Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

arkadaşlar ..kayıp muhammedden bir haber varmı ben izleyemiyorum şuan
çocuğun anne ve baba sı ne kadar değişikler öyle

bu olayın sonu çok kötüüü
ya bu karı koca beni deli edecek :KK43:
innamıyor muge bunlara ama ne yapsın sende bu çoçuğu yok ettin diyemiyor bu aile tekin insanlar değillll bana bazende çok kurnaz geliyorrrr kadın koçasında korkuyorrr

innamıyor muge bunlara ama ne yapsın sende bu çoçuğu yok ettin diyemiyor bu aile tekin insanlar değillll bana bazende çok kurnaz geliyorrrr kadın koçasında korkuyorrr

çok haklısın canım, tam bir mide bulantısılar...ikisinin de suratlarına bakamıyorum bakışlarından seslerinden iğreniyorum...

ama çok merak ettiğim için tv karşında dinliyorum....

çocuk çıkacak ortaya inşallah ben de ümitlenmeye başladım

Benim kafama takılan tek şey.Polisler bu anne babaya nasıl itiraf ettiremediler çocuklarının yerini. Eğer yine anne ve babanın parmağı varsa gerçekten , polislerin itiraf ettirmekte zorlandığını düşünücem.bence bu karı kocayı biraz sıkıştırsanız herşeyi itiraf edicekler.Bakalım çocuk nerden çıkıcak.Ve bence küçük kızları ellerinden alınsın.

En iyisi biz aramızda para toplayıp bu karı kocaya verelim çocuğun yerini söylesinler.Paraya hayır demiyorlar.

Benim kafama takılan tek şey.Polisler bu anne babaya nasıl itiraf ettiremediler çocuklarının yerini. Eğer yine anne ve babanın parmağı varsa gerçekten , polislerin itiraf ettirmekte zorlandığını düşünücem.bence bu karı kocayı biraz sıkıştırsanız herşeyi itiraf edicekler.Bakalım çocuk nerden çıkıcak.Ve bence küçük kızları ellerinden alınsın.

insan hakları mahkemesi ellerini kollarını bağlıyor bazen polislerin...

bu polisimizin eksikliği değil...

polis tokat atsa işkence diye suçlanıyor...belli maddi kanıtlar olmadıkça belli bir süre gözaltında tutamazlar...

üstelik bu insanlar normal değiller....

polisin itiraf ettirmesi kolay değil....

ŞıMDı MAıL ATTIM MUGEYE
DıLBER YALAN SOYLUYOR GÖZÜNÜ SÜREKLı KACIRYOR DEDıMMMM
BU ıŞ BÜGÜN BıTER EMNıYET GÖTÜRECEK BU KADINIIIII
Sardunya_Zakkum ÇOK HAKLISIN BU ıŞıN SONU GELDıııı ARTIKKKK

dilbere dikkat edin nasılda bocalıyor artık hele şerefcan olayını izlerken halini örseniz ellerini nerey koyacağını şaşırıyor.Kesin bu işin sonu geldi çıkacak ortaya herşey görün bak.

KIZLAR muhammetin anne babası mügede mi?münevver konusu işlenecek mi?

şerefcan kim arkadaşlar?

cnm şerefcan hani 2 yıl önce annesi piknikte kaybetmişti 4.5 ay aranmıştı

mğersem annesi o piklnik gezisinde daha önceden aşk yaşadığı ve şerefcann asıl babası olan ahmet delicana vermiş
yanii kadın kocasını aldtmış aldatılan kocada yazık kendi oğlunu arıyor gözyaşı döküyor
ama çocuk başka bi adamdan çıkıyor
ve o adam hala o kadınla evli hayret bişey yaaa:eek:klava:

haha müge dilbere "su akmayan gözyaslarını silmeye calısma sende" deyınce koptum yahu...
ama ıyıce sıkıstı dilber.. Bence mügenın dediği gibi ortaya cıkmasını ıstemedıgı özel bısey var onun ıcın kacamak cevaplar verıyor...

sinir harbi ALLAH mügeye yardım etsin ben olsam bu karı kocayı döverdim...ne sabırlı kadın ya..ama sona yaklaşıyoruz arkadaşlar bence...kayıp yusufun annesi bağlandı kadına çok üzüldüm..

kızlar bu tur insanların ne diye çocuk sahibi olduklarını bir turlu anlayamıyorum...
Aklıma dilime hakim olmaya çalışıyorum ama çok zor.. bunlar ne biçim insan!!
inşallah muhammed sağdır ve kardeşiyle birlikte bu ailenin elinden kurtulur

bir çok değeri yitirmiş insancıklar bunlar.. çocuklarının adını muhammed koymuşlar ama o ismin çağrıştırdığı insanlık örneğinin farkında bile değiller

zavallı kadıncagız nasıl agladı yusufun annesı,cenem titredi benimde kadıncagız konusurken...Allah yardımcıları olsun...

X