Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Müge anlı dedi ki bir gelişme var ama sizi 2 günd aha bekleteceğim dedi ordakiler söyle dedi hayır edi. ya hep heyecanlı kısmıda cuma gününe denk gelmez mi deli oluyorum

Müge anlı dedi ki bir gelişme var ama sizi 2 günd aha bekleteceğim dedi ordakiler söyle dedi hayır edi. ya hep heyecanlı kısmıda cuma gününe denk gelmez mi deli oluyorum

Ben de aynı şeyi düşündüm. Hep iki gün bekliyoruz noldu ne olacak diye geçiyor. İnşallah gazetelerden falan görürüz hafta sonu ne olduğunu.
Ama çok heycanlandım. Cumali`nin annesini şuan düşünemiyorum bile neler hissettiğini. İnşallah yapan kişiler gerekli cezayı alırlar. Ne kadar pislik yaşamlar var. Hepsi ayrı bir bela. Nazife saf saf konuşurken Emine`yi tehdit etmeye başlayınca birden canlanıyor.

eğer bir gelişme olursa haberlerde bile görebiliriz. Dilber olayındaki gibi. Mügenin programı haftasonuna giridği için müge programında yayınlayamamıştı. bütün ayrıntıları haberleerden öğrenmiştik.Mügede ağayıp röportaj verdi. O haberi mügede izleseydik alsaydık, az sonra az sonra diye ömrümüz biterdi :) inşallah gelişmeler bu akşam yada yarın akşam haberlerde izleriz

şuan tekrarını izliyorum,nazife gün gün yumurtlamış resmen başta hiçbirşey bilmezken,şimdi polis sıkıştırınca bir birr anlatacak ve çok basit bir olay çıkmayacak altından,o gün okula nazife sabriye ve yıldız denen gitti çocuğu kaçırdılar bu nihat,miçe denen mustafave talipte onlara katıldı ve hangisi öldürdüyse öldürüp gömdüler bu çocuğu adım gibi eminim,aynı muhammet olayı gibi 6 kişi bu çocuğu öldürdüler benceizledikçe hepsini tanıdığı birbirlerini hem suçlayıp sıkıştıkça da tanımıyorum dediklerini anlıyorum

Son düzenleme:
emine programın başında sırıtmış zaten çok mutluyum bugün dedi muge hanımda neden dedi nazifeyi siyahlar içinde giyimli gördüm ya aynı robot resimdeki gibi ondan dedi nazifede ben giyinmeyi severim evde de hergün değişik giyeriim gezmesem bile dedi 500 tl ile nasıl değişik giyiniyorsa hergün hergün oda ayrı bir konu ve 2 çocuğu var üstelik kirada oturuyor:26: başörtümü gezmeye çıkmıştık dün aldım dedi yarın değişik giyerim dedi emine de bir kere gördüm ya robot resimdeki gibi o yeter bana dedi polisler iyice gözlemlesin diye seviniyor yazık

Son düzenleme:
başta olayı planlayan intikam almak isteyen sabriye ama hanımefendi evinde oturuyor nazifenin robot resmi ortaya çıkınca bu kendini aklamaya çıktı ama konuştukça battıkimbilir sabriye ne küfürler ediyodur nazifeye saalak ortaya niye çıktın diye

Son düzenleme:
nazife okulda konuşan çocuklara bile kızıp bunlar bildiğine göre olayı bunlar yaptı vsvs diye insanalara suç atıyor ya burda benim yazdıklarımı okusa kesin sen yaptın der bana

sabriyenin intikam alma nedeni de araba ev değil,kızına sarkıntılık etmiş ya hacı denen adiii o yüzden yaptı bunu

kız ececikk35 atv muhabiri gibisin helal valla ben valla o kadını orda görmeye tahammül edemiyorum izlemiyorum ne uyuz kadın yaa mayışık mayışık mügeden çok seni takip ediyom ama hayırlı haberler ver çocuk sağ bulunsun bu arada gerçekten çok teşekkürler

aynennn ben de... tekrarini izliyorum.... ama biraz geride kalmisimmmm.. sali gununu izliyorummm...

keşke bir mucize olsa da cumaali 5 yıl sonra kocaman delikanlı olarak annesinin karşısına çıksa annesi ne kadar sevinirrr allahım yaa

saol canımvalla istanbulda olsam kesin hergün stüdyo da olurdum her reklam arası nazifeyi az az yolardım:129:keşke bulunsa da yazışsak sevinsek şurda ya:126::122:

insan izledikçe olayı daha ii anlıyor hemde sinirleniyor ama ya:88::106:

esim evde yok... herhalde bugun sali, carsamba filan biter...

bissuru olay cikiyorr... pek cozume ulasan yokk...

cumalinin annesi cok sevinir evet ama, kadinin konusmasi farkli geliyor bana... sarki soyler gibi konusuyor...

o nazife denen kadın resmen ayaküstü yalan söylüyor sonra kendi de gülüyor acayip laçka ayrıca robot resimde 1/1 bu kadın yani...

o nazife denen kadın resmen ayaküstü yalan söylüyor sonra kendi de gülüyor acayip laçka ayrıca robot resimde 1/1 bu kadın yani...

hic beklemedigi bir soru geldiginde, boole agzi acik bakakaliyor.... sonra dusunup cevap veriyor.... tum cevaplari da gecistirmeee....

hic beklemedigi bir soru geldiginde, boole agzi acik bakakaliyor.... sonra dusunup cevap veriyor.... tum cevaplari da gecistirmeee....

sırıtıo falan böyle anlamsız en sevmediğim insan türlerinden bi gün girecem bodozlama tvnin içine yani o derece sinir oluyorum

anaaaaaaaaaa kızlar biz kaçırmışız orayı bugün yayında nazife itiraf ettiii olayıı şimdi izlerken anladım kaçırmışım orayı diyorkii yıldız dediniz ya oda çarşaf giyiyordu dedi,eminede sen nedemek istiyosun o gün yıldız damı yanınızdaydı kaçırırken dedi evet olabilir dedi.madem beni suçluyolar bende anlatırım herşeyi dedi ondan reklam arası polis aldı bunu gözaltınaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

eşim kaç gündür izletmiyor mügeciğimi sinir oluyorum neler oldu arada bakmaya çalışıyorum o kadına sinir oldum ağız burun hareketleri filan yapınca boğasım geliyo kadını bide robot resimdeki kadın o bence benleri bile aynıymış aldırmış kadınn hele o ben aldırma ameliyatı kaçırmadan sonra olsun bakın müge nası biniyo tepesine

kızlar izleyin programın sonuna doğru müge ekibe kızdı ya hazırlamadınız vtr yi diye bekliyolardı o anda söyledii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…