Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Son günlerde yine seyretmeye başladım, Sabire olayını merak ettim.
Daha önceden bukadar reklam, tekrar olmuyordu sanki..
Geçen yıl Serap Ezgü `nün programına takılmıştım. Öğrencisini kaçıran öğretmen olayına.
Çok sinir olurdum. Anons ediyor çok önemli bir telefonumuz var ama önce reklam.
Reklam bitiyor bir hatırlayalalım neler olmuştu, tekrar, tekrar bitiyor önemli telefonumuz vardı hattımızdaki kişi bakalım bize neler söyleyecek, telefondaki merhaba Serap hanım der, Serap hanım merhaba bize önemli birşeyler söyleyeceksiniz sizi dinliyoruz ama reklam girmek zorundayız diyip reklam ardından tekrar program bundan ibaretti. Nedense çok önemli dedikleri de fos çıkardı. Bunun için mi bekledim derdim.
Ayy çok dolmuşum yaz yaz bitmedi

Hay allah aslında ben birşey sormak için gelmiştim onu unuttum.
Bu Sabire olayına ortadan başladım, aklıma bir şey takıldı.
Kocasının tarihi eserle ilgili iddia var. Bu iddayı sadece Serkan ve Sabire mi söylüyor?
Yani evet böyle birşey var diyen oldu mu hiç?

Evet öyle denilebilir çünkü Şaban bey kaybolduktan sonra serkan ile sabire define olayını iddia ediyorlar.Tabi şimdiye kadar kimse evet var demedi bu durum için.İşin aslı nedir bilinmez.Zaten şu an için böyle bir definenin olamayabileceğini de düşünülüyor.

bence kevser kızının öldürüldüğünü ve hatta sezainin onları öldürdüğünü biliyor ama söleyemiyor ondan bu kadar tatava
zaten bana öle geliyoki sadece kızının cenazesini bulmak amaçlı geldi programa
kevserin de niyazinin de bişileri bildikleri ortada gözlerinden belli yani bu zaten biri de tehdit ediyomuş yavaş yavaş parçalar birleşiyo

Kizlar hani bir kiz vardi, kuran kursunun önünde en son görüntülenmis sonra evine döndügünde gündüz vakti - evde teyzesininmi yada halasininmiydi-bicaklanarak öldürülmüstü, bir tanede genc bir adam kacarken görüntülenmisti, ayaginda siyah corapmi ne varmis...hatirlayan varsa, ne oldu o olay? Katil bulundumu?
bugün kafama takildi ama isimleri vs hatirlamadigim icin bakamadim.

Pembe borazene nineye ne oldu acaba torununa çok yükleniyorlar ama aileyle az uğraşmamışlar sanki görümce falan baya fena.Yaptıysalar şaşırmam bu yüzden .

Son düzenleme:
Bursa’da 2,5 yıl önce kaybolduktan sonra kemikleri bulunan Sinem Yurdanur’un cenazesi, Adli Tıp Kurumu’nda 34 gün süren işlemlerin ardından ailesine teslim edildi.
Güncelleme:03 Nisan 2013 16:42
Bursa’da 2,5 yıl önce kaybolan ve sevgilisi Emrah K. tarafından öldürüldüğü ortaya çıkan Sinem Yurdanur’un kemikleri, DNA testi için 28 Şubat’ta Adli Tıp Kurumu’na getirilmişti. Adli Tıp Kurumu’nda 34 gün süren işlemlerin ardından cenaze aileye teslim edildi. Sinem’in cenazesi, Çatalca Oklalı köyündeki evinin önüne getirildi. Oklalı Camii evin hemen yanında bulunduğu için cenaze töreni evin önünde yapıldı. Cenaze töreninde anne Şerife Yurdanur ve baba Tahsin Yurdanur’un metanetli oluşu dikkat çekti. Cenaze törenine aile yakınları ve Sinem’in arkadaşları ile Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara da katıldı.

Anne Şerife Yurdanur, katil zanlısı Emrah K.’nın arkadaşı Erdal Güneş’e tepki göstererek, “Daha başından beri kızımın başını yediklerini biliyordum. Erdal Güneş beni yaktı, o da yansın, kavrulsun. Bu olay benim doğrularımla ortaya çıktı. 31 ay sonra benim dediklerimle çıktı. Kızımın bir suçu yok. Ben onu saçının bir telinden tanırdım. Benim yavrumdu o. Herkes öyle böyle dedi. Ben bir aydır kızımın cesedini bekliyordum. Sen yapacaksın, bir çukura gömeceksin, sonra rahat rahat gezeceksin. Onlar cezaevlerinde çürüyecekler. Cezalar suçsuz kalmayacak. Sonuna kadar peşinde olacağız. Erdal Güneş herkesi kandırır ama beni kandıramaz” diye konuştu.

Kızını dün gece rüyasında gördüğünü anlatan acılı anne, “Akşam kızım rüyama geldi. Saçlarımı okşadı, ‘Annem ağlama’ dedi. ‘Anneciğim ağlama, şeytanlar peşimden koştu da ne oldu, bedenimi aldılar, ruhum melek oldu’ dedi. Kızım bunu mezar taşına istedi. Ben de onu mezar taşına yazdıracağım” dedi.

Öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Sinem’in cenazesi toprağa verilmek üzere Oklalı Mezarlığı’na götürüldü. (İHA)

olay mevsimi geldi gene..ya diğer konular ne oldu şu boraze groosle ha bide şaban mıydı ben epey bi kaçırdım oraları olaylar sonuçlandı mı

olay mevsimi geldi gene..ya diğer konular ne oldu şu boraze groosle ha bide şaban mıydı ben epey bi kaçırdım oraları olaylar sonuçlandı mı

Pembe teyzenin yakınları yurt dışına işlerine felan dönmek zorunda oldukları için sanırım artık katılmayacaklar programa.Fakat işte halen DNA sonuçları bekleniyor.Selda Groosle ile Tunç olayı da halen sonuçlanmadı ama araştırmala sürüyor.Bağ evinde bulunan kanın sonuçları bekleniyor diye biliyorum.Şaban olayı da aynı şekilde konuşulmuyor bir süredir.Halen de sonuçlanmadı.Araştırmalar yapılıyordu en son işte.

kınamıyorum bende anneyim ama bu kadın gibi bi anne nasıl olunur bilemiyorum ağzım açık izliyorum resmen.
insan bir anne hiç mi kızıyla konuşmaz bşeyler paylaşmaz nezenle annnesi arasında anne-kız ilişkisi hiç olmamış
saldım çayıra mevlam kayıra
böyle ana olduktan sonra böyle bebe büyütülüyosa doğur 10 tane ohhh ne güzel kızım yapmaz diyip geçiyo
kızın yapmaz belki ama çevre kötü ortam kötü bundan 30 sene önceki gibi sanıyo bu kadın hayatı galiba
nezen le annesinden bahsediyorum

kınamıyorum bende anneyim ama bu kadın gibi bi anne nasıl olunur bilemiyorum ağzım açık izliyorum resmen.
insan bir anne hiç mi kızıyla konuşmaz bşeyler paylaşmaz nezenle annnesi arasında anne-kız ilişkisi hiç olmamış
saldım çayıra mevlam kayıra
böyle ana olduktan sonra böyle bebe büyütülüyosa doğur 10 tane ohhh ne güzel kızım yapmaz diyip geçiyo
kızın yapmaz belki ama çevre kötü ortam kötü bundan 30 sene önceki gibi sanıyo bu kadın hayatı galiba
nezen le annesinden bahsediyorum

Baba da anne de gayet rahatlar zaten Nezen konusunda.Baba okulda sınav olmadığını öğrenmiş ve ona rağmen balık tutmaya gitmiş.Bu ne rahatlık anlamadım gitti sanki komşunun kızı kayıp.Anne desen zaten başlı başına suçlu benim gözümde evladına karşı gerektiği ilgiyi göstermeyip gözetmediği için.Kadın halen komşum Murat diyor onlara toz kondurmuyor.Duydukları karşısında duyarsız.Sanki başkasınun çocuğu o saatte komşuyla görüldü.Pes doğrusu

ne olacak bu yeni nesilin hali iyce sanallaştık hayat iyce laylaylom oldu..kaçma göçme mevsimi de geldi artık milleti tutabilene aşk olsun

Bugunku bolumde devrım dıye edebıyet ogrt kayıptı ıkı gundur,son dakıkada ablasını aradı ne olmus pekı herhangı bırsey dendı mı ben kacırdım????

Bugün seyredemedim.
Nezen ile ilgili bir gelişme varmı diye Facebooktan Müge Anlı`nın fan grubuna baktım.
Oradaki yönlendirmelerle Nezen`nin babasının feysine baktım. Yok normal değil bu aile.
Geçen gün Müge demişti o sayfa senin mi diye o da değil demişti.
Ama adam programda da tuhaf. Gerçi annesi de normal değil.
Ne bir göz yaşı var ne bir üzüntülü duruşları.
Bakalım bu olaydan ne çıkacak. Yazık çok yazık daha 13 yaşında kız çocuğu.
Sorumsuz bir aile. Bu tarz aileler çocuk sahibi olamamalı.

Bugunku bolumde devrım dıye edebıyet ogrt kayıptı ıkı gundur,son dakıkada ablasını aradı ne olmus pekı herhangı bırsey dendı mı ben kacırdım????

Acilde olduğunu birazdan ablasının yanınan geleceğini iyi olduğunu söyledi.Durumu iyimiş ama neden acilde onu söylemedi diye hatırlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…