Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Haydar Bal zaten Esra Erol'da ewlenmedimi?
Boğazı kesilerek öldürülen çift cinayetide çıkacak gbi

Sinem yurdanur'la ilgili 20 kişi göz altına alınmış Emrah diye bi çocuk wardıya hani o teslim olmamak için kendini öldürmüş , bu kıza da 2 sene oLmuş ..

Ya ben baştan beri o emrah ile hülyadan şüpheleniyorum.Ama bence kıza tecavüz edip öldürdü gömdü bi yere inşallah böyle olmamıştır ama bence yaşıyo olması çok minik bi ihtimal.Yaşıyor olsa muhakkak çıkardı.Yazık günah vallahi o kadıncağızın gözyaşlarına

hanımlar facwbook adlı paylaşım sitede müge anlı ile tatlı sert adlı bi yer var eğer doğru ise bakın neler yazıyor

Müge Anlı İle Tatlısert
Sevgili Müge Anlı fan ailesi.. Sinem Yurdanur için Cumhurbaşkanlığının web sitesine yazı yazma kampanyası başlattık .. lütfen pcden giren bütün arkadaşlarımızın yazı yazmalarını rica ediyoruz.. tıpkı kayserili çocukların bulunması için özle ekip kurulduğu gibi Sinem"in bulunması içinde özel ekip kurulması rica edelim.. Sayın Cumhurbaşkanımızdan... Yazılarımıza kayıtsız kalınmayacağından eminim.. Lütfen Herkesin yazmasını çok rica ediyoruz.. yazılacak kısmın bağlantısını paylaştık sadece tıklayıp isteğimizi yazalım Lütfen... Hata Sayfas

Müge Anlı İle Tatlısert
Bursa’da, kayıp üniversiteli Sinem Yurdanur’un arkadaşının ifadesi doğrultusunda mezarlıkta kazı yapıldı.

Üniversite öğrencisi Sinem Yurdanur’un kaybolmasıyla ilgili ev arkadaşı H.T.’nin yeniden ifadesine başvurulurken, kayıp genç kızın öldürülüp İnegöl’de gömülmüş olabileceği iddiaları üzerine mezarlıkta kazı yapıldı. Pazartesi günkü operasyonda polisleri görünce kendini öldüren E.K.’nin annesi V.K’nin 2007 yılında gömüldüğü İstanbullu Hasan Mezarlığı’ndaki kabri ile bu mezarın yanındaki isimsiz mezar kazılarak üniversiteli Sinem’in cesedi arandı. Savcı nezaretinde dün yapılan kazılarda her iki kabirde de herhangi bir ize rastlanmadı

kizlar ben her zaman izleyemiyorum, anca öglenciyken böyle denk gelirsem
bu babaannesini dedesini öldürmekle suclanan cocukta bi gelisme oldu mu? aklandi mi ne oldu?

bide sinem olayi cok üzücü ya, ne kadarda güzel kizmis üzüldüm gercekten

bugüne kadar öldürülüp'te üzülmediğim 2 kişi biri fatma toprak,diğeride,gülperi...ama olan onları öldürene olacak,,keşke ellerini onların kanlarına bulamadan onlardan kurtulsalardı...

bugüne kadar öldürülüp'te üzülmediğim 2 kişi biri fatma toprak,diğeride,gülperi...ama olan onları öldürene olacak,,keşke ellerini onların kanlarına bulamadan onlardan kurtulsalardı...

niye öyle dedin cnm bi kac gündür takip edemedim ben,varmi gülperi veya sinem davasinda bi gelisme?

bir gelişme yok..ama üzülemiyorum..onların adına ..sadece yinede ölmeleri gerkmiyordu..15 yaşında erkek çocuk annesi..bir kadının kocasının kuzeniyle aşna fişnesi..tiksinti verici

8 aydır kayıp olarak aranan süleyman demirin oğlu hızır ve eşi ümmühan tarafındam öldürüldüğü ortaya çıktı ceseti yaktıkları tahmin ediliyor

8 aydır kayıp olarak aranan süleyman demirin oğlu hızır ve eşi ümmühan tarafındam öldürüldüğü ortaya çıktı ceseti yaktıkları tahmin ediliyor

yuh yani... insallah cezalarini cekerler, ama biraz zor görnüyor. madde bagimlisi geline inanmazlar herhalde:26:

Gelinin anlattıklarıyla diğer bilgiler tuttuğu için inancaklar gibi , insan babasına nasıl kıyar yaa babamın başı ağrısa ben nasıl üzülüyorum resmen yakmışlar ayyy insanın tüyleri ürperiyor Allah sonumuzu hayır eylesin .. Aminnn..

Emrah ve Cihan Biçen kardeşler 50 gündür kayıptı
Müge Anlı Cihan Biçen'in cesedinin dere yatağında bulunduğunu açıkladı , küçük kardeşmiş .. Dere Yatağı da Onur'un ewine 1,5 km yakınlıktaymış..
Büyük kardeşten haber yok
derenin suları çekiliyormuş çocuk öyle bulunmuş Allah sabır wersin

çok üzüldüm bunlara ya anne baba perişandı ararken allah sabır versin iki evlatlarını birden kaybettiler

her ne kadarda dogru olmasa ama yolsuzluk kacakcilik aldatma para gibi konularda ölümle sonuclamioyr benimde icimden hic gelmiyor gulperiye uzulmek aile birde tv cikmislar bu zamana kadar nerdeydiler sahip cikmamislar hepsinin haberi varmis belki cocuklar bile o adamdan , iki kardeslerden de abi olani zorla senet imzalatma kacak benzin tehdit belli yani birgun biri ortan kaldircagi kardesine yazik oldu daha yeni gelmis askerden sozlen ve abinin kotu isleri yuzunden öl bunu acirim ben

bicen kardeslerine cok uzuldum.Suleyman Demiri kim oldurdu acaba.:44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…