Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kadın beni delirtecek ya.. haber geldi ama çok rahat sanki arkasından birşey çıkmayacağını bilir gibi

kızlar farkettınız mı telefona adam baglandıgında cocugu gordum deyınce karı kocanın yuzunun aldıgı seklı gordunuz mu?korku aldı onlara

6 yaşında bir çocuk ve cebinde hiç para yok tek başına çorludan istanbula ordanda sinopa gidebilirmi?hadi diyelim ki gitmeyi başardı.. bunca zamandır o köyden çocuk burda diye haber çıkmazmı?böyle saçmalık olmaz, eğer gerçekten gördukleri aynı çocuk ise annenin sakladığı çok şey var demektir

acaba annesi çocuğa para verip göndermiş olabilirmi? belkide çocuğu sattı ve o kişide çocuğu orda bekliyordu.. artık akılma bunlar gelmeye başladı

Ayy ıyıce karıstı yahu... Bu cocugun cebıne parayı kım koydu ya da o fırma calısanları soför muavin..vs ınsan bı haber etmez mı emnıyete yahu,bızım ınsnalarımızda tuhaff

valla ben bir şey anlamadım.bence bu otobüsteki çocuk bu çocuk.devlet bunu da diğerini de bu ailenin elinden alsın bence,korumaya.

herhalde çocuğu korktukları için otobüse bindirdiler....

babaya dikkat ettiniz mi avukat TC de çocuğu evlatlık vermenin cezası yok derken nasıl gözleri değişik bir şekilde dikkatli dikkatli dinledi ve düşündü...

avukat yalan söyledi tabiki...baktı ki itiraf etmiyorlar yalana başvurdu çok haklı olarak...yoksa cezası olmadığı doğru mu:uhm:

bence o çocuk ümit den değil ,
ve ümit de bunu biliyor
ama hiç kimse emanet etmeden şoföre arabasına bindirmez o sorumluluğu almaz
o çocuğu biri bindirdi

kızlar ne gördüm müge anlının programının başında çıkan reklamı varya hani güvenilir,dobra yazıyor ona çok benzer birşey yapmış seda sayan..

sedayı hiç sevmiyorum..aslında sabah programları tarzı program yapanları sevmiyorum..
hepsi yapmacık..itici..
bir tek müge anlının programı-tabi bu çift gibi aptal tipler olmasa-izlenebilir bir program bence..

Bencede,kesınlıkle müge ile aynı kefeye konamaz.. Seda sabah eglencesi programı,müge reality programı... İzlenme ugrunu herseyı yapıyorlar artık,kendı programlarının özünü değiştiriyorlar...

:uhm::uhm::uhm::uhm:bencede düşündürüçü yanıltma yoluna çok baş vuruyorlar ama kadın sanaryocuuuuuuukafamçokkarıştı dilberrrklava:

Bende bugun yarisina kadar bakabildim bir ara muge hurdacida 1.5 yildir kiminle gorusuyordun orda kimllerle gorusuyordun gibi laflar etti..Kimmis neymis??

günydın kızlar.galiba o otobüsteki çocuk muhammetmiş.bakalım hayırlısıyla bulacaklar gibi geliyor bana .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…