Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ben bu konuda yorum yapmayacağım :KK50: ortada doğmamış bir bebek var. olan hep çocuklara oluyor, doğmamış bile olsa

Son düzenleme:
kadının aldırdıgı bebek kocasından değil ilk dusurdum dedi sonra aldırdım nasıl bakacaktım dedi şimdi 2 ay 3 gunluk dio sonra son adet tarihinden hesaplanıo diyince tamam işte o tarihten diyo:KK47:

mesela adetin kesildi test yaptın pozitif çıktı ya doktora hemen gidttiğinde 2 aylık sayılıyor hemşireyim ordan biliyorum,sevgilisinden yani bebek:KK53:adamı öldürüp sonra yine ilişkiye girmişler :KK47::KK47:

ben bu konuda yorum yapmayacağım :KK50: ortada doğmamış bir bebek var. olan hep çocuklara oluyor, doğmamış bile olsa

utanmazlar kendi zevkleri için yapmışlar sıkışınca aldır olan bebeğe olmuş utanmaz adamı da öldürmüş utanmadan sevgiliden çocuk yapmış:KK47:

zaten muge anlıya kim sana cıkısta bişi dicem dısarda bişi dicem diyosa suclu o cıkıyor yada olayda onunda parmagı oluyor buda dedi kesin kocası anlayınca sevgilisi fln öldürdüler

zaten muge anlıya kim sana cıkısta bişi dicem dısarda bişi dicem diyosa suclu o cıkıyor yada olayda onunda parmagı oluyor buda dedi kesin kocası anlayınca sevgilisi fln öldürdüler

evet canım ayenne öyle olmuş,kadına bakın ya şöfor girdi bir yere yok altın aramaya gitti demiş adamı öldürüp daha da fingirdemeye gezmeye süslenmeye devam etmiş ne kadar vicdansızlar varya:KK47::KK47:

sultan sizinle konuşacağım diyor müge anlıya, hadi yandın sultan dökül bakalım:KK52:olay belli ama insan merak ediyor sonucu hemen çıksın:KK9:

Son düzenleme:
bak ilk kesin gibi dediki kadınla gittim sonra muge kamera kayıtları var biliosun dimi diyince ben sizinle konusacam diyor imza atmadı kimse fln diyor bu bebek sevgilisinden

ayy kızlar kimliklerimize sahip çıkalım allah korusun kaç kişinin kimliğini kullanıp çocuk kaçırmışlar,kimbilir daha ne olaylar var kayıp kimliklerle:18::18:

X