Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

gunaydın canım... haklısın bencede otobuse bindirilen çocuk muhammed
uzun boylu esmer biri bindirmiş
muge ısrarla bir telefon bekliyor çok merak ettim

dilberi korku sardı, kayınpederinin tarif etmeye çalıştığı adamı duyunca yuzu değişti

çocuğun saçları uzunmuş....muavin dedi...

çocuğun saçları makina traşı olmuştu...ne kadardır kayıp ki...bu kadar sürede uzamaz

gittikçe iğrençleşiyorlar....midem bulandı bulandı artık bir gün daha sürerse kanala gidip çıkışta üstlerine kusacağım bu pisliklerin....

yok o eski ifadeye göre öyleydi :)
yeni ifadeleri çocuğun saçı kısa değil uzunmuş

tamam da canım benim etraf komşular da dediler...çocuğun kaybolduğu gün çocuk sıfır traşlı ve iyi temiz pak giyimliymiş....

müge artık gelen giden erkekler için sinirsel olarak gülerek tepki vermeye başladı...

hattta komşular sıfır traşlı dediği zaman müge anne babaya dönerek neden sıfıra vurdunuz çocuğun saçını dedi...

anne de dedi ki "pisleniyor kirleniyor bildiğiniz gibi değil çok yaramazdı rahat etmek için ben kestim dedi

bende hatırlıyorum o söylenenleri ama az önce muavinin uzun saç tarifine doğru dedi babası
hatta kayınpederinin saçıyla karşılaştırma yaptırdılar
buların bir söylediği diğerini tutmuyor zaten

bunlar nasıl aileler ben anlamıyorum artık ya bu işin altından kşm çıkacak çok merak ediyorum.allah sonumuzu hayretsin.al birini vur ötekine

bu ne beee :1shok: kadının görüşmediği adam kalmamıs haaa :1shok: üstelik kocasıda biilio ne kadar rahatlar :1shok: hiç utanmaları kalmamıs.napsınlar bu cocuu bunlar.cocuktan kurtulup belkide bu işi ticarete döküceklerdi Çok üzgünüm çoook

ya bu kadın bu kadar adamla görüşüyorduda ne yapıyordu.. Cınsel ılıskı olmadı etmedı dıyo..ee naptın o zman be kızım elin adamlarıyla ala ala

müge cocuun kaybolmus daha makyaj yapıosun dedi kaydirigubbakcemile5 o angut dilberde özendim dedi yaaa :1shok: Çok üzgünüm çoook hani ahım şahım bi karı olsa anlıcam o erkeklerin aklına mıciim ben işte aklı fikri baska bişeye calısmayan zavallılar o nihatlan kerem miydi öbürü Çok üzgünüm çoook

tlfn alın dedi,resim alın gelin dedi kimden şüpheleniyormuş kayınpeder.

Sadece artik sonunu gormek için meraktan seyrediyorum hamile hamile her sabah gerilmekten biktim bunlar yuzunden...O özel bu aramizda deyip gecistiriyor surekli dilber...Bence bosuna orda programi isgal ettiler herseyden haberleri vardir bunlarin...
Yazik orda derdi için bekleyenleri dusunsunler bari...Müge hanimada bravo vallahi sinirden biz mahvolduk birde onlarla ugrasmak ...Yani...Allah sabir vermis de vermis....

Ben valla o zavallıcık cocugua üzülüyorum.. Demekki cocugunda güvendıgı aılenınde bildiği bır adam onu götürdü ki otogara cocukta bindi gıttı.. Yoksa 6 yasındakı cocuk madem zehır gıbı akıllı bır cocuk,yaygarayı basmazmıydı..

iyice çivisi çıktı bu işin her dakika yeni birileri çıkıyor ne karışık aile...

şu umit in ağzı açık olaylardan bi haber duruşuna çok sinir oluyorum ya, delirtir insanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…