Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bakalım bu olayın altından ne çıkacak çok merak ediyorum ..gerçekten öyle bir tanık varmı yoksa uydurmamı....inş uydurma değildirde çıkar katil ortaya....

bugün o dilsiz adam muhabbeti açıldığında arif hoca bir an için dedi ki orada fatma var ve o dilsiz adam varsa neden dilsiz adamdan şüphelenmiyoruz dedi. belkide o yaptı mehmete yıkmaya çalışıyor suçu olamaz mı? müge hanım o an için bunu atladı başka şeylere konstantre olmuştu bence düşünemedi yoksa o kadın bu ihtimal üzerinde de dururdu muhakkak diye düşünüyorum. birde geçenlerde yazmıştım bayram bey müge hanıma mügen hanım mı diyor bana mı öyle geliyor diye bugün o da belli oldu gerçekten mügen hanım diyormuş doğru anlıyormuşum.

evet bencede doğrud diyorsun canım.. doğru ya hem gördüde niye gitmedi hemen onalrın yanıan yardım etmeye çalışamdı. işin içind eişler var du bakalım.. evet o adam mügen abla diyor müge anlıya:))

arkadaslar dilsiz hakkinin kayniymis ve ben mehmete yapilan komplo olarak dusunuyorum ve hala istemiyorum mehmetin cikmasini o kadin roportajinda diyor iste fatma hic bir yere gidemezdi fatmaya cok cektiriyordu madem cektiriyordu nasil bu naneleri yemis allah allah adam onu kac defa affetmis gene ayni gene ayni

bayram bey müge hanıma mügen hanım mı diyor bana mı öyle geliyor diye bugün o da belli oldu gerçekten mügen hanım diyormuş doğru anlıyormuşum.

yok yok hanımda demiyo Mügen abla diyosırnaşık şey ve müge anlı da hiç bozmuyo onu o konuda ,,,çok komik o adam yaa..

Son düzenleme:
bence mehmet degıl,ama babası olabılırmı dıe dusunmeye basladım bu gece
yanı ben dılsıze ınamıorum
ama mehmetın babası derdı ole olsada dımı dılsız
dılsızde suphelı olabılır
ve hakkının kayıncosu oldugu ıcın ben pek ınanmıyorum
hakkının karısıda olabılır
ay cok secenk var :)yok o degıl bu degıl derken kafam karman curman oldu be:)

yahu adamda bir hoş madem dilsiz böyle konuşmuş yazmış yani kağıda neyi bekliyosun gidip versene jandarmaya zamanı gelince göstercem dio :bbo:
müge kesin yollatmıştır bnce programdan sonra

memet değil bence ya, o kadar kompilke düşünebilecek birine benzemiyo, gerçi kimdi şu çocuğunu öldüren kadın o da komplike düşüncek birine benzemiyodu ama...bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
yok bnce de mehmet degıldır ya,

şey çok komikti ya saçı acık dıye o fotografı göstermeyın dmiş ya ,
kadın aldatıyor senı ona göz yumuyorsun ,sacı gözükünce mi ters oluyor ..alsanaalsanasmile

ey Allahım ya
:1ninca:

X