Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

merhaba kızlar;
ben hasan amca olayında emlakçının bulunması gerektiğini düşünüyorum.

adam biraz fazla iş çevirmiş.

ya mügenin programini izlerken bi ses geliyo kus sesi gibi banami oyle geliyo garipten seslermi duymaya basladim

bayılıyorum Müge Anlıya ya bugün o telefondaki polis memuru ile yayındaki adamın diyalogu favorim oldu!!!

ya mügenin programini izlerken bi ses geliyo kus sesi gibi banami oyle geliyo garipten seslermi duymaya basladim

galiba biri öksürüyo 2 gündür bende kus sesi sandim hatta diyorum evdenmi gelio ses etrafa bakiniodum kusmu yuva yapmis diye

bende müge anlının programını 2009 dan bu yana takip ediyorum şuanda işlenen konulardan yaşlı hasan amca olayında karısının suçlu olduğunu düşünüyorum nasıl serbest bırakmışlar hayret.
kadının bundan önceki bütün kocalarıda ölmüş bu bir tesadüf olamaz.
anlattıkları çok çelişkili.
bu sene merak ettiğim diğer konularda selda ve tunç olayı kardeşi yapmış gibi duruyor.
bide nezen olayı garip annesi çoğu şeyi biliyorda saklıyor gibi o kadar küçük bir kızın kaç kişiyle ismi anılıyor.

bide pembe teyze olayı var torunun ifadeleri çok çelişkili akli dengesi yerinde olmayan adama suçu atmak istemiş gibi geliyor.

Aydın’da, ev almak için bir yıl önce emlakçıyla görüşen 70 yaşındaki Hasan Fidan'ın, parası için öldürüldüğü belirlendi.

AYDIN (İHA) - Aydın’da, semt pazarlarında satış yapan iki çocuk babası emekli Hasan Fidan, 14 Nisan 2012 tarihinde bankadan çektiği 10 bin TL ve biriktirdiği 45 bin TL’yi yanına alarak beğendiği bir evi almak için emlakçıyla görüşmeye gitti. Bir daha evine dönmeyen Fidan’ın ailesi, üç gün sonra polise başvurdu ancak geçen bir yılda herhangi bir sonuç elde edilemedi. Koah rahatsızlığı nedeniyle sürekli ilaç kullanan ve yapılan sorgulamada emekli maaşını çekmediği ve hiç bir eczaneden ilaç almadığı belirlenen Fidan’ın ölmüş olabileceğinden şüphelenen polis soruşturmayı derinleştirdi.

Hasan Fidan'ın son olarak görüştüğü emlakçı H.K. ile ortağı bayan H.Z’yi yeniden ifadeye çağıran Aydın Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin sorgusu sonucu H.K. ve H.Z. cinayeti işlediklerini itiraf etti.

Ev almak için görüştükleri Hasan Fidan’ı parası için öldürdüklerini itiraf eden zanlıların, “Kendisiyle ev satımı konusunda anlaştık. Parayı aldıktan sonra bir ev daha olduğunu, isterse burayı da gösterebileceğimizi söyledik. Getirdiğimiz bu evde başına tara ile vurarak öldürdük. Akşam kimsenin görmediği bir sırada bahçeyi kazıp gömdük üzerine beton döktük” şeklinde ifade verdikleri öğrenildi. Zanlıların ifadelerinin ardından Villakent evlerinin bulunduğu sitenin bahçesinde gece yarısı kazı yapıldı. Bahçedeki üzerine beton dökülmüş alanda yapılan kazıda, 1,5 metre derinlikte Fidan'ın battaniye ve naylona sarılı çürümüş cesedine ulaşıldı. Fidan'ın cesedi otopsi için Aydın Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Cinayeti Villakent’in içindeki kiralık bir evde işledikleri öğrenilen zanlıların, çevredeki ev sahiplerine “Ev rutubet alıyor. Kazıp izolasyon yapacağız” diyerek evin bahçesini kazdıkları öğrenildi. Emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen zanlılar yüzlerini gizledi.

NEVŞEHİR’in merkeze bağlı Balcin köyünde tarlada kadın cesedi bulundu. Köy yakınlarında bulunan kayalık bir bölgede çoban köpeğinin tepkisi sonucu koyun otlatan çoban tarafından bulunan ceset, incelemenin ardından Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
Cesedin tanınmayacak halde olması kimlik tespitini güçleştirirken, Nar beldesinde kaybolan ve yaklaşık 4 aydır haber alınamayan 13 yaşındaki N .G’ye ait olabileceği belirtildi. N.G’nin ailesi kimlik tesbiti için hastaneye çağrıldı.

Öte yandan adli tıpta yapılacak incelemelerinin ardından cesedin kimliğinin netlik kazanacağı öğrenildi.

Nezen mi acaba...

korkarım nezen kıafetler nezenın kıyafe beyziyomuş ayrıca komşu murat vı 45 k aranmış v eşi sorguya alınmış

Evet ben de dün Nezen değildir inşallah diyordum ama bugün o umut kalmadı pek.Kıyafetler örtüşüyormuş Nezen'in kıyafetleriyle bir de daha önceden Ahmetin orayı gösterip cesetin bulunduğu alanda daha önceden inceleme yapılması,Komşu Murat'ın evinden önemli delillerin çıkması evin aranması,Nuradgül'ün cinayet büroya götürülmesi ve yarım saat evde arama yapılması Müge Anlı'nın da Nevşehir emniyetin Nezen olduğunu düşüncelerinde emin gibi söylemleri korkarım ki cesetin Nezen'in olduğunu gösteriyor.Yine de umut kesilmez inşlalah Nezen değildir demekten alamıyorum kendimi.Yazık çünkü daha 13 yaşındaki çocuk ya

Yazik ya 3 kurus icin kiymislar adama ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANİ CENNET OLSUN İNSALLAH(AMİN)

Kimseye guven kalmadi bu devirde..

Su bulunan cesette nezeninmi acaba ailede dogru duzgun bi tepki yok nasil is anlamadim

Nezen olayında bu aile çok serinkanlı üzülme gibi bir tepki de yok.Bir iki ağlıyorlar tamam ya bir tek bana mı öyle geliyor.Bu ailenin hal ve hareketleri bana hiç samimi gelmiyor.Yazık olan 13 yaşındaki kıza oldu.Her ne oldu bilinmez ama kızın bu iki ev arasında bir şey olduğu kesin.Belki de anne babası bile biliyor her şeyi kim bilir.

Beklenen o kötü haber geldi malesef.Bulunan ceset Nezen Germiyen'e aitmiş.Çok üzücü bir durum gerçekten.İhmalkarlık ve sorumsuzluğun sonu 13 yaşındaki kızın hayatı oldu çok yazık gerçekten.Bir an önce katilleri bulunur inşallah.Annesi de baya dirençli çıktı bir gözyaşı döktü ağladı şimdi ortalığı dinliyor.Anne değilim ama benim bile içim parçalandı Nezen olayında annesi ise gayet sakin,rahat.Anne olmak bu kadar kolay mı ya.

Son düzenleme:
13 yasinda cook kotu bi yasam yasayaraj hayati son buldu ne kadar kotu ne kadsr uzuldum ufacik cocugu kadin etmisler besbelli
Anneyi ilk aglarkwn gordum o
Bu sabah yine gayet serindi sanki baskasindan bshsedioiyo rabbim korusun rabbim evlat acidi gostermesin e bisey basiba gelmis annenin ne isi var orda daha dun ogrenmisken baslarim.mugesune evlafim gittiktn sonra

nezene ALLAH RAHMET EYLESIN INSALLAH(AMIN)
annesi ilk duydugunda bayagi aglamis ama programda bi sakindiler yani anlamadim,
herkesin acisini yasama sekli farklida boylede hic birsey yokmus gibi sakinlik

nasil öldürülmüs henuz belli degil sanirim adli tip raporunda belli olur hersey hamilemi degilmi bakalim ne cikacak,
kim öldürdüryse biran once bulunur INSALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…