Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Yok ya bu kadın beni öldürecek.
Kadın görümcesine çemkirdi ama kızı hakkında birşey dendiğinde sus pus.
Bu kadın herşeyi biliyor.
Hatta orada ki diğer kadın da güven vermiyor.
Ne biçim hayatlar var.
Erkeklere ne diyelim, İğrenç yaratıklar 12-13 yaşındaki bir kız çocuktur kadın değil,
Gazetelerde de görüyoruz 13 yaşındaki kızla cinsel ilişki yaşamış, tecavüz etmiş,
Bir de utanmadan kızın yaşını büyük sanıyorduk demiyorlar mı ...
Neden bunlar çoğaldı, bu iğrenç kişilerle aynı havayı solumak dahi istemiyorum.

benim bu nezen in annesine aklım ermiyor vallahi
dün müge hanım biraz fırçaladı da bugün hafif zorla orasını burasını sıka sıka gözleri hafif nemlenir gibi oldu yalandan.
bide dün evini gösterdiler kadının.Gecenin 12lerine kadar komşunla dedikodu yapana kadar eline iki fırça alda evini boya.Derle düzenle bi.o nasıl bi ev.2 kilo boya alacak kadar da paran vardır heralde.Evin şekli kötü olabilir ona bişey diyemem ama en azından derli düzenli bakımlı olsun değil mi sen bi kadınsın kız anasısın.bilmem yanlış mı düşünüyorum.

benim bu nezen in annesine aklım ermiyor vallahi
dün müge hanım biraz fırçaladı da bugün hafif zorla orasını burasını sıka sıka gözleri hafif nemlenir gibi oldu yalandan.
bide dün evini gösterdiler kadının.Gecenin 12lerine kadar komşunla dedikodu yapana kadar eline iki fırça alda evini boya.Derle düzenle bi.o nasıl bi ev.2 kilo boya alacak kadar da paran vardır heralde.Evin şekli kötü olabilir ona bişey diyemem ama en azından derli düzenli bakımlı olsun değil mi sen bi kadınsın kız anasısın.bilmem yanlış mı düşünüyorum.

Sevgili Merekila çok çok katılıyorum size çok doğru söylemişssiniz.

bi de şöyle bir şey var, Çevremde ve danışanlarımda gördüğüm kadarıyla çocukların bu şekilde iyi niyeti suistimal etme sebepleri anne ve babalar. ağızlarında bi çocuğun psikolojisi bozulmasın lafıdır gidiyor... Çocuğun psikolojisi öyle her şeye bozulmaz hangi birimizin bozuldu? Elbette dövün,sövün bilmem ne demem ama biraz anne baba varlığınıda hissetmeli çocuk.. Ben bu yaştayım hala annemin hayır dediği şeyi yapamam,suçluluk hissederim. anne ve babalar kendi rahatları için çoluk çocuğunu saldım çayıra mevlam kayıra metoduyla yetiştiriyorlar. Ben bizim parka bakıyorum anaları yaymış kendini oturuyor çoluk çocuk gece 11- 12'lerde sokaklarda çığlık çığlığa bağırıyor sonra da çoluğun çocuğun başına bişey gelince de oralara gidip evladım diye ağlıyorlar. Benim annem kadın değil miydi yaysın kendini keyfine baksın? yapmadı, kuyruk gibi bizim peşimizdeydi akşam ezanı diyince eve girilir akşam 8'de yatılırdı.(hatta akşam ezanını çocukların eve girme saati olarak okunduğunu sanırdım küçükken çnkü annem en geç o saatte sokardı bizi eve:)) Modern olmak demenin sorumsuz olmak demek olduğuna inanmıyorum ki ben aile olarak en modern aileye sahibim belkide :)

babam hep derki kızım bütün kötülükler karanlıkta olur.sabah hava aydınlanmadan evden çıkmayın akşam hava kararmadan eve dönün der.Akşam eşim işten gelir eşime deim hadi şuraya gidelim inan eşim derki boşver hava karardı hafta sonu gündüz gözüyle gidelim.bu çocuk ki gecenin 12 sinde elin herifiyle...
inan içim acıyor benimde evladım var.
bide şöyleki kötü insanda çok etrafta.bazende diyorum böyle bir dünyaya evlat getirmekle doğru mu yaptım yanlış mı...
ama burdaki anne yetrince ilgi alaka göstermediği kesin.bilmiyorum ama böyle kesinlikle olamam ben imkanı yokkkk..benimde annem babam seninki gibi üstümüze çok düşerdi çok sıkardı ama şimdi anlıyorum ki doğru olanı yapmışlar..Allah razı olsun

nezenin son durumu ne oldu kızlar izleyemedim son zamanlarda.

annesinden çıkacak gibi duruyordu bir şeyler. programa gelmeleri büyük cesaret. kızlarının nerede ne yaptığını ilk kez duymuyorlardır eminim. üzülüyorum bu aileye de kıza da. aile ya çok bilinçsiz yada umursamaz bilemedim...

nezenin son durumu ne oldu kızlar izleyemedim son zamanlarda.

annesinden çıkacak gibi duruyordu bir şeyler. programa gelmeleri büyük cesaret. kızlarının nerede ne yaptığını ilk kez duymuyorlardır eminim. üzülüyorum bu aileye de kıza da. aile ya çok bilinçsiz yada umursamaz bilemedim...

nezenden haber yok aile bildiğin aile bugün bii ropörtajda adam kadınları pzarlıyodu dedi ve adam ilk kez ağladı

nezenden bir haber yok heralde degilmi ?

leventi öldürmüsler ya cok uzuldum annesine babasina :KK31: ALLAH RAHMET EYLESIN INSALLAH(AMIN),
nurcanda 20 yasinda ne cesaret sevmiyorsan bosan simdi ne oldu yani ...

sabah sabah kötü başladım güne ağladım bisürü
yazık ya insan öldürmek nasıl da kolaylaşmış hem de uyuduğu yerde öldürmüşler adamı
üstelik o nurcan aptalının aşkından ölüp bittiği ve çocuğunun babasını uğrunda öldürdüğü resul
nurcanı sevmiyormuş bile..noldu yani leventi öldürünce mutlu sonla resul&nurcan beraber mi olacaktı
oh oldu yar etmedi Allah ikisini birbirine ikisi de içerde ölecekler üstelik daha 20yaşında
hayata anlam veremiyorum artık eşleri aldatmak bide üstüne öldürmek kuyulara atmak ne kolay bişi olmuş
bu ne soğukkanlılık ne rahatlık..kızlar farkettiniz mi gözaltına alınırken nurcan süslenmiş püslenmişti
resulle kaçacaklardı zaar..polis iyi çöktü ikisinin de boğazına

sabah sabah kötü başladım güne ağladım bisürü
yazık ya insan öldürmek nasıl da kolaylaşmış hem de uyuduğu yerde öldürmüşler adamı
üstelik o nurcan aptalının aşkından ölüp bittiği ve çocuğunun babasını uğrunda öldürdüğü resul
nurcanı sevmiyormuş bile..noldu yani leventi öldürünce mutlu sonla resul&nurcan beraber mi olacaktı
oh oldu yar etmedi Allah ikisini birbirine ikisi de içerde ölecekler üstelik daha 20yaşında
hayata anlam veremiyorum artık eşleri aldatmak bide üstüne öldürmek kuyulara atmak ne kolay bişi olmuş
bu ne soğukkanlılık ne rahatlık..kızlar farkettiniz mi gözaltına alınırken nurcan süslenmiş püslenmişti
resulle kaçacaklardı zaar..polis iyi çöktü ikisinin de boğazına

gazetede okudum suriyeye kacacaklarmis galiba..
ne cesaret anlamadim birde tvyede cikti yani birsey olmamis gibi :KK25:
resul sevmiyormuymus onu :26:
arkadaslari sayesinde cozuldu olay ya yazik onuda tehdit etmisler ortak etmisler kendilerine..:KK30:

Bırde adlıyede sanırım bagırmıs cagırmıs nurcan ıtırafcı kıza,"soz vermıstım soylemeyecektın" dıye vıcdansız...
Pis pis sırıtmasında bellıydı yayında zati o kızda bırseyler oldugu... Mugeden ha yedı ha yıyecek sımdı tokadı dedım ama olmazdı tabı :)
Allahım nasıl bır sey gırıyor bu ınsanların ıclerıne ya,baska bırının hayatına son vermek bırde kuyuya atmak nasıl bır kindir bu ya...

Bırde adlıyede sanırım bagırmıs cagırmıs nurcan ıtırafcı kıza,"soz vermıstım soylemeyecektın" dıye vıcdansız...
Pis pis sırıtmasında bellıydı yayında zati o kızda bırseyler oldugu... Mugeden ha yedı ha yıyecek sımdı tokadı dedım ama olmazdı tabı :)
Allahım nasıl bır sey gırıyor bu ınsanların ıclerıne ya,baska bırının hayatına son vermek bırde kuyuya atmak nasıl bır kindir bu ya...

birde 2 gun evde tutmuslar yani,o kanlari nasil temizledin nasil icin aldi cocugunun babasi ya bir zamanlar onuda sevmissin istemiyorsa bosansaydi cana kiymak niye ?
nerde dediler bagirdigini yarin acaba devam edecekmi muge konuya :26:

birde 2 gun evde tutmuslar yani,o kanlari nasil temizledin nasil icin aldi cocugunun babasi ya bir zamanlar onuda sevmissin istemiyorsa bosansaydi cana kiymak niye ?
nerde dediler bagirdigini yarin acaba devam edecekmi muge konuya :26:

Programın sonuna dogru muge soyledı aıleye nurcanın bagırdıgını...

Bana dıyorlar ızleme mugeyı psıkolojın bozulur..vs aslında ızlemek ıbret almak gerek... Korku fılmı degıl kı bu gercekler... Cocugumada ona gore dıkkat edıyorum...

Programın sonuna dogru muge soyledı aıleye nurcanın bagırdıgını...

Bana dıyorlar ızleme mugeyı psıkolojın bozulur..vs aslında ızlemek ıbret almak gerek... Korku fılmı degıl kı bu gercekler... Cocugumada ona gore dıkkat edıyorum...

bende anlatinca izleme diyorlarda izliyorum ben bi o kadarda uzuluyorum,
bu konuyu dinleyince hayret ettim ilk defa canli canli ogreniyorum yani cinayet itirafini ya nasil cesaret anlamiyorum..
cocugum yok benimde ama kardeslerim var bende onlari uyariyorum hep dikkatli olmalari acisindan.
ibretlik seyler bence..

bende anlatinca izleme diyorlarda izliyorum ben bi o kadarda uzuluyorum,
bu konuyu dinleyince hayret ettim ilk defa canli canli ogreniyorum yani cinayet itirafini ya nasil cesaret anlamiyorum..
cocugum yok benimde ama kardeslerim var bende onlari uyariyorum hep dikkatli olmalari acisindan.
ibretlik seyler bence..

dılber olayı vardı hatırlar mısın bılmıyorum oglu muhammet onu baskasıyla uygunsuz goruyor ve o adamla olduruyorlar cocugu.
45 gun canlı yayına katıldılar ne cektırdıler mugeye o zaman dadandım bende programa o gun bugundur ızlıyorum..

Hatta nezen olayında da annesının garıp hareketlerı dılber olayını hatırlatıyor bana.Acaba annesını muratla ya da ahmetle falan mı gordu de bu kızı ortadan kaldırdılar...
Aklıma gelmıyor degıl..

dılber olayı vardı hatırlar mısın bılmıyorum oglu muhammet onu baskasıyla uygunsuz goruyor ve o adamla olduruyorlar cocugu.
45 gun canlı yayına katıldılar ne cektırdıler mugeye o zaman dadandım bende programa o gun bugundur ızlıyorum..

Hatta nezen olayında da annesının garıp hareketlerı dılber olayını hatırlatıyor bana.Acaba annesını muratla ya da ahmetle falan mı gordu de bu kızı ortadan kaldırdılar...
Aklıma gelmıyor degıl..

ben mugeyi yeni yeni takip ediyorum canim..normalde serap ezguye bakiyordum simdi bunada bakiyorum..
hersey olabilir gercekten zaten artik profosyonel olmus muge annesini azarlamisti nezenin hic aglamiyorsun felan diye..
kizin gittigine dair goruntuler var o yuzden bilemiyorum elbiselerini filanda yakmis durup dururken karisik biraz

Aklıma gelmıyor degıl..

Ben de o kadında Dilber`i görüyorum.
İçimdekileri tam yazamıyorum ama
Genelde bu tür cinayetlerde sözde aşk var, yatakta olanı sadece...
Anlayamıyorum, yaşadığın 10 dakikalık zevk için bir başkasının yaşama hakkını almak nasıl birşeydir ya.
Üstelik bu başkası ya çocuğun oluyor yada çocuğunun babası-annesi.
Uygun tanım bulamıyorum. Sadece bunlara insan diyemiyorum.
Bugün bütün gün düşündüm.
Bu kız 20 yaşında, daha hayatın başındayken, çocuğunu yalnız bıraktı,
Bir anneyi evladından kopardı, bir de sözde sevgilisinin çocuklarını da ortada bıraktı.
Kaç aile zarar gördü. Yazık ya. Sırf bu kızın salaklığından hayata bir kere gelme şansı olan insanların yolu nasıl da değişti.
Yok yok işte böyle düşününce bu kızın ve Resül`ün ölmesi gerektiğini düşünüyorum.

ben mugeyi yeni yeni takip ediyorum canim..normalde serap ezguye bakiyordum simdi bunada bakiyorum..
hersey olabilir gercekten zaten artik profosyonel olmus muge annesini azarlamisti nezenin hic aglamiyorsun felan diye..
kizin gittigine dair goruntuler var o yuzden bilemiyorum elbiselerini filanda yakmis durup dururken karisik biraz

serap ezgü gerçek değilmiş gibi geliyo bana :26:
bi ara seda sayan da buna benzer bişi yapmıştı hatırlar mısınız
hepsi sahte çıkmıştı olayların ve hatta kişilerin
mügeye bakıyorum her sabah..
ne işse nezenin annesi bebek kıyafetleri filan da almıştı bi bayan bağlanıp söyledi
var o kadında bi haller..şu şaban olayıyla selda-tunç olayını merak ediyorum onlar da bi hallolsa iyi olacak
aslında oraya gelenler ayan beyan ortada oluyor katilse gözünden anlaşılıyor valla..
hepsi bi yana Allah bu ülkeye akıl fikir versin nereye doğru gidiyoruz:KK31:

Nezen`nin annesini çok çirkin buluyorum
Eşim de kızıyor sen kimseye çirkin demezdin şimdi noluyor diye,
Kadının çirkinliği kalbinden geliyor sanki, bakışları, olmayan mimikleri...
Bakalım neler çıkacak altından .Nezen` nin yaşadığına da sanmıyorum. Yazık daha 13 yaşında

X