Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ohooo böyle kanitsiz bu cinayet cözülmezki
nasi bi savci bu böylelmaz:

iyi akşamlar arkadaşlar ben izleyemiyorum işden dolayı sinem olayı hakkında bişey var mı ben ona çok üzülüyorum

sabah olsada ızlesek hafta sonlarını hiç sevmıyorum bu yuzden esımde mugeden detlı muge benden kıymetlı zaten dıyo:)

ohooo böyle kanitsiz bu cinayet cözülmezki
nasi bi savci bu böylelmaz:
vardır bir bildikleri diyeceğim ama oradaki hiçbirşey incelenmeden nasıl bulacaklar, doğru söylüyorsun.
Ben kanıt'ı izleye izleye bir sürü şey öğrendim beni götürseler iyi ederler

iyi akşamlar arkadaşlar ben izleyemiyorum işden dolayı sinem olayı hakkında bişey var mı ben ona çok üzülüyorum
ben de sinemi merak ediyorum. en son izlediğimde hülyanın dayısıyla ilgili şüpheler vardı bir de bir ihbar geldi ama sonra ne oldu bilmiyorum

sabah olsada ızlesek hafta sonlarını hiç sevmıyorum bu yuzden esımde mugeden detlı muge benden kıymetlı zaten dıyo:)

benim eşim de kk'ya taktı bu aralar.

ben türk kahvesi içiyorum şu an damla sakızlı hem deee.mutfaktayım.laptop karşımda,tv yan tarafta heyecanla hawa yı bekliyorum

ben türk kahvesi içiyorum şu an damla sakızlı hem deee.mutfaktayım.laptop karşımda,tv yan tarafta heyecanla hawa yı bekliyorum

damla sakızlı türk kahvesi mi fisfisfis Çok merak ettim nasıl birşey bu kahve =)))

havva neler söyleyecek acaba ben de merak ettim

damla sakızlı türk kahvesi diye satılıyor.tek kelimeyle mükemmmel.ağızda damla sakızının tadını bırakıyor.

fatmanın kocası mügeye ne deeedi gördünüz mü ben mi anlatamıorum sen mi anlamıosun dedi mügede benım anlayışım kıt ondan dedi :):)

aynen chess cim ya.bu kadın giyinmesinide bilmiyor.kıyafeti yine çok kötü....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…