Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

hastalanmış dr izin vermemiş galiba

bende buraya katılayım .müge fanatiğiyim.mesaj anlamsız gelebilir ama daha sonra bulamam diye yazıyorum..

Müge'ye bakıyorum şimdi bugünkü konular
1. '35 yaşındaki Emel Kılıç 7 şubat'ta kayboldu' - boşanma dawasına 3 gün kala esrarengiz şekilde kaybolan 3 çocuk annesi Emel Kılıç'ın başına ne geldi?

2. Emrah we Cihan kardeşler ..

3. boğazı kesilerek öldürülen ewli çift..

4. kurutma makinesiyle çocuklarını kurutan , yan odada intihar eden Anne..

Boğazı kesilerek öldüren çiftin katilini bulabilecekler mi acaba merak ediyorum :S aslında ellerinde herşeyde var ama işte...

Bende her sabah bakarım , ama hep de katiller yakınlarından çıkıyor ama gelmiş geçmiş en iyi cinayet dilber'indir kesin pislik kadın kendi çocuğunu öldürmüştü!

Haydar Balın cinayetinde cemile ve erkek kardeşleri gözaltına alınmış.Baştan beri belliydi o kadında birşeyler olduğu aynı Dilber gibi cevaplar veriyordu

Sinem yurdanur'la ilgili 20 kişi göz altına alınmış Emrah diye bi çocuk wardıya hani o teslim olmamak için kendini öldürmüş , bu kıza da 2 sene oLmuş ..

sınem bulunsun artık yaa şerıfe anneye kıyamıyorum gerçekten onu gördükçe ıçım gıdıyor
emrah kendını vurdu dıye bı ıddaa varmış bakalım ne çıkacak doğruysa eğer sınemın yerını bılıyordur kesın

yeni açtım tv yi bayağı hareketli bir program bu gün.
sinem konusu hakkında karamsarım açıkcası keşke kızcağız yaşıyor olsa ama 2 yıl olmuş annesine kıyamıyorum ne acı yarabbim Allahım evlatlarımızla sınamasın bizleri...
emrah intihar mı etmiş kızlar öyle okudum yukarıda aslında emrah kilit isimdi sinem olayında keşke konuşturulabilseydi yahur sinemin nerde olduğunu söyleyip vursaydı kendini....(bu arada emrah ölmüşmü onu da bilmiyorum)

haydar bal olayı çözüldü mü kesin ?

Emrah kendini wurmuş Sinem işi yatacak gibi geliyo , ama 20 kişi göz altındaymış ya belki çıkar bişeyler inşAllah yani artık çıksın yazık o kadına 2 tane kayıp kız war genç o kızın biri de Musa'dan çıkacak öbürüde sewgiliyle gezmiş tozmuş çocuk ewe bıraktım diyo ama kız yok :)

internetten bir haber..(emrah'in sedyede fotografinida koymuslar)

Bursa'da yaşanan olayda polisin yaptığı operasyon esnasında gözaltına alınmak istemeyen bir kişi polisin kendisini almaya gelmesi esnasında silahla kendini göğsünden vurarak öldürdü.

BURSA (İHA) - Bursa polisi, İnegöl ilçesinde çıkar amaçlı suç örgütüne yönelik operasyonda 11 kişiyi gözaltına aldı. Polisin gözaltına almak istediği şahıslar arasında bulunan ve adı daha önce kayıp üniversiteli Sinem Yurdanur soruşturmasında geçen Emrah Kaya, kendisini silahla vurarak hayatına son verdi.
Alınan bilgiye göre, ilçede son günlerde artan şikayetler üzerine araştırma başlatan organize polisi, savcılıktan aldığı izinle operasyona start verdi. Bursa'dan çok sayıda özel harekat, çevik kuvvet ve organize polisi ile İnegöl ekiplerinin ortaklaşa düzenledikleri operasyonda, çıkar amaçlı suç örgütü kurmak iddiasıyla 11 kişi gözaltına alındı.
Polis, bu operasyon kapsamında Alanyurt Cumhuriyet Mahallesi'nde Emrah Kaya isimli şahsı da gözaltına almak istedi. Adı daha önce kayıp üniversiteli Sinem Yurdanur olayında geçen ve 3 kez gözaltına alınıp serbest bırakılan Emrah Kaya, polis kapıyı açmadan silahla göğsünden kendisini vurdu. Suç kaydı bulunan ve 5 yıl cezaevinde yatmış bir arkadaşıyla aynı evi paylaşan 26 yaşındaki Emrah Kaya, ağır yaralı olarak İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırılmasına rağmen kurtarılamadı.
Polisin operasyonda gözaltına alındığı 11 kişinin, geniş çaplı sorgulama için Bursa'ya getirileceği öğrenildi. Görgü tanıklarının beyanlarına göre, kayıp üniversiteli SinemYurdanur ile son kez görüldüğü için ismi sıkça anılan Emrah Kaya'nın ölümüyle ilgili de soruşturma başlatıldı.

Son düzenleme:
bence haydar balın olayı çözüldü gibi birşey belliydi zaten cemileden çıkacagı..
en çok sineme üzüldüm inşallah itiraf eden birileri de cıkarda bulunur kızcağızın nerede oldugu..
allah yaşatmasın böyle olaylar bizlere,allah korusun insan izledikçe daha cok korkar oluyor herseyden...

haydar balın katilleri bulundu sayılır çokkk sevindim o cemile ve kardeşlerini gözüm tutmamıştı zaten para için evlenmişadamla yazık ya geriban bi adama benziyo keşke esra ereolda evlenseydi belki böyle olmazdı nerden bulmuş cemileyi bir ayda adamın başını yediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…