Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

insansak eğer,

böyle bir doğal afet zamanında yardıma muhtaç insanlara yardım etmemiz gerekir..

kaldıki onlar bizim insanımız..kardeşlerimiz...

beter olsun diyen arkadaşımızı Allah affetsin...

Müge Anlı'nın sorduğu sorulardan sonra kurban seçilmesini ve özür diletmeye kadar götüren süreci hayretle izledim. Dikkatimi çeken şey o soruları başbakan da sordu ve kabul edin etmeyin çoğunluk soruyor. Bu devlet kuranlar özerklik ilan edenler başka bayraklar açanlar nerde ? Bunların meydanlara topladığı onbinlerce insan nerde ? Biz memleketin dört bir yanından şehit cenazesi kaldırırken Apo posterleriyle yürüyen onbinlerce insan nerde ?

Siz bir şehit annesinin veya eşinin o bölgeye yardım göndermesini umuyormusunuz gerçekten ?

Siz o bölgeyi bizim gönlümüzden bu kadar uzağa düşürenlere hiç hesap soramayıp haklı sorular soranları faşist ilan edip geçin, zaten kolay olan bu..

depremin ertesinde acılar bu kadar tazeyken yaptığı açıklama çok yanlıştı birde tavır çok önemli bence orda çocuklar sokaktayken evlatlar göçük altındayken bu yapılmamalıydı ben öncelikle insan olmak lazım böyle bi felaket nerde olsa can yakmalı ve yardım edilmeli vede eğerki tv de bi program yapılıyosa 2 kere düşünüp bi kere konuşulmalı

Sana katılıyorum arkadaşım kesinlikle müge anlı çok çok haklıydı bence az bile söyledi...% 90 ının BDPye oy verdiği bi şehirden bahsediyoruz..Felaketler Allahın takdiri devlet de halk da elinden geleni fazlasıyla yapıyor ayrıca bakalım giden paralar toplanan battaniyeler belediye tarafından pkkya gönderiliyor mu gizlice....İnsan bunu da düşünüyor ...Ülkenin heryerinde fukara var karadenizde sel oldu da handi vatandaş gidip yardımları yağmaladı devlete isyan etti?Biz yardımı insanlığımızdan yapıyoruz ama karşılığından polisime askerime saldırıyorlarsa haram zıkkım olsun yaptığım yardımlar beter olun derim ben valla....

Beter olmak derken onu deprem için söylemiyorum arkadaşlar yanlış anlaşılmasın bi açıklama yapayım..Bayağı bi sert olmuş yorumum.....Giden yardımları dağa götürenler,yağmalayanlar soğukta açız soğuğuz deyip mehmetçiğe saldırıyor devleti suçluyor ya onu kastediyorum yani....Yoksa aynı olay düşmanın başına gelse insan üzülür acı bi felaket tabi...Yanlış anlaşılmayayım aman diyim....

Son düzenleme:
insansak eğer,

böyle bir doğal afet zamanında yardıma muhtaç insanlara yardım etmemiz gerekir..

kaldıki onlar bizim insanımız..kardeşlerimiz...

beter olsun diyen arkadaşımızı Allah affetsin...

Neye sinirlendiğimi açıkladım canım yukarıda...O insanlara olan için demiyorum şartları mahveden ve daha kötü hale gelmesine sebep olan ,ortalığı karıştıran provokatörler için söylüyorum....Allah hiçbirimize vermesin sonuçta deprem hepimizin yaşayabileceği bişey deprem ülkesiyiz...Allah korusun ülkemizi...

kardeşlerimizi öldüren insanlara destek verenlere acımam ben sadece cocuklara acıyorum fakat acım derın dusununce belkı yardımım gıden cocuk yarın buyudugunde cocuklarımızı oldurecek daga cıkacak gıbı dusununce kımse kusura bakmasında ıcımden yardım etmek asla gelmıyor hazırladım kıyafetlerımı fakat bılemıyorum gondersemmı gondermesemm mı ? yagmalayıp satan ınsanlar bunlar dah ne beklenırkı hepsı aynı mantıkda olan ogretmenlerımıze oldu malesef ogretmenlerımız hayatlarını kaybettı hiç mı soru ısaretı olmadı aklınızda ılk once van sonra hakkarıde deprem olmasıı ? ve de sehıtlerımızden sonra evet ulke hepımızın ama aması var . . . . kımseye ınanmıyorum artık benım fıkrım bu . cumhurıyet bayramının kutlanmasını yasakldılar peki neden o kadar sehıt verdık onların anısına saygı duymadılar ıptal dedıler . deprem bır dogal afettır ama sehıtlerımızın olmesı cinayettir bunun herkes bılıncınde dımı ben mue anlıya sonuna kadar katılıyorum :KK47:

kardeşlerimizi öldüren insanlara destek verenlere acımam ben sadece cocuklara acıyorum fakat acım derın dusununce belkı yardımım gıden cocuk yarın buyudugunde cocuklarımızı oldurecek daga cıkacak gıbı dusununce kımse kusura bakmasında ıcımden yardım etmek asla gelmıyor hazırladım kıyafetlerımı fakat bılemıyorum gondersemmı gondermesemm mı ? yagmalayıp satan ınsanlar bunlar dah ne beklenırkı hepsı aynı mantıkda olan ogretmenlerımıze oldu malesef ogretmenlerımız hayatlarını kaybettı hiç mı soru ısaretı olmadı aklınızda ılk once van sonra hakkarıde deprem olmasıı ? ve de sehıtlerımızden sonra evet ulke hepımızın ama aması var . . . . kımseye ınanmıyorum artık benım fıkrım bu . cumhurıyet bayramının kutlanmasını yasakldılar peki neden o kadar sehıt verdık onların anısına saygı duymadılar ıptal dedıler . deprem bır dogal afettır ama sehıtlerımızın olmesı cinayettir bunun herkes bılıncınde dımı ben mue anlıya sonuna kadar katılıyorum :KK47:

Canım herşeyin başı eğitimsizlik cahillik bence...O taş atanlar zaten çocuk..Onun anası babası da zten cahil..Terör örgütünün beyin yıkama metodları var bu biliniyor....Geçen gün bakanın yanına bi kürt vatandaşımız gelmiş ağlıyordu bizi kurtarın diye...Şehidin cenazesine geldim ama utanıyorum diyor kürt demek bu demek değil diyor...Nasıl üzüldüm o adamcağıza anlatamam...Böyle bölünmeye gerek yok her kürt pkk lı değil ama bu yanlış aksettiriliyor...Allah ıslah etsin demekten başka ne geliyor ki elden...Ülkede eğitim sisteminin iyileşmesi gerek bence öncelikle....Yazık dış güçlerin oyununa geliyoruz hemen düşüyoruz tuzaklara yaa...CEHALET diyorum sadece sebep olarak...

Son düzenleme:
Müge Anlı oradaki pkk yandaşlarını kastederek yorum yaptı, ertesi gün oraya yardım kampanyalarını destekleyerek konuştu hatta yardımların nasıl nereye gönderileceği hakkında yönlendirdi.

Ondan çok daha vahim açıklamayı Volkan Konak yapmış, oradaki Deprem beni ilgilendirmiyor demiş ama onu eleştiren yok, hatta destekleyici tarzda yorumlar bile okudum...

Müge Anlı oradaki pkk yandaşlarını kastederek yorum yaptı, ertesi gün oraya yardım kampanyalarını destekleyerek konuştu hatta yardımların nasıl nereye gönderileceği hakkında yönlendirdi.

Ondan çok daha vahim açıklamayı Volkan Konak yapmış, oradaki Deprem beni ilgilendirmiyor demiş ama onu eleştiren yok, hatta destekleyici tarzda yorumlar bile okudum...

Çünkü Müge Anlı her gün biz bir aileyiz diye sesleniyor.Herkesi birliğe çağırıyor.Bu da bu olayı kötü yönlere çekenleri rahatsız ettiği için karalama kampanyasına başlıyorlar.Volkan Konak ne kadar etkiliyorki Türkiye'yi verdiği mesajlarla ? Müge Anlı hergün vatanın birliğin milletin önemini anlatıyor desem yeri .Bizim halkımız böyle işte ya sevecen ,hoşgörülü vs vs .Her daldan kesimi bir tutuyor.İşte asıl bu dokunuyor onlara söylediği laflar değil

Çünkü Müge Anlı her gün biz bir aileyiz diye sesleniyor.Herkesi birliğe çağırıyor.Bu da bu olayı kötü yönlere çekenleri rahatsız ettiği için karalama kampanyasına başlıyorlar.Volkan Konak ne kadar etkiliyorki Türkiye'yi verdiği mesajlarla ? Müge Anlı hergün vatanın birliğin milletin önemini anlatıyor desem yeri .Bizim halkımız böyle işte ya sevecen ,hoşgörülü vs vs .Her daldan kesimi bir tutuyor.İşte asıl bu dokunuyor onlara söylediği laflar değil

Sabah sabah kafam basmıyor galiba, tam olarak ne demek istediğini anlamadım desem özellikle son cümle :26:

Sabah sabah kafam basmıyor galiba, tam olarak ne demek istediğini anlamadım desem özellikle son cümle :26:

Bende kendimi ifade edemedim sabah sabah :) demek istediğim zaten müge anlı birliğe teşvik ettiği için terörist yandaşları rahatsız oluyordu.Son söylediği laflar bahanesi.Halkı ona düşman etmek için fırsat kolluyorlar zaten .Hergün biz bir aileyiz demesi bile teröristlerin kanına dokunuyor.Zaten müge anlının söylediği sözleri kürtlerin çarpıttığına inanmıyorum ben.Kürtler bizim kardeşimiz onlar da bizim gibi bi bütün olarak görüyorlar vatanı milleti.Teröristler ve yandaşları bizi bize düşürmek için fırsat kolluyorlar böyle işte .Çünkü onların bizi yenecek gücü yok.

Bende kendimi ifade edemedim sabah sabah :) demek istediğim zaten müge anlı birliğe teşvik ettiği için terörist yandaşları rahatsız oluyordu.Son söylediği laflar bahanesi.Halkı ona düşman etmek için fırsat kolluyorlar zaten .Hergün biz bir aileyiz demesi bile teröristlerin kanına dokunuyor.Zaten müge anlının söylediği sözleri kürtlerin çarpıttığına inanmıyorum ben.Kürtler bizim kardeşimiz onlar da bizim gibi bi bütün olarak görüyorlar vatanı milleti.Teröristler ve yandaşları bizi bize düşürmek için fırsat kolluyorlar böyle işte .Çünkü onların bizi yenecek gücü yok.

Şimdi anladım :KK34:

Az önce haberde verdiler annesi canlı bombanın üstüne atlamıştı ya çocuklarını falan korumak için....Kız da anlatıyor bdp boşuna siyah bayrak asmasın onlar yaptı biliyoruz.Zamanında onlara oy da verdik vermeyiz bundan sonra diyor....Annem şehit oldu buna seviniyoruz diyor....İşte bu şekilde masum insanları da kandırdılar bdpliler...En görünür örneği....

ay inanamıyorum ya şoklardayım resmen..bumu adalet..cem gariboğlu gibi bi canavara 24 yıl hapis verilmiş..iyi halden heralde tam bilmiyorum 13 yıl yatacakmış..yazık o kızın kemikleri sızlar valla..18 yaşını doldurmadığı için müebbet yokmuş..ee o kızın yaşı neki oda 17 di ona ailesine yazık değilmi....

Ya kizlar, su Cam ailesini izleyeniniz varmi ?
Ay catlicam, kim dogru kim yalan söylüyor, ben isin icinden cikamiyorum ya..

Sizce kim dogrulari söylüyor ?[ Ve sizce kim Nazmiye Cami öldürmüs olabilir ?

Son düzenleme:
valla canım hepsi birbirinden beter ..kimin yalan söylediği değilde kimin doğru söylediğini araştırmalı çünki hepsi çelişkili ifade vermiş..hepsinin yalanı var çok karışık..vah gidene yani.bari çocuklarına ii davransalar yazık...

Aynen canim, olan gidene oluyor.

Ama bu olay benide cok zorluyor, normalde tahmin yürütebiliyordum, burda o bile yok.

Yazik dedigin gibi cocuklara bari iyi bakilsa....

kızlar müge anlı geçen sezon ve bu sezon konu açtığı kaç cinayet olayını açıklığa kavuşturdu bileniniz varmı???

Son düzenleme:
X