Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

eskişehirde mevsimlik tarım işçisi şanlıurfalı ailenin kayıp oğlu yakup ölü bulunmuş.Yazık yavrucağı kim öldürdüyse.

Aradan geçen 12 gün sonra minik Yakup’un cesedi bu sabah belde yakınlarında baz istasyonlarının bulunduğu tepede bulundu. İlk bilgilere göre minik Yakup’un cinayete kurban gittiği ihtimali üzerinde duruluyor.Diye yazıyor müge anlının facebook sayfasında yarın detaylı anlatır müge anlı.

Müge anlının bugün kü programı beni mahvetti ya, resmen başıma ağrılar girdi.BU kadınların çilesi nedir, adamı sevdiği için canından oldu.çok üzüldüm içim sızladı resmen

Bende babanın ve kardeşlerin feryatlarını görünce çok üzüldüm gerçekten. Adamın telefondaki yüzsüz konuşmalarına da sinir oldum.
En küçük sorunları bile ne kadar büyütüyorsun dedim kendi kendime, insanların ne kadar ciddi sorunları varken.

Ya biz kadınlar ne zaman akıllanacağız anlamıyor, adam gitmek istiyorsa aslında bırak gitsin ne hali varsa görsün gebersin isterse.Neymiş başka kadına vermicekmiş noldu anından oldun işte.Gebersin pislik adam aynı evde bi kadın bi odada yatıyolr dğer kadın başka odada bi de neymiş kadın kendi istemiş getirmiş adanada.Allahım sen o kadına yaşattıklarının bu adama cezasını versin.O kadar sinir oldum ki hala o adamı elime geçirsem boğazını sıkıp atarım kenara.Pislik herif hala vicdanlı oun diyor ya, erkekliğime laf getirmedim diyor, sende erkeklik mi kalmış vicdan mı kalmış.
Bu saatten sonra bakalım huzur bulabilecekmisin o adanalı kadınla, aranızla o kadının ruhu hep olacak, vicdan azabından kahrolun ikinizde inşallah kamil barçın ve namussuz adanalı kadın.

Bir baba ve 2 kızkardeş çıktı canım. Ölen kızkardeşleri var. Kocası üstüne kuma getirmiş 1-2 ay önce ve pazar günü dediler sanırım 4.kattan düşerek ölmüş. Ancak intihar mı yoksa biri mi itti aşağıya belli değil. Tanıklar var mı diye çıkmış aile programa.

Bende anlayamıyorum.
Değil üstüme kuma getirmek beni aldatan adamın canı cehenneme der çıkar giderim.

kizlar bu bilge ve gülcan olayi aydinlandi mi?
iki haftadir hic izleyemedim isten dolayi, en son bi hayat kadini mektup yazmisti
herseyi anlatmisti planliydi falan diye olay aydinlanacak gibiydi, bisey cikmadi mi?

kizlar bu bilge ve gülcan olayi aydinlandi mi?
iki haftadir hic izleyemedim isten dolayi, en son bi hayat kadini mektup yazmisti
herseyi anlatmisti planliydi falan diye olay aydinlanacak gibiydi, bisey cikmadi mi?
Hayır canım aydınlanmadı.
Kaldı öylece kapattılar şuan o konuyu.

Hayır canım aydınlanmadı.
Kaldı öylece kapattılar şuan o konuyu.

yine hep konular havada kalmaya basliyor.
takip ediyorsun günlerce, haftalarca. sonra pat diye kesiliyor, hic bahsetmemisler gibi bi daha söz etmiyolar uyuz oluyorum...
kaybolan 2 cocuk annesi vardi samsunlu, oda kaldi öyle.
sinem olayi vardi, ondanda hic bahsetmiyor...

kızlar ya bi kadın vardı kocasını öldürmüşler köyde... vuranın boynuna sarılmış falan...her gün değişik ifade veren teyze...bir dediği diğerini tutmuyor...stüdyodaki avukatı da delirtmişti en son... o olayda gelişme var mı? katil kimmiş? o teyzenin de olayla ilgisi var mıymış??

yaa inanmıyorum ya...hangi kadın kumayı evine kendisi ister..böyle bişey..türkiye değil dünya tarihinde olmamıştır..nasıl yani (kocacım sen bu kadını istiyorsan,,üstüme kuma olarak alabilirsin..ben acımı öfkemi .kıskançlığımı içime gömerim..katlanırım..senin canın sağolsun)mu ? demiştir...oraya ali diye birini çıkarmışlar...tam konuyla ilgili ilerleyecekler...adam engelleyip..olayı çarpıtıyor...müge bence bu adamı,,proğramdan çıkarsın

bu kuma olayi zaten tam bi fiyasko, kadin kendi intihar etmis olsa bile, kocayla kumaya agir ceza versinler onlarin yüzünden oldu

Yeter artik yaaa birisi su ananin acisini dindirsin artik..yuh diyorum..vicdansizlar..bu vicdan azabina nasil dayanacaksiniz.nasil dayaniyorsunuz..

Yavas yavas da olsa tum katiller bulunuyor. Bir su sinem olayi aydinlanamadi. Olduruldugu kesin de zavalli kizin cesedi nerde acaba? Annesine de yazik valla cok uzuluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…