Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

adama bak ya neye güvenipte satıyor hayret birşey.zaten yayına bağlanmamasından belli bişeyler karıştırdığı..

Hiç yayına bağlanmadı adam zaten karısı kayboldmuş umrunda değil ama

Kaderin benzemesin canım

tabiki dedigin dogru hic kimse kimseyi öldürmeye hakki yoktur ama oluyor maalesef ve cogunlukla kotu islerde olanlar kotu sonlaniyorlar, birde su var madem adami sevmiyor neden babasinin evine gitmiyor ??

ve samsundaki olayla gulperi olayi cok baska beyaz la siyah bir olmadigi gibi!!

gülperi olayi ne oldu aydinlandi mi?
bi kac kere actim hic göstermiyor müge anli, yada ben denk gelmedim

bu torun babaanne olayi cok kötü.
kadina tecavüz etmis bide galiba :26:

ArKadaslar bu torun ufuk babaannesi ummugulsum heleteyi neden oldurmus ya ben onu anlamadim.hic konusu gecmedi di mi. Para icin desek teyzede zaten para yokmus peki sapiklik icinmi

inanmıyorum o 89 yaşında ki yaşlı teyzeyi o esmer torunu tecavüz ettiği için mi öldürmüş
insan kalmadı artık her gün yeni iğrenç olaylar duyuyoruz
Allah bizi çocuklarımızı korusun

inanmıyorum o 89 yaşında ki yaşlı teyzeyi o esmer torunu tecavüz ettiği için mi öldürmüş
insan kalmadı artık her gün yeni iğrenç olaylar duyuyoruz
Allah bizi çocuklarımızı korusun

tecavüz ettigi kesin mi acaba?otopsi cikinca belli olur,

bogmus hatirlamiyorum demis diye biliyorum

tecavüz ettigi kesin mi acaba?otopsi cikinca belli olur,

bogmus hatirlamiyorum demis diye biliyorum

resmi bi aciklama yok bu konuda, müge anli ik mik ediyor pek bahsetmiyor, ama laf arasinda bundan süphelendigini imaa etti.
kadinin parasi yokmus, mevzu para olamaz.
elleri kollari bagliymis üstelik... bi insanin elini kolunu niye baglarsin ki?

evet ama yapmis olmasin ya,gercekten öldürmüs tamam ama onu yapmamis olsun.

ne sapikca birsey anlamiyorum..facesinede baksan zibidi tipi var ama annesine cok üzülüm hic kolay seyler degil..

ne kötü dedesi diger odada yazik artik kaldiramiyorum.kimseye mi güvenmeyecez

Ben edşyorum canım ve hatta adanada yaşıyorumm o dağı biliyorumm bizimm köye giderkenn bizde ordan geçiyoruzzz,çok üzüldümm hangii caniii bunuu yapmış olabilirr

Ben edşyorum canım ve hatta adanada yaşıyorumm o dağı biliyorumm bizimm köye giderkenn bizde ordan geçiyoruzzz,çok üzüldümm hangii caniii bunuu yapmış olabilirr
Kimler yaptıysa inşallah ortaya çıkarırlar canım, çok kötü ve acı bir durum gerçekten.
Benimde fazla ilgimi çekti bu olay, yeni bilgiler anlatıldıkça daha da şaşırıyorum.

bu bilge ve gülcan olayi bi acaip.
o kizlar oraya nasil cikarildi, olacak is degil

bi ihtimal daha var,bana gayette mantikli geliyor

gülcan ve arif bilgeyi öldürüyor, parcaliyor ve saklamak icin daga cikiyorlar
daga cikinca arif gülcanida öldürüyor hem parayi paylasmamak hemde bi sahitten kurtulmak icin
bu durumda 2 ceset degil 1 ceset tasinmis oluyor,
ve bilgenin parcalanip gülcanin parcalanmamasini acikliyor...

bu bilge ve gülcan olayi bi acaip.
o kizlar oraya nasil cikarildi, olacak is degil

bi ihtimal daha var,bana gayette mantikli geliyor

gülcan ve arif bilgeyi öldürüyor, parcaliyor ve saklamak icin daga cikiyorlar
daga cikinca arif gülcanida öldürüyor hem parayi paylasmamak hemde bi sahitten kurtulmak icin
bu durumda 2 ceset degil 1 ceset tasinmis oluyor,
ve bilgenin parcalanip gülcanin parcalanmamasini acikliyor...

THİRtyfour cuğum..bugün mügede senin yazdığını ayyynısını söyledi...müge ya kadınlar kulübünü takip ediyor yada bacım sen mügesin....hadi itiraf et o sensin demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…