Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bence haftasonu çözülcek bu olay, bu dilsizin söyledikleri doğru ya da yalan bu adamdan bi noktaya gelinebilir, memet yaptıysada çıkar hakkı yaptıysada, hakkı mı yönlendirdi vs.. anlaşılır

bence de mehmet katil değil
dilsiz adam hakkının kayınçosuymuş işbirliği yapıyorlar belli ki de fatmanın ailesi neden mehmeti değil de hakkıyı tutuyor ilginç

bence de mehmet katil değil
dilsiz adam hakkının kayınçosuymuş işbirliği yapıyorlar belli ki de fatmanın ailesi neden mehmeti değil de hakkıyı tutuyor ilginç

para falan mı verdi acaba ailesine, zaten babasıda para için evlendirmiş ya mehmetle, şaşırmam yani

hakkı kouşmuyorum dedi 5 yıldır konuştuğu ortaya çıktı.mesajı okumadım dedi mesajın içeriğini söyledi...
mehmet önce beni muhtar görevlendirdi dedi sonra dedesinin odun almaya git dediğini söyledi.
yengesi mehmetin fatmayı dövdüğünü söyledi.eşşekten düştüyse niye diğer yüklüler düşmedi dedi...

bence olay hakkı-mehmet ve mehmetin babası üçgeninde çıkacak...

bu arada sinem in annesine üzülüyorum.kadıncağız çok zayıfladı.

havva da orda sadecce uyuyor...

bıde dıo ya ben cocugumun arkasındayım dıe:)
mugede dıokı,sen sınemın annesı dedı dıe dıosun ama aynı sey degıl dıo:KK1:
cok hos kadın ya,ıns cocuk bulunur uzuluyorum cok zor 42gunmu ne oldu

bıde dıo ya ben cocugumun arkasındayım dıe:)
mugede dıokı,sen sınemın annesı dedı dıe dıosun ama aynı sey degıl dıo

ayyy vallaa mügede artık dayanamadı söyledi bunu iyide etti
kaç zamandır sinemin annesinin söylediği şeyleri söylüyo onun gibi feryat figan ediyo kopyalıyo kadından resmen sempatiksalakcinni
sinir oluyodum inşlhh bi daha o gereksiz cümleleri söylemez akannehir

sinemin annesinede çok yanıyorum gerçekten
o kadın her ağladığında boğazım düğümleniyo..kendimi onun yerine veya annemin yerine koyuyorum :gitme:
kadın günden güne eridi orda
tüm dualarım sinem ve ailesiyle ve tüm kayıplarla

Havva'ya iki tokat atsam rahatlayacağım galiba.
Ya akli melekelerinde bir sıkıntı var veya kesinlikle çocuğu kendisi teslim etti.
Veya teslim etmedi ama bak alıp götüreceğim bir gün çocuğunu diye biri tehdit ediyordu o şahısı tanıyor biliyor..
Sürekli benden al istediğini evladımı bırak türünde laflar ediyor.
Dayak yedim diye 4 seneki olaydan bahsediyor yok bahçe yaptım çocuklarıma baktım diyor.köyde yaşayan herkes bahçe yapar öyle geçinir nedir yani..
Bağırmaları,ağlamaları,dengesiz gülüşleri,titremeleri hiçbiri içten değil.
Havva neyi saklıyorsa sonsuza dek saklayacak,yarın müge ondan sıkılınca gayet keyifli hayatına devam edecektir.
Belki de eşiyle birlikte sattılar kaybolmasını uygun gördüler bu yolla vermek istediler.Çünkü bu yoklukta 3. çocuğu yapmak bilemiyorum zeka dışı..!

Mehmet'e gelince senden benden akıllı.. Hiç öyle saftirik değil,saftirik olduğunu söyleyen de babasıydı zaten.Neden saf ki..? Herşeyden haberdar sadece köy çocuğu ifadelerinde bu yüzden biraz zorlanıyor hepsi bu.
Karısını öldürmek isteseydi daha önce de öldürürdü ama ben yanlışlıkla öldürdüğünü düşünüyorum.Yoksa beyin patlatarak öldürmek her bünyenin yapabileceği türden bir cinayet değil.
Hakkı'ya gelince gerçekten azıcık hareketli flörtöz kadınlara örnek olsun.

Sinem'den hiç ümidim yok.En iyi ihtimalle son noktaya kadar kullanıp sonra da cenazesini belki ortaya atarlar ki bunu bile sanmam. Annesi içimi sızlatıyor ama hiç ümidim yok. çünkü korkunç bir pislilğin içine atmış kendini ama neden atmış bunu anlayamıyorum ..?

bu havva olayında mügeye çıkma fikri kime aitti kızlar hani dilberde kaynanası zorla getirmiştiya dilberi sobrada herşey çkmıştı ortaya
burda kim öncü olmuşta gelmişler mügeye

Mehmet'e gelince senden benden akıllı.. Hiç öyle saftirik değil,saftirik olduğunu söyleyen de babasıydı zaten.Neden saf ki..? Herşeyden haberdar sadece köy çocuğu ifadelerinde bu yüzden biraz zorlanıyor hepsi bu.
Karısını öldürmek isteseydi daha önce de öldürürdü ama ben yanlışlıkla öldürdüğünü düşünüyorum.Yoksa beyin patlatarak öldürmek her bünyenin yapabileceği türden bir cinayet değil.
Hakkı'ya gelince gerçekten azıcık hareketli flörtöz kadınlara örnek olsun.

müge bunu ima etti ya, yanlışlıkla düşmüş olabilir mi, sen itmişsindir kafasını taşa çarpmış olabilir mi, bu mügenin arka arkaya sorularına hiç bi cevap vermemişti, boş boş baktı öyle

bu havva olayında mügeye çıkma fikri kime aitti kızlar hani dilberde kaynanası zorla getirmiştiya dilberi sobrada herşey çkmıştı ortaya
burda kim öncü olmuşta gelmişler mügeye

müge getirmis olabilir..bayramin 2. günü kayboldugu icin ,gazetelerde yaziyordu..

müge bunu ima etti ya, yanlışlıkla düşmüş olabilir mi, sen itmişsindir kafasını taşa çarpmış olabilir mi, bu mügenin arka arkaya sorularına hiç bi cevap vermemişti, boş boş baktı öyle

Benim de kafamdaki tek ihtimal bu.
Telefonu da evden buldular oraya koydular ailecek bence.
Zaten hakkıyla ilişkisi var üstüne atarız diye.
Ama kafamı karıştıran hakkı ile de araları iyi ??
Ayrıca üzgün de değiller ..
Beyni akmış bir kadın var ben bile düşündükçe geriliyorum onlar gayet rahat sıradan yaklaşıyorlar.
Tv'ye çıkınca insan hissizleşiyor mu acaba ..?
Havva,mehmet ve diğer suçlu olduğu kanıtlananalar hepsinde garip bir "aptallık" toprağı serpilmişti üstlerine..

şu havva deli ediyo beni
hele o fatma yapmadığı kalmamış
memet niye durmadan affediyo onu anlamadm

havayı proram ekipi çağırmış onlara kalsa asla çıkmak istemezler çünkü gün geçtikçe foyaları çıkıyo ortaya.

X