Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Sabıre gelmedı!tehdıt alıyomus ama amasrada yanında kldgı arkdsı serkanı onayladı yarın kamera kayıtları gelıcek

sabire kocasının öldüğünüde öldürenide biliyor bence
yoksa bu kadar rahat fink atıp birde bunu anlatmazdı
şimdide güya kocası ve hatta annesi de herşeyi biliyomuş da sabireyi serkanla birlikte olmak için zorluyomuş
bişe lazım olunca bile serkan alsın diyomuş gibi bi senaryo çizdiler bakalım yarın nolacak dananın kuyruğu artık kopacakmış gibime geliyor

Vay anam vay, bence de dananın kuyruğu kopmak üzere, sabire'nin bütün kirli çamaşırları çıkacak ortaya..çıkıyorda zaten..Avni'ye üzülüyorum ben..

Biraz önce netten izledim , malesef yayın saatinde izleyemiyorum hergün...

Yahu bu kadın ne böyle.... Haydar Bal'ın eşi vardı ya , onunla şu meşhur Dilber'in ortaya karışık konulmuş hali....

kabul etmiyorum , kabul etmiyorum dedikçe sinir bastı bana.....Amasra'ya gitmedim dedi , otel kaydı getirsinler diyor , pansiyonda kalmış ya , kayıt kuyut yok ona güveniyor..

27 Yaşında kadının ne işi var elliküsür yaşındaki adamla , hemde kızından küçük biriyle evlenmiş adam , yuh yaniiii.. Demekki neymiş Müge'nin dediği gibi fazla azılmayacakmış.....

Katılıyorum canım aynen.. dün tv 'ye çıkmamış duyduğum kadarıyla sabire.. bugün çıktı mı ne oldu gelişmeleri istiyorum canlarım izleyemedim yine

Düzce’nin Yığılca ilçesi Bekirler köyünde 29 Eylül 2010 tarihinde meydana gelen ve eşekten düşerek öldüğü ileri sürülen 27 yaşındaki kadının kocası tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.
Güncelleme:08 Mart 2013 16:08
Edinilen bilgilere göre, Düzce Yığılca ilçesinin Bekirler köyünde 29 Eylül 2010 tarihinde meydana gelen olayda Fatma Toprak isimli genç kadının bir bahçenin yakınlarında kafası parçalanmış halde cesedi bulundu. Fatma Toprak’ın eşi Mehmet Toprak o tarihlerde, karısını yolda ölmüş olarak bulduğu yönünde ifade vermişti. Cumhuriyet Başsavcılığı işin peşini bırakmayarak, olayın İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Masası dedektiflerince araştırılmasını istedi. Polis ekipleri yaklaşık bir yıldır yaptıkları araştırmada 30 değişik kişinin ifadesine başvurdu. Alınan ifadelerde Fatma Toprak’ın öldürüldüğü izlenimine kapılan polis ekipleri, mezarının açılarak parçalanan kemiklerinin Adli Tıp kurumunca incelenmesini istedi.

Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan incelemede Fatma Toprak’ın, ateşli silahla öldürüldüğü yönünde rapor gelince, harekete geçen polis ekipleri İstanbul Üsküdar’da çalışmaya başlayan Mehmet Toprak’ı göz altına aldı. Mehmet Toprak yapılan sorgusunda olayı itiraf ederek, Fatma Toprak’ı başka bir kişi ile ilişkisi olduğu için öldürdüğünü söyledi. Ayrıca, Mehmet Toprak’ın cinayet işlediğini bilen ve bunu saklayan dedesi Mehmet Toprak ile ninesi Ayşe Toprak’da yardım ve yataklık suçundan gözaltına alındılar.

Yapılan araştırmalarda Fatma Toprak’ın evlenmeden önce aynı köyde oturan H. T. İsimli bir şahıs ile ilişkisi olduğu, evlendikten sonra da bu şahısla ilişkisinin devam ettiği öğrenildi. Yakalanan şahıslar, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan sorgularının ardından Yığılca Adliyesi’ne sevk edildiler. (İHA)

Bu olayı hatırlıyorum,çok sinirlendim şuanda.yazacak hiç bir şey bulamadım.

sabire serkanında yanına oturmuş itiraf ediyor
evet o zaman için söleyemedim ama şimdi kabul ediyorum ilişkimiz var
kesinlikle ağız birliğine varılmış yoksa bööle bi durumun olacağını sanmıyorum
kesin serkan bunu bu da onu bişilerle tehdit etti de orta yolu buldular
bunlardan başka kimsenin suçlu olduğuna inanasım gelmiyor nedense

ne kadarda mutlu görünüyor ama yüzü aydinlanmis
bence bunlarin ikisininde bildigi birsey var, hatta serkan bile yapmis olabilir
ama serkan bu sabireye tekmeyi basmis galiba o yüzden programa katildi intikam adina
durmadan serkana ates püskürüyodu farkinda misiniz.
Simdi baristilar ve sabire geri adim atti... benim tahminim bu yönde.
ama ne yüzsüz kadin ya, bide oturmus yanina itiraf ediyor

ne kadar geniş bi kadın bu ya sinir oldum e tabi zawallı adamı gömdüler rahat rahat konuşurlar şimdi

kesinlikle canım bende aynı şeyleri düşünüyorum
herşey kendini ele veriyo zaten..
hey Allahım yaa ne rahat insanlar var
zaten bunlar adamı öldürdü belli
yoksa bu ne rahatlıktır yaa izleyince birden esra erolda hani evlenecek olanlarla röportaj yapılıyo ya o aklıma geldi
tablo aynen ööle duruyo

Nasıl rahat nasıl rahat normal bırsey acıklıyolarmıs gıbı sınır bozucu kası gozu ayrı oynuyo sabırenın herseyı de bılıyorlar serkanla beraber planlamıslar bence kendı pıslıklerını kapatmak ıcın adama nasıl ıftıra atıyolar yok camı dolandırdık dıye

ya şu sabireyi devre dışı bırakın artık
kadın salağa yatıp konuyu başa sardırıyor her seferinde..
kendi konuştuu lafı bile inkar ediyor 3saat ona daha önceden söölediğini itiraf ettirene kadar bulunurdu adam

Bu ara ben de denk geldikçe netten felan izlemeye başladım.Sabire olayında resmen o kadının yalanlarına şahit oldukça ve Serkan'la aşk yaşadığını söylediğindeki rahat hareketleriyle kastı beni fıtık oldum yani. Ben de çoğunluk gibi Serkan ve Sabire'den şüpheleniyorum.Avni ile kardeşi Süreyyaya çok üzülüyorum yazık gerçekten Allah sabır versin.Bir an önce aydınlanır bu olay da suçlular cezasını çeker inşallah.
Selda ile Tunç olayında da ben Sezaiden şüpheleniyorum.Anne Kevser hanım da sanki bir şeyler gizliyor gibi söyleyemiyor yani.O kadar arama çalışmaları yapılıyor felan umarım aydınlanır bu durumda.Koca arazi arama yapılan yer de bana itiraf olmadığı sürece zor gibi geliyor bulunmaları ama inşallah yanılırız da bulunurlar

bu ne arkadas ya, program mi izliyoruz reklam mi anlamadim.
programdan tek anladigim sey "bi ara verelim".
programin üstüne "advertorial" yazsinlar olsun bitsin yani.
Reklamlar yetmiyormus gibi bide yüz kere olaylarin tekrarini veriyolar,
gerizekalimiyiz unutacakmiyiz biz her reklam arasinda olayin gecmisini hatirlatiyorlar.
3 saat program varsa müge anlinin yayinda oldugu saat 1 degildir
cok sinirlendim ya, boykot edip izlemiceksin

3 saatlik programın sadece 1 saati yeni bölüm geriye kalan 2 saat reklam ve tekrarlarla geçiyor malesef.Bu durum da gerçekten çok sinir bozucu.Gün geçtikçe Serkan'ın yalanları çıkıyor ortaya neler olacak bakalım.Pazartesi de geleceklermiş Sabire ve Serkan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…