Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

telefonu kim almış diyolar hade o bir kere alınıyor ama fatmanın kontürü kim nasıl alıyor? sengözlerimebaksanab

oy mehmet oy cok safsin sen:gitme:
bu adam karisini öldürmüs olamaz:umursamaz:
böyle bi konu hic cikmamisti mügede ekmek almaya kostura kostura gittim bi saniyesini kacirmim diyedelikafadulden:hulya:

ya su hakkı nasıl adam ya uyus oldum valla pata küte gırışesim var
bıde sureklı şey olarak sey olarak.....gıcık oldum

ama müge hanım ne güzel dedi genç ken bu kızın aşkına sağip çıkmadın ölüsüne de sağip Çıkmıosun dedi bide o son anda söylediği kelime iğrençti tek ben miyim telefondan dierlerinide bulun dedi sonradan patır patır anlatıor bazı şeyleri bazı şeyleride anlatmıor çok yalan söylüyor ah fatmaah kırmadın ceviz kalmamış

fatmada az buz degılmıs yanı
kocası sahıp cıkmadı dıo
ınsan once kendıne kendı sahıp cıkmalı hıc onur gurur yokmus

hakkiyi evire cevire dövmek istiyom:mymeka:
cirkin ulen salak fatma kocan daha yakisikli ondan:mymeka:
bide nerdeyse tüm köyle konusuyodu diyecek hakki salagaaaakaydirigubbakcemile:mymeka:klava:

Son düzenleme:
ya gercekten gönül konuyomuş yaa bu olsa gerek allahım bi yakışıklılıgı olsa uyuzun teki daha konusmayı bile beceremiyo müge hanımın dedigi gibi bari seni seven kadına saygın olsunda arkasından sahip cık dedi hakkıya o sahip cıkıcagına kadını daha bi karalııyo üstüne kaldı ya nasılsa.......

Son düzenleme:
havva yaggggg ini alip gitti yerine hakkiyla seyini birakti:roflol:

:roflol:
gulermısın aglarmısın ya

evet ya valla bole olunca kendımden korkuyorum,ınsanın basına nler gelıo
tv den ızlıyorz ama yanı basımızdada yasanıo muhakkak
allah dogru yoldan ayrmasın yarabbım

havva burdayaaaaaaaa

ay evet havva yerını almısdelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…