl seyretmiştim Serap`ı .
Bana samimi gelmiyor daha çok ticari bir şeymiş gibi hissettiriyor.

Gerçi bugün Mügeye de kızdım. Levent`in annesi oğlunun öldüğünü biliyor tahmin ediyor ama bugün kesinleştiğini duydu.
Bir anne için ayrı bir şey ve kadın ağıt yakıyor resmen. bir türlü reklama girmediler.
Ne olursa olsun insanda bir umut olur yine de ve kadının bugün son umudu da gitmiş, ağlıyor,
offf çok üzüldüm ya.

serap biraz degisik mesela olaylari anlatiyorlar uyusturucu diyecekler dedirtmiyor,
yada tecavuz diyecekler acik acik dedirtmiyorda dolayli anlatmaya calistiriyor,
mesela anlatio diyelim adam yatakta yakaladim diye kiziyo oralara girme sanki adam
detay anlaticak sadece ustten anlatiyorlar zaten ve benzer seyler iste

o kadın kilit noktası bence
ama kocasından korkuyor belli
adam da çok masum değil dövüyomuş nezeni filan
zaten adamın bilmeyip kadının bildiği bi konu oldu
hemen döndü bana niye sölemedin diye diklendi..du bakalım neler olacak
kadın herşeyi biliyor ama bu ortada

sen de haklısın canım
aslında ben pek bakamadım ne yalan söyleyim
kısaca bi göz attım ama nedense gerçek hissi vermedi
uzun süre seyretmek lazım
ama mügeyle çakışıyo diye izleyemiyorum

ya bu arada şu yaşlı dedeye de çok üzüldüm ben
karısını gürcistanda buldular bi de utanmadan param yok dedi
mügede biz karşılıcaz dedi bakalım gelecek mi
o kadın da sağlam ayakkabı değil 4kocasını sırayla yollamış öbür tarafa valla
tövbe tövbe..

sen de haklısın canım
aslında ben pek bakamadım ne yalan söyleyim
kısaca bi göz attım ama nedense gerçek hissi vermedi
uzun süre seyretmek lazım
ama mügeyle çakışıyo diye izleyemiyorum
ikisinide sonradan izliyorum ben tekrarlarini

o hangi dede :26::26:

ay nezenı bende cok merak edıyorum tuhaf bı alıde zaten
hele anne tepkısız ınsan duvar mubarek
neden komsunun adamı dovsun benım kızımı dımı

Kocası da normal değil,
Daha önce de yazdım buraya, adamın facebookuna baktım,
Adam bir sapık resmen, hiçbiri normal değil,
Yanlış hatırlamıyorsan Nezen`nin bir kardeşi var onu onların elinden almalılar,
Bir de baba okulda görevliymiş oradan bile uzaklaştırılmalı bence,
Resmen hayatları cinsellik üzerine kurulu,

Ben geçen yıl bir öğretmen öğrencisini kaçırdığında izlemiştim Serap`ı.
Önemli yerlerde şimdi reklam diyordu , reklamın ardından ne olmuştu hatırlatmaları, ardından yine reklam
Bir de söylenmemesi gerekenleri resmen bağırarak söylüyordu.
Ne yani şimdi o öğretmen şuan ordamı diye bağırırdı,
Tabi o an orda bulunanlar kaçıyor,
Bu nedenle bana ticari geliyordu,
Neyse Serapla kişisel bir sorunum yok
Bu gece çenem düştü sanırım

o zaman baska kanaldaydi zaten sezon bitti kiz cok sonra bulundu

ay nezenı bende cok merak edıyorum tuhaf bı alıde zaten
hele anne tepkısız ınsan duvar mubarek
neden komsunun adamı dovsun benım kızımı dımı
komşusuna gelene kadar adamın kendisi direk kızını karısını filan bildiğin kalın odunlarla dövüyomuş
ki düşün bu adam çoğu zaman evde bile değilmiş
bilemedim baba olup başlarında dursa mı daha iyiydi yoksa hiç var olmasa mı
ama gençlik kötü yerlere gidiyor bi telefon internettir ki aldı başını gidiyor yani çok yazık

anaaam o bide face mi kullanıyo vay başımıza gelenler adı soyadı neydi onun
valla ben polis olacak kadınmışım haa belliydi o adamın deseninden anladım
ilk görünce dedim bu ne sapık tipli biri diye asabi kırıp döken bi tip olduğu da belli aslında
zaten böyle bi ailede çocuk nasıl olur ki hem de ergenlik çağında zaten asi
bunlarda iyce başıboş bırakıp kaçırdılar kızı evden
şimdi hangisini suçlayıp günah keçisi yapmalı bilemedim

kızlar müge anlı'yı takip edenlere iki sorum var. ilki bir yılı geçmiştir, eski bir olay. bir çiftlik vardı. iki erkek kardeş bir üvey anne bir baba. küçük oğlanla baba öldürülüyordu. üvey annedeydi tüm oklar. o olay noldu? diğeri de bir adam kayıptı. ergen bir oğlu ve karısı vardı. kadın kapıyı geç açmıştı akrabalara yok camdan akrabalar içeri girmişti, yatak odasında halı yoktu falan. şüpheli bir taksi vardı. o olayı bilen var mı? ha bir de son olarak bir kadınla adam kayıptı. evli değillerdi ama sevgililerdi sanırım. kadının soyadı yabancıydı. bir bağ evinde beton dökme mevzusu vardı. bu olayların sonunu bilen var mı?

valla diğerlerini bilmiyorum da bu son olay selda grossle ve tunç
ama o olayda henüz aydınlanmadı açıkçası ben seldanın kardeşinden şüpheleniyorum
anneside herşeyi biliyor bence ama ses etmiyor bu arada epeydir yoklar programda sanırım araştırmalar sürüyor
ama sonuç alınınca yayına çıkarlar..

bu kadar zor olmamalı ya. yani oraya çıkan bir sürü kişi zaten garip garip kişiler oluyor. suçlular da hep yakından birileri oluyor. valla bulmaları lazımdı bence şimdiye.

Proğramı çok sık takip edemiyorum ama geçen sarışın bi kadın gördüm. Böyle sürekli gülüyormuş gibi bi mimiği vardı ya da gerçekten sinsilikten suatını doğrultamıyodu bilemiyorum. Konuyu pek anlamadım ama katil bu kadın heralde diye içimden geçirmiştim. Azönce haber sitesinde gördüm sevgilisiyle bir olup adamı öldürmüşler. insan öldürüp bi de rahat rahat yayına çıkıp yalanlar söylemek nasıl bir soğukkanlılıktır nasıl bir cani kafa yapısına sahip bunlar anlamadım...

Bir yıldır kayıp olan Bülent A.'nın, eşinin sevgilisi tarafından uyurken silahla vurulduğu ortaya çGaziantep'te Muharrem Akay isimli baba 20 gün önce, evli olan 26 yaşındaki oğlu Bülent Akay'dan haber alamadıklarını belirterek polise başvurdu. Polis, cinayet ihtimalini değerlendirerek özel bir ekip oluşturdu ve Gaziantep ile Kilis'te geniş çaplı araştırma yaptı. Bülent Akay'ın aynı zamanda teyzesinin kızı olan resmi nikahlı eşi Nurcan Akay'ın (20), Resul K. ile gönül ilişkisi olduğu ve çiftin birlikte yaşadığı ortaya çıktı.

SU KUYUSUNA ATTILAR
Bülent Akay'ı, eşi ve sevgilisi Resul K.'nin öldürmüş olabileceğini değerlendiren ekipler, iki şüpheliyi birlikte gördü. İkilinin boş arazide etrafı çevrili bir bahçede durdukları ve bir yeri kontrol ettikten sonra oradan ayrıldıkları saptandı. Görevliler bölgede yaptığı incelemede, yaklaşık 40-50 metre derinliğinde bir su kuyusu buldu. Ekipler, Nurcan Akay ve Resul K.'yi Kilis'ten Suriye'ye kaçmak üzereyken yakaladı. Kaçaklar sorgularında Bülent Akay'ı evinde uyurken tabanca ile öldürdüklerini itiraf etti. Bülent Akay'ın cesedini battaniye ile sararak evden çıkaran zanlılara 24 yaşındaki Ali B.'nin de otomobil ile yardım ettiği ve su kuyusuna attıkları ortaya çıktı. Zanlılar, kanlı yorganı ise sobada yaktıklarını söyledi. Sorguları tamamlanan 3 zanlı adliyeye sevk edilirken, Bülent Akay'ın cesedi de su kuyusundan çıkarıldı. ıktı. Zanlılar Suriye'ye kaçmak üzereyken yakaland

nezen olayında en son muge "emnıyet sona yaklasıyoruz dedı" dıye soyledı ve bır daha da o konuya gırılmedı cunku konusulacak hersey konusuldu ve emnıyetten haber beklenıyor... bende merakla beklıyorum... annesınden bırsyler cıkacagını hıssedıyorum...

levent olayında zaten bellıydı resulle nurcanın parmagının oldugu... olan cocuga oldu...

cıftlıkte oldurulen baba ogul davası hala suruyor... uvey anne(nıhal) ıcerıde yattı ama sonra sucsuz oldugu saptandı serbst kaldı hala dava devam edıyor dıye bılıyorum yanı katıl hala belırsız...

selda-tunc olayında ıse artık bag evınden toplanan delıllerın,tavandakı kan lekelerının..vs DNA sonucları beklenıyor ona gore bırseyler netlesecek... DNA tespıtıde uzun suruyor bıldıgım kadarıyla...

kayıp olan doger adam adını anımsayamadım,komurlukte yastık yorgan..vs bulunmustu... karısı oglu celıskılı konusuyordu...karısı bıraz garıp gelmıstı bana gercı ama gunahı boynuna artık.. onda da yapılan ıncelemelerın sonucları beklenıyor...

hasan amcanın olayı ıse kafa karısıtırıcı... kımısı dıyor ayaklar banyonun dısındaydı kımısı dıyor ıcerde... karısı dıyor banyonun kapısını actım yatıyordu... ne kadar beraat etse de -zaten delıl yetersızlıgınden serbest kaldı bırsey yapmadı dıye degıl buda unutulmamalı bence- esıyle alakalı bır cınayet oldugunu zannedıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…