Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

1220.jpg

kızlar geçen hafta bir programda müge, sinemin annesine bak emniyet güçleri çok çalışıyor kızın bir iki haftaya kadar sağ bulabilirler gibi bişey söyledi sağlam bilgiler var sanırım bende duyunca inananmıştım...
bu fatma olayıda iyice kördüğüme döndü mehmet yayında yok sanırım ben görmedim... sadece eşeğe yük talimi yaptırıyorlardı bir ara..:))

ah su kadini görünce icim bi hos oluyor..
ya cok degisik birsey aman töveb tövbe ..buna benziyecem laf ede ede korkuyorm :)

:mymeka::dilcikar:
tahmin ettim onun resmi oldugunu
programda yok bugün diye, resmini ekledin demi özlemiyeyim diye:umursamaz:

hazir reklam girdi gideyim kil maskemi yikiim kasinmaya basladim:hulya:sempatiksalakcinni

o durumu bilirimmm canımmm beton gibi oluor kasılıor yüüzüünnn amann aman koş yıka yıkadıktan sonrada karıncalanıor onun içinde gül suyu sıkıyorum yüzme çok güzel oluyor yumuşacık hemde doğal pembişlik oluyor

bayanssulusmileopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

boshayallersmileeweet canım havvayı özleme die ekledim istersen sesinide koyayım yağğ :tomato:

hiiç gelişme yok yine bende kaçırdım bugün diyordum şimdi bakıyorumda herşey aynı durumda

o durumu bilirimmm canımmm beton gibi oluor kasılıor yüüzüünnn amann aman koş yıka yıkadıktan sonrada karıncalanıor onun içinde gül suyu sıkıyorum yüzme çok güzel oluyor yumuşacık hemde doğal pembişlik oluyor

bayanssulusmileopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

boshayallersmileeweet canım havvayı özleme die ekledim istersen sesinide koyayım yağğ :tomato:
Şeniz
dusumu aldim ak pak oldumbayanssulusmileboshayallersmile
ammmannn diyiiim yeter bu sabahlik havva kabusu bide sesi lazim deelsempatiksalakcinni:eek:lmaz:

hocalara bakın hele şevki hocaya hiç yakıştıramadım kaçmayı arif hocada sokulacak deil arıyo:roflol::KK1:

X