Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kızlar müge anlı geçen sezon ve bu sezon konu açtığı kaç cinayet olayını açıklığa kavuşturdu bileniniz varmı???

müge anlı nın amacı cinayeti çözmek değil,çözenlere yardımcı olmak,insanların bildiklerini konuşmalarını sağlamak,çoğu çelişki de ortaya çıkıyo zaten,ama polis sonucu açıklamadan,müge nin katil şu demesi mümkün mü?
hiç bi cinayeti çözememiş dahi olsa birsürü kayıp insanı bulduğu kesin.

konu biraz geçmiş ama deprem olduğunda müge nin konuşmaları bazıları tarafından baya bi çarpıtılmış,isteyen istediği gibi anlamış
zaten sen ne söylersen söyle,söylediğin karşındakinin anladığı kadardır
müge o gün o kadar genel konuştu ki,VAN dakiler düşünsün askere taş atarken demedi,genel olarak askere kötü davrananlaraydı lafı,ister van olsun,ister istanbul.
insanlar askere taş attırırken bir kez daha düşünsün,yardıma ilk koşan askerler oluyo her zaman,hepimiz bu ülkede yaşıyoruz dedi.
yanlış bunun neresinde anlamadım ben.

ben insanlarımızı anlayamıyorum ,sanki suçluları müge tutuklayacak.müge konuları işleyerek olayların ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.çoğu katilide tahmin ediyor ama kesin kanıt olmadığı için polislerde tutuklayamıyor.kanıtlar ortaya çıkıncada tutukluyorlar.sonunda da mügenin tahmin ettkleri,üzerine gittikleri suçlu çıkıyor

evet bende o programı izledim.millet işlerine öyle geldiği için çarpıttılar

pardon neyi anlamıyorsunuz beni mi,bende bazı insanları anlamıyorum.o zaman şöyle sorayım,sizin deyiminizle müge anlı işlediği kaç cinayet konusunun aydınlığa çıkmasına yardımcı oldu???bana 5 tane sayabilirmisiniz?bu arada ben müge anlı kaç kişiyi tutukladı yazmadım,lütfen cümle içindeki kelimeleri cımbızla çekip demediğim laf hakkında yorum yapmayalım.yazımda demek istediğim şu;program başladığı ilk zamanlar bende çok merakla ve severek izliyordum ama işlediği hemen hemen tüm konular cevapsız kaldı.geçen yazdığımda bile acaba aydınlanan bir cinayet falan varmıdır diye buraya girdim ama ne yazıkki yok.işlediği tüm konular yarımyamalak kalıyor ve hiçbirşeye yardımcı falan olmuyor,sadece konu açılıyor konuşuluyor konuşuluyor konuşuluyor...insanların bildiklerini konuşmasını sağlamak zaten ondan önce polislerin işi,şüphelileri sıkıştırıp konuşturan polisler var zaten.kayıp insanları bulduğu gerçek ama buda medyanın gücü,sen ben sunsak bizde buluruz,sonuçta tv ye kayıp kişinin resmini veriyorlar.neyse dilerim işlediği cinayet konularından birisi aydınlanır.

iyide arkadaşında dediği gibi çoğu olayda müge nin tahmin ettiği,hatta bizim bile tahmin ettiğimiz suçlu ama polis sonuç vermeden,müge bilse bile programda ne yapabilir ki?
bildiklerini ve programdaki çelişkileri polise an be an bildiriyo işte
daha ne yapmalı,her katilin içine kamera takıp an be an olayları mı göstermeli?
bazı olaylarda da bize söylenmiyo,olayların gidişatı açısından.
evet kayıpları bulması medyanın gücü ama müge zaten medyanın elemanı,ben süper kahramanım demiyo ki kadın,kim sunsa bulur,müge sunuyo,müge buluyo

tama işte bende bunu demek istiyorum,kötü birşey demedimki bu kadın ekstra birşey yapmıyor,sadece sunuyor,konuşturuyor yani herkesin yapabileceği birşey yapıyor başka birşey yok.benim derdim neden bu konular hiç sonuca bağlanmıyor,sadece konu işlemekle senden benden farkı kalmıyor ki bu kadının yada programın özelliği olmuyor.izleyicilerin boşa oyalandırıldığını düşünüyorum.benim için önemli olan açtığı konuların sonuca ulaşması,yoksa hiçbir özelliği kalmıyor,bu fikrimi söylemekte benim hakkım sanırım.

o zaman izlemezsiniz olur biter,bu herkezin kendi tercihi.
kadın eline sihirli değnek alıp hokus pokus mu yapsın,ne bekleniyo ki anlamıyorum ben

o zaman izlemezsiniz olur biter,bu herkezin kendi tercihi.
kadın eline sihirli değnek alıp hokus pokus mu yapsın,ne bekleniyo ki anlamıyorum ben

zaten artık izlemiyorum arkadaşım,hem izleyipte program hakkında yorum yapmaya benim eleştirmeye hakkım yokmu,hep olumlu yorumlarmı olmak zorunda bende bunu anlamıyorum.fikrimi beyan ettim sadece.hepimizi oyalıyor,hokus pokus yapmasın ama 3 saat program yapıyorsa sadece konuşmanın dışında icraatta yapsın dedim hepsi bu.dediğim gibi sizin düşünceleriniz,yorumlarınız olduğu gibi benimde düşüncelerim yorumlarım var ama ben nedense kimsenin yorumunu eleştirmedim saygı duydum!beğenmiyorum işte,insanları oyalamaktan başka birşey yapmıyor bu benim fikrim.

Son düzenleme:
şu anda müge anlıyı izleyen var mı? şu nazmiye çam olayında en son ne oldu kaçırdım orasını

şu anda müge anlıyı izleyen var mı? şu nazmiye çam olayında en son ne oldu kaçırdım orasını

herkesin yeniden ifadesi alınıyormuş, 1 haftaya kadar sonuç gelebilirmiş. ama cinayetin koca ve babayla değil de, kocanın tecavüze uğrayan bir kız kardeşi varmış, onunla bağlantılı bir durumdan işlendiği düşünülüyormuş. dün müge anlı böyle dedi. bekliyorum bende

haydaa başka birimiymiş. bana bu anne ve onun tarafındaki çocuklar biliyo gibi geliyo

haydaa başka birimiymiş. bana bu anne ve onun tarafındaki çocuklar biliyo gibi geliyo

bende bu konu için iziliyom araştırılıyormuş hatta geçenlerde müge dedi çok sayıda msj alıyom haydar bal ve diğerlerini merak ediyoz iye mügede araştırılıyor demişti en çok merak ettiğim ankaradaki sevgi cinayeti

kızlar sinem'den haber varmı en son birisi gizli tanık olmuştu yaklaşık 1 haftadır izleyemiyorumda merak ediyorum??

Televizyonlarda aranan kadın kömürlükte çıktı
Küçükçekmece'de 11 gündür kayıp olan yaşlı bir kadın, oturduğu binanın kömürlüğünde 26 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.
Ailesinin son birkaç gündür yaşlı kadının bulunması için bir televizyon programına çıktığı, programın sunucusunun "evin bodrumuna baktınız mı" diye sorduğu öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, 11 gündür kayıp olan Nuray Özdeniz (76), Kanarya Mahallesi Yarasa Sokak'ta yaşadığı 3 katlı binanın bodrum katındaki kömürlükte 26 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu. Ailesinin, yaşlı kadının bulunması için son birkaç gündür bir televizyon programına çıkarak yardım istediği öğrenildi. Program sunucusunun 'evin bodrumuna baktınız mı' diye sorduğu, yaşlı kadının torununun bugün eve gelerek bodrum katına indiği ve yaşlı kadının cesedi ile karşılaştığı ifade edildi.

İhbar üzerine olay yerine gelen Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaşlı kadının 26 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğünü tespit etti. Polis ekipleri olay yerinde inceleme yaparken, yaşlı kadının torunu ile aynı binada oturan bazı komşuları ifade vermek üzere emniyet müdürlüğüne götürdü. Nuray Özdeniz'in cesedi ise, savcılık incelemesinin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Yaşlı kadınla aynı binada oturan bazı komşuları, "Çok iyi bir insandı. Ailesi yaşlı kadının bulunması için bir televizyon programına çıkıyordu. Yalnız ailesi bizlere çelişkili bilgiler veriyordu. Programda evin bodrumuna baktınız mı diye sormuşlar. Daha sonda torunu buraya gelerek kontrol edince olay ortaya çıktı" dedi.

Nuray Özdeniz'in üçü kız 4 çocuğu olduğu belirtildi.

Yaşlı kadının kim yada kimler tarafından öldürüldüğünü belirlemek için geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Bugun ki programı tesadufen ızledım kahvaltı yaparken ve kanım dondu ..
cok uzuldum etkılendım ..

Torun babanesı ve dedısını olduresıye dovmekten hapsedılmıs delil yetersızlıgınden de beraat etmiş..
cocugun yuzune bakınca hıc oyle katıl tıpı yok ama insan dusunmeden edemıyor , ne oluyor bu ınsanlara ya ..
Dunya malı ıcın deger mı ..

hanımlar dün bi omşum anlattı 2 komşu varmış aralarından su sızmazmış kavga etmişer 6 ay konuşmamışlar sonra barışmışlar biri diğerine çocuğunu emanetmiş geldiğnde komşu yemek ilram ettim afiyetle yemiş sormuş yemeği beğendinmi oda evet çok güzel olmuş demiştiş meğersem emanet çocuğu öldürüp etiyle yemek yapıp çocuğun annesine yedirmiş duyunca şok oldum

inanmıyorum ya nasıl insanlık bu ..
nereye gidiyoruz nasıl bi toplumuz nasıl bir müslüman ülkeyiz .
bunları duyunca insanlığımdan utanıyorum resmen ..
keşke keşke diyerum bazen insan olmasaydım allah beni bi kuş olarak yaratsaydı töbe haşa.böyle şeyleri duydukça kanım donuyo resmen sanki damarlarımdan çekiliyo gibi geliyor..allah kimseye yaşatmasın..

ne kötü olaylar oluyor.komşuya falan bırakmaya gelmez çocuklar.oğlum 12 yaşında ne evde yanlız bırakırım nede komşuya bırakırım.herkesin çocuğu kendine çok zaten.bir kadın bebğini komşusuna bırakıyor.işi varmış.evin çocuklarıda büyükmüş bebği seviyorlarmışdrken çocuğu kafası üstüne düşürmüşler ama annesine dememişler.meğer çocuk düştüğünde beyin kanaması geçirmiş.evde kusmuş falan ama anne anlamamış.düştüğünden de haberi yok.bebek ölmüş.sonradan ortaya çıkmış.ama olan bebeğe olmuş.bunları duyunca insan çocuğunu kimseye bırakamıyor.birde komşuyada kötü olmuş bu duyduğum olayda.annenin haberi yok çocukları yapmış.sonra o şehirden taşınmak zorunda kalmışlar.
birde bir baba oğul vardı.çiftlikleri vardı.sanırım çatalcada idi.üvey anneden şüphelenilmişti.kadın hapiste yatmış çıkmıştı.birde murat diye hayvanlarına bakan biri vardı.ne oldu o cinayet.

geçen davası vardı sanırım ileri tarihe ertelendi ben nazmiye çamı merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…