Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

şerıfe anneme öyle bı üzülüyorum kı
ne acıdır o öyle
2 gün önceydı galıba, nasıl ağlattı benı
sınem bı bulunamadı ben bıle okadar çok merak edıyorum kı rüyalarıma bıle gırıyor bızım burda görüyorum sınemı, alıp annesıne götürüyorum

bende en cok sinem olayindan etkileniyourm,
bazen günlerce aklimdan cikmiyor

aynen vallah bende öyle
şerıfe annenın yayına çıktığı ılk günü nasıl hatırlıyorum çok sıcak bı yaz günüydü kesın erkek arkadaşına kaçtı demıştım

ama olay öyle değıl, taş olsa çatlar, en azından bı gören olurdu ama yok bu kıza bırşey yaptılar

bu almanyalı hacı var ya sınır edıyor benı ışe resmen sınır küpü olarak gıdıyorum 2 gündür :84:

param var benım dıyor başka bırşey demıyor bıde muhtarın maaşını küçümsemıyor mu 2 mılyar dıye :83:

erkek arkadasi kendini öldürmeden kizi nereye sakladigini söyleseydi keske.
kizin öldügü kesin, ama ceseti bulunsaydi bari.

bi gelisme varmiymis peki, bayadir cikmiyordu annesi programa. bu erkek arkadasinin cetesi cökertilmisti, hic bi bilgi cikmamis mi?

ya canım yanlış bılgı vermek ıstemıyorum çünkü tam orasını bende kaçırdım ama yanılmıyorsam emrah arkadaşına ölmeden
sınemı öldürdüm attım gömdüm oraya demış

başka bırşey dememış şerıfe annemde orası neresı nereye gömdü evladımı onu bulmak ıstıyorum dıye ağlıyordu

ben nedense öldüğüne ınanmıyorum, çok pıs ışler yapıyorlar bu kızla

şu sinem olayını bi çözselerdi... çatalca cinayeti baba oğul olan... sevgi hanım vardı bi de ankara cinayeti olayı o ne oldu bilinmiyor...

cok sukur muge basladi ya ben bugun tam izleyemedim ama umuta cok uzuldum yaziktir ya ALLah kimseye evlat acisi vermesin {amin}

bide sezon bitmeye yakin yanlis hatirlamiyosam erzurumlu 2 cocuk annesi bi kadin vardi camda atildimi kendisimi atladi diye noldu bilmiyoruz bilen varmi

Hoşgeldinn mügee hoşgeldin tatlıseert Çok özlediydik ekranlarda o gülen yüzü, şimdi çok dolu dolu gelmişler. Ben çok yakın takip ediyorum şuanda, Ömer Şahin olayıyla ve Sinem Yurdanur olayıyla ilgili çoğu şeyi çözdüm umarım bağlanmak nasip olur ya da mail atıcam yarın aklımda oturdu taşlar her insan bir fikir verse böyle böyle bulunacak inşallah..

sinem olayinda neyi cözdün cnm?
eski olaylarda bi gelisme varmi, ben sabahci oldugumdan bakamiyorum

hanı bı gamze vardı 15 yasında halasının evınde oldurulmustu o olay ne oldu ??bılenınız varmı?

Sinem için Emrah ' ın hapisteki arkadaşı Emrah Sinemi öldürdü bir köye gömdü demiş .
Sanmıyorum ama o kız inşallah sağdır

Sinem için Emrah ' ın hapisteki arkadaşı Emrah Sinemi öldürdü bir köye gömdü demiş .
Sanmıyorum ama o kız inşallah sağdır

sag olsa cikardi bence bi yerleden, 2 sene mi olacak kaybolali?
cok üzülüyorum ben bu kiza ya... keske bulunsa... icime isledi mavis mavis gözleri unutamiyorum bi türlü...

Sinem'in annesinin her sözü içimi parçalıyor... Sinem kesin öldü ve olayı ölen Emrah'ın üstüne atıyorlar , apaçık ortada

Şimdi işlenen konuda da bence adam karısıyla o Muhittin ' i yatakta yakaladı sonra kadını dövdü .Muhittin ' de kadının kocasını öldürdü . Sonrada ev taşıyoruz ayağına kanlı eşyaları cesedi fln attılar . Çünkü komşular bile duymuş sesleri ama polis çağırmamışlar . Belkide çağırsalar adam sağ olurdu.

Sinemin annesi pek emrahin yaptigina inanmiyor gibi,
sürekli erdala karsi emrahi korur bi hali var, ben mi yanlis algiliyorum?
bence o kadinin bildigi cok sey varda, müge anli konusturmuyor ispatlanmamis seyler diye...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…