Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

yazık emine de öyle dedi ya şimdi öğretmenide tehdit ediyorlarmış bağırdı çağırdı emine de çocuğu veren o onuda yakıcam dedi,müge'de nerden biliyosun belki sana söylemiyordur dedi,demek ki kadın polise gereken ifadeyi veriyor korkuyormuş ondan ekrana çıkmıyordur.korkulmayacak gibi değiller ki nazife sabriye daha kimler var kimbilir

Son düzenleme:
yazık eminenin saçları beyazlamış,cumaali kaybolmadan 2 ay önce de kızı varmış hastaymış vefat etmiş ne kadar zor evlat acısını kimseye yaşatmasın allahımbirisini toprağa vermiş 2 ay sonra dipğeri kaybolmuş canlı olmadığı kesin ama ortada yok

gördünüz mü bütün çelişkili ifadelerini ilk geldiğinde hiç haberi yokmuş gibi çıkmıştı çocukmu kaçırılmış benim haberim yok diyordu görüldüğü üzere herşeyi biliyor çabuk çıksınn artık yaa:84::84::84:

ayy reklam arasında polisle görüşmüş emineye sana güzel bir haber verebilirim dedibence hastaneden kaydını buldular benlerini çocuğu kaçırdıktan sonra aldırdı bak bakk nasılda cinlik düşünmüşler ve polis şimdi bunu öğrenip nnese yani nazifeyi reklam arasında aldı polisler ifade vermeye çelişkileri de göstermişti bakalım nazife polis sorgusunda da kıvıracakmı şimdi hastane kaydını gösterirler benlerini çocuktan sonra aldırmışsın derler oda ay ben hatırlamıyorum başım ağrıyo ne bilim ben diyordur

kızlar hani su izmirde kaybolan çirkin okanın annesi ölü bi kadın bulunmustu omu cıktı dna testi yapılacaktı sonra kayboldular bulamadımda haber

kızlar hani su izmirde kaybolan çirkin okanın annesi ölü bi kadın bulunmustu omu cıktı dna testi yapılacaktı sonra kayboldular bulamadımda haber

malesef canım dna testi çıktı fakat okanın annesi değilmiş başkasıymış:18::18:o olayıda çok çok merak ediyorum ya elleri kollarını sallaya sallaya geziyo bu caniler öldürüp atıyolar gömüyolar nasılsa bulunmaz diye rahat ve yüzsüzce geziyolarallah görüyor inşlh hiçbiri rahat gezemez cezalarını bulurlar

yok camım o çıkmadı. Bu arada seni görmek ne güzel. Bir süredir yoktun sanırım.

topiği takip ediyorumda yazmıyorum siteyede sık girmiyorum eskisi gibi
okanın annesi kaçtımı acaba ya onuda dusunuyorum bazen ve kızının haberi var gibi geliyor cadı kızı cadı

su mersinde kaybolan cocuk bende mersinliyim anlattıgı yerde kiralar o kadar ucuz deil 250 diyor mumkun deil yani deniz kenarında evler 400 fln site birde söyledigi yer o kadında kesin benini olaydan sonra aldırdı 5 yıl olmus cocuk kaybolalı muge anlatcam dedi bakalım

şu kadına nasıl tahammül ediyo ya müge pes valla zorla yorulmuş gibi eveleyip geveleyip konuşuyo gıcık oldum bu kadınaa nese miydi neydi mayışık mayışık konuşması var ben baydım izlemiyorum

İnanmıyorum aynısıııı.. ayy çok sevindim. Müge hanımda 2 gün sabredin dedi önenmli birşey olduğuna sevindimmm.... ay dumur oldum çok sevindim hadi çıksın cumali ortaya.

İnanmıyorum aynısıııı.. ayy çok sevindim. Müge hanımda 2 gün sabredin dedi önenmli birşey olduğuna sevindimmm.... ay dumur oldum çok sevindim hadi çıksın cumali ortaya.

ama canım bu benim tahminim pazartesi görücez inşllh ama bu çocuğun yaşadığına kesinlikle inanmıyorum malesef ki resmide mugeye göndermişler sanırım face de biri yapmış bunu aynısı iştee

ay birden heyecanladım algılayamadım hazdıklarını... inşallah sağdır ya..İnsanlar ölüsüne bile razı. bende bir mersinli olarak çok üzülüyorum. kendi memleketime gittiğimde hep diken üzerindeyim. Ablam alışveriş yaparken bir kadın geliyor ablamın kızını kucağına alıyor. bu kız benim kızım diyor ablam salak mısın send iyor. sen verdin ya bana diyor. Eğer ablam dönüp bakmasa yiğenim düşünmek bile istemiyorum .. Allahım evlatlarımız ve sevdiklerimizle sınamasın bizi

ben bu resimde cok benzetemedimde normal kendi haliyle o burnunun genisligi kaslarinin yapisina kadr benziyor..
birde nazifeye ne oldu birden ortadan kayboldu,annem söyledi ben bakmiyordum o ara bugün hacida yok heralde,haciyi neden gözaltina almislar yani anlamdim :)
birde basinda dedi ya emine ,ögretmen teshis etmiyor,tv ye bakmiyormus diye.müge sana demiyordur dedi.sonucta olaydaki görgü sahidi kadin var yani kendi istemese polis zorla yaptirir..yani bence kadinda teshis ett, bu benlerinin alindigi tarihide bulunca tam olacakti oldu heralda.
bu nazifenin salak halleri beni deli ediyor müge kizini götürdügünde diyor ne gizi kiz tanimiyorum ben:)binbir gece ne bilmiyorum ben..

ben cok kesik kesik baktimda basta ankardan gelenler vardi konusuyorlardi reklamdan sonra neden pat diye gittiler ki birsey mi dediler ne oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…