Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

sırf dünya basınında konuşulan olayı konu aldığı için izleyeyim dedim..:KK51:

tecavüzcünün karısı nasıl bi kadın anlayamadım ya "eşim kimseye dönüp bir kere bakmaz" diyor sonra "eşimi başka kadınla yakaladım" diyor... eşine çok güveniyormuş seviyormuşş tecavüz edilen kadını suçluyor:26:..

işte bizim toplumun anlayışı bu tecavüz edilirse adamı suçlu görmezler kadını suçlu bulurlar:KK47:..

müge daha yorum yapmadı bilmiyorum nasıl konuşacak ama keşke bu konuyu hiç deşmeseydi..:KK19:
biz tecavüz edilen kadının kendi hakkını savunmak için tecavüzcüsünü öldürdü diye bilseydik.. Bu sayede bir daha böyle bir şey yaşandığında kadın hakkını savunabilmesi için.. tecavüz suçunun azalması için:KK50:

Kocasını temize çıkarmaya çalışmaktan ziyade , çocuklarının üzerinde olacak yaftadan kurtulmaya çalışıyor çaresizce bence... Boşansa nereye gidecek , kuma olayına zaten gönüllüdür ama kişi akraba malesef. İki ucu pisli değnek işte..

nası bi kadın bu ya.hem kocam yapmz öle şey diyor hem yatakta yakalamış.doğack çocuğa bile bakarm dio.kocasıını bu kadar seven daha yoktr heralde..çok miğdesiz bir kadınmışş.

Kocasını temize çıkarmaya çalışmaktan ziyade , çocuklarının üzerinde olacak yaftadan kurtulmaya çalışıyor çaresizce bence... Boşansa nereye gidecek , kuma olayına zaten gönüllüdür ama kişi akraba malesef. İki ucu pisli değnek işte..

sanmıyorum bunun altından başka birşey çıkar.. çocuklarını düşünecek insan diğer çocuğu kendi çocuklarımdan çok severim ona bakarım diyemez

adami öldüren kadin cocugu istemiyormus,
adamin karisida bana versin ben bakarim, kendi cocuklarimdan bile cok severim
cünkü onun babasi yok hem anne hem baba sevgisi vermem lazim dedi.

aslinda cahil bi kadinda degil, bu nasil bi sevgi anlamadim :26:

Şimdi işlenen konuda da bence adam karısıyla o Muhittin ' i yatakta yakaladı sonra kadını dövdü .Muhittin ' de kadının kocasını öldürdü . Sonrada ev taşıyoruz ayağına kanlı eşyaları cesedi fln attılar . Çünkü komşular bile duymuş sesleri ama polis çağırmamışlar . Belkide çağırsalar adam sağ olurdu.

işler deıgstı muge hamıle yse eger onun ıcınde oldurmus olabıırler

işler deıgstı muge hamıle yse eger onun ıcınde oldurmus olabıırler

Bugün yoktu bu konu sanırım yada ben gec actm görmedim ne oldu anlatabilirmisin :26: Pansiyonda kaldım dediginde birlikte kactıgı adamla ilk İstanbula burdanda Mersine gittiklerini söyluyorlardı bende Mersinliyim ondan cok dikkatimi cekiyr bu konu

Mersin’de kullanılmayan beyaz eşyaların bulunduğu bir depodaki çeyiz sandığında ceset bulundu. Ceset otopsi yapılmak üzere sandıkla birlikte Mersin Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Kayıp şahıslarla ilgili çalışma yürüten Mersin Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri Akdeniz ilçesindeki Yeni Mahalle 5330 Sokak üzerindeki içinde kullanılmayan beyaz eşyaları bulunduğu depoda arama yaptı. Yapılan aramalarda çeyiz sandığı içinde bir ceset bulundu. Polis ekipleri koktuğu için cesedin yanına maske takarak yaklaşabildi. 25-30 yaşlarında bir erkeğe ait olduğu belirtilen cesedin yüzü tanınmayacak şekilde olduğu için kime ait olduğu tespit edilemedi. Yapılan incelemelerin ardından ceset çeyiz sandığı ile birlikte cenaze aracına konularak otopsi için Mersin Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis öldürüldükten sonra çeyiz sandığına konulduğu tahmin edilen cesedin kime ait olduğunu belirlemek için çalışma başlattı.

MİLLİYET

Mersin’de kullanılmayan beyaz eşyaların bulunduğu bir depodaki çeyiz sandığında ceset bulundu. Ceset otopsi yapılmak üzere sandıkla birlikte Mersin Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Kayıp şahıslarla ilgili çalışma yürüten Mersin Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri Akdeniz ilçesindeki Yeni Mahalle 5330 Sokak üzerindeki içinde kullanılmayan beyaz eşyaları bulunduğu depoda arama yaptı. Yapılan aramalarda çeyiz sandığı içinde bir ceset bulundu. Polis ekipleri koktuğu için cesedin yanına maske takarak yaklaşabildi. 25-30 yaşlarında bir erkeğe ait olduğu belirtilen cesedin yüzü tanınmayacak şekilde olduğu için kime ait olduğu tespit edilemedi. Yapılan incelemelerin ardından ceset çeyiz sandığı ile birlikte cenaze aracına konularak otopsi için Mersin Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis öldürüldükten sonra çeyiz sandığına konulduğu tahmin edilen cesedin kime ait olduğunu belirlemek için çalışma başlattı.

MİLLİYET

tam bugun konusuldugu gibi. adami öldürüp, tasiniyoruz ayagina sandiga saklamislar...
yazik oldu.
bu iste mügeyle sevgilis ikadar komsularda sucludur.
insanlar nasil bu kadar sagir ve duyarsiz olabiliyorlar anlamiyorum.
bagirmalar, patirdilari herkes duymus ama polisi aramak kimsenin aklinin ucundan gecmemis.
bu kadar mi siddete alistik veya insanligimi kaybettik :26:

Bugün izledim ve resmen ağladım izlerken :KK25: Çünkü Ömer ' in cesedinin bulunduğu yerden Mayıs ayından beri belki 10 kere geçtim :KK25: Dedemlerin evinin 1 alt sokağı . Yani o depo yol evin balkonundan bile görünüyor :KK25:.Kokudan rahatsız olunduğunda deponun önundeki logar kapağını temizleyip gittiler 2 defa kimsenin aklına gelmedi depoya bakmak. Şu an bile çok kötüyüm yazamıyorum sabahtan beri aklımdan çıkmıyor . Pisliklerde İskenderun ' da yakalanmış . Cezalarını çeksinler . Babasının yaptığı çeyiz sandığı Ömer ' e mezar oldu :KK25: Allah rahmet eylesin .

Bugün izledim ve resmen ağladım izlerken :KK25: Çünkü Ömer ' in cesedinin bulunduğu yerden Mayıs ayından beri belki 10 kere geçtim :KK25: Dedemlerin evinin 1 alt sokağı . Yani o depo yol evin balkonundan bile görünüyor :KK25:.Kokudan rahatsız olunduğunda deponun önundeki logar kapağını temizleyip gittiler 2 defa kimsenin aklına gelmedi depoya bakmak. Şu an bile çok kötüyüm yazamıyorum sabahtan beri aklımdan çıkmıyor . Pisliklerde İskenderun ' da yakalanmış . Cezalarını çeksinler . Babasının yaptığı çeyiz sandığı Ömer ' e mezar oldu :KK25: Allah rahmet eylesin .

ay canim kiyamam. ne kadar uzak geliyor bböyle hikayeler, ama ne kadar yakin aslinda.
kimin aklina gelir ki serefsizlerin oraya ceset saklayabilecegi.
yakalanmislar mi?

off çok üzücü bir şey ya ne vijdansızlık bu kocasını sevgilisiyle öldürüyor o anne babaya yazık değilimi o iki çocuk büyüdüklerinde ne olacak annelerini bablarını öldürmesi piskolojileri nasıl olacak:KK50: bence idam edilmeli bunlar ve böyleleri çünkü cinayetler çok basitleşti kolaylıkla öldürüyorlar eşler birbirleriini:KK47:

ay canim kiyamam. ne kadar uzak geliyor bböyle hikayeler, ama ne kadar yakin aslinda.
kimin aklina gelir ki serefsizlerin oraya ceset saklayabilecegi.
yakalanmislar mi?

Olayda Mersin fln geçince daha dikkatli izler oldum ama aklımdan geçmezdi tam karşısında durak var kaç defa geçtim ordan :KK25:. Hatay İskenderun ' da ev kiralamışlar orda yaşıyorlarmış yakalanmışlar . Bilmiyorum haber sayfası linki atmak yasak mı yasaksa silerim ama burdan gördum .

Çeyiz sandığından çıkan cesetin faili... - Posta
off çok üzücü bir şey ya ne vijdansızlık bu kocasını sevgilisiyle öldürüyor o anne babaya yazık değilimi o iki çocuk büyüdüklerinde ne olacak annelerini bablarını öldürmesi piskolojileri nasıl olacak:KK50: bence idam edilmeli bunlar ve böyleleri çünkü cinayetler çok basitleşti kolaylıkla öldürüyorlar eşler birbirleriini:KK47:

Sabah izlemek lazım bakalım itiraf ettilermi ama belirtilerde bogularak öldürüldüğü anlaşılmış ama cocuk annemin üzeri kandı fln demiş o ne çelişkili şimdi benim düşüncem acaba telle fln bogdularda tel mi ellerini kesti çünkü Muhittinin ablası kardeşimin parmağı kesikti dedi

Olayda Mersin fln geçince daha dikkatli izler oldum ama aklımdan geçmezdi tam karşısında durak var kaç defa geçtim ordan :KK25:. Hatay İskenderun ' da ev kiralamışlar orda yaşıyorlarmış yakalanmışlar . Bilmiyorum haber sayfası linki atmak yasak mı yasaksa silerim ama burdan gördum .

Çeyiz sandığından çıkan cesetin faili... - Posta

Sabah izlemek lazım bakalım itiraf ettilermi ama belirtilerde bogularak öldürüldüğü anlaşılmış ama cocuk annemin üzeri kandı fln demiş o ne çelişkili şimdi benim düşüncem acaba telle fln bogdularda tel mi ellerini kesti çünkü Muhittinin ablası kardeşimin parmağı kesikti dedi

allah kahretsin bunları ama yakalandılar işte cezalarını çeksinler o sandığı ömerin annesi almış birde yaaaa hiç akıllarına gelirmiydiki oğullarına tabut aldıkları :KK43: allah kimseye yaşatmasın böyle acılar:KK50:

X