Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

sabah flas hakkinin esi sok edici aciklama yapti repörtajda diye yaziyordu
gösterdilermi kizlar yoksa ben ekmek almaya gidince kacirdimmi

ben butun programı kacırdım yaaaaaaaaaaaaa

sen tutmus allahhhhhhhhhhhhhhhh askınaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kucuk bı yerınden bahsedıyon ben ne edıcem yaaaaaaaaaaa

bu hakkı denen adam durup durup ya söylemek istemedim ama aslında şöle de vardı böle de oldu deyip deyip duruyo. kim bilir daha saklayıp söylemediği neler var yalan söylemeye çok yatkın biri. eşiyse tam bi saf babası bile dedi bunca zaman olan bitene ses çıkarmıyosa vardır bu adamın aklında bi saflık bi problem dedi. biraz deliliğe getirdi işi ki çocuğun bakışlarında bile var o saflık mı delilik mi olduğu belli olmayan şey. eşinin yapmış olabileceğine ihtimal vermiyorum. ama hakkı da yapmamış gibi çok merak ediyorum bunun altından ne çıkacak acababilmiyorumkismile

acaba bu rahmetli fatma(iki çocuklada maşallah yamadığı kalmamış ya neyse) hakkıyla buluştu ve hakkıyı tehdit etti ilişkimizi herkese açıklarım dediyse bu adamda kadını öldürmüş olabilir zaten bir dediği bir dediğini tutmuyor

acaba bu rahmetli fatma(iki çocuklada maşallah yamadığı kalmamış ya neyse) hakkıyla buluştu ve hakkıyı tehdit etti ilişkimizi herkese açıklarım dediyse bu adamda kadını öldürmüş olabilir zaten bir dediği bir dediğini tutmuyor

yok zannetmiyorum zaten herkez biliyomuş baksana..
aa ama şöyle olabilir fatmanın babası yapmış olabilir namusunu temizlemek için çünkü adam acayip agresif yerinde duramayan bi adam kabadayı gibi konuşmalar hareketler var adamda...
yada fatmanın kayınpederi duyunca bunları oğluna git namusunu temizle yada temizlet dedi.
yada bu söylentileri duyan başka bi sapık kadının peşinden gidip sarkıntılık etti ve öldürdü..
yada hakkı öldürdü ama bişeyin duyulmasını istemediği için (mesela hamile olması çocuk aldırması veya evlenmeden önce birlikte oldukları gibi) öldürmül olabilir... zaten çok tırsak biri..

açıklama şu; fatma ogün sabah 6 da buna mesaj atmıştıda bu okumadan sildim demiştiya okumuş aslında " bugun beni yanlız bıraktın" yazmış.ama ben köyde olmadığımda ormanda olduğumda genelde böyle yazar diyo yüzsüz herif..

açıklama şu; fatma ogün sabah 6 da buna mesaj atmıştıda bu okumadan sildim demiştiya okumuş aslında " bugun beni yanlız bıraktın" yazmış.ama ben köyde olmadığımda ormanda olduğumda genelde böyle yazar diyo yüzsüz herif..

:mymeka:alsanaalsanasmile:umursamaz:
taksit taksit anlatiyo daha coook gelirler mügeye
hic bulusmamilsarmisda sadece telefonda konusmuslarda :sinifsinif:
bu fatma kocasida ayni dizideki fatmagülün abisi gibibenneyaptımki
belkide kocasi öldürdü yani bilerek isteyerek degil kazara olmustur, telefonu cekistirirken ite kalka düstü fatma ,gerci kazara okadar kafa dagilmaz amabilmiyorumkismile
o yoldaki taslari bi inceleseler belki kan parmak izi bulurlar
fatmanin elbiselerini incelesinler belki hakkinin sacini kilini bulurlar:sinifsinif:
bulunan telefonda parmak izlerini incelesinler
o kulübemi ne orada parmak izi arasinlar
yapilacak cok is var , ben gönüllüyüm gider incelerim:KK3:boshayallersmile

tsk canimopuyorumnanaktan

hakkinin esimi öttü, hani haberi yoktu iliskilerinden tv de duymustu ilk defa kaydirigubbakcemile, ulen kari koca iyi atiolar he:mymeka: al birini vur ötekinealsanaalsanasmile sonrada düs düs bayilakannehir-tatlicadiarzu-

evet ya hakkının karısı konuştumu yazıyodu altta bende kaçırdım...
ne anlattı çok merak ediyorum..biliyormu bilmiyormu konuyu ...ama yinede bence en büyük hata anne babada madem bekarken öyle bir muhabbet olmuş sen tut onun evinnin yanındaki eve kız ver koskoca memlekette insanmı kalmadı yan yana evleri mutlaka bir tantana çıkardı hiçmi hesaba katmadılar..

tsk canimopuyorumnanaktan

hakkinin esimi öttü, hani haberi yoktu iliskilerinden tv de duymustu ilk defa kaydirigubbakcemile, ulen kari koca iyi atiolar he:mymeka: al birini vur ötekinealsanaalsanasmile sonrada düs düs bayilakannehir-tatlicadiarzu-

Öncelikle fatma evlisin be kardeşim ne işin olur başkasıyla.Hakkı seviyordun da,konuşuyordun da...hani 1 yıldan beri görüşmüyordunuz.Hemde fatmanın evinin bütün camlarından senin evin gözükürken.Fatmanın eşi sende saf mısı be oğlum.Ya da saf ayağına mı yatıyorsun.Ben bu olayı konyalı şükrana benzettim.onu da kuyuya atmışlardı.Bence olay hakkı da ya da fatmanın kocasında çözülecek.

yok zannetmiyorum zaten herkez biliyomuş baksana..
aa ama şöyle olabilir fatmanın babası yapmış olabilir namusunu temizlemek için çünkü adam acayip agresif yerinde duramayan bi adam kabadayı gibi konuşmalar hareketler var adamda...
yada fatmanın kayınpederi duyunca bunları oğluna git namusunu temizle yada temizlet dedi.
yada bu söylentileri duyan başka bi sapık kadının peşinden gidip sarkıntılık etti ve öldürdü..
yada hakkı öldürdü ama bişeyin duyulmasını istemediği için (mesela hamile olması çocuk aldırması veya evlenmeden önce birlikte oldukları gibi) öldürmül olabilir... zaten çok tırsak biri..
evet bu da mantıklı aslında.
zaten hakkı ilk programa katıldığı gün de başkasıyla da görüşüyor olabilir demişti.
fatma da ne kadınmış. İnsan çocuklarını düşünür de ona göre davranır :mymeka:

:mymeka:alsanaalsanasmile:umursamaz:
taksit taksit anlatiyo daha coook gelirler mügeye
hic bulusmamilsarmisda sadece telefonda konusmuslarda :sinifsinif:
bu fatma kocasida ayni dizideki fatmagülün abisi gibibenneyaptımki
belkide kocasi öldürdü yani bilerek isteyerek degil kazara olmustur, telefonu cekistirirken ite kalka düstü fatma ,gerci kazara okadar kafa dagilmaz amabilmiyorumkismile
o yoldaki taslari bi inceleseler belki kan parmak izi bulurlar
fatmanin elbiselerini incelesinler belki hakkinin sacini kilini bulurlar:sinifsinif:
bulunan telefonda parmak izlerini incelesinler
o kulübemi ne orada parmak izi arasinlar
yapilacak cok is var
, ben gönüllüyüm gider incelerim:KK3:boshayallersmile

müge anlı fatmanın babasına "oradaki baltaya savcılık elkoydu değil mi" demişti.

adam da "savcı hanım geldi, ölüye baktı çevreyi gezdi,bizlere soru sordu ama başka hiçbirşey yapılmadı, hiçbir eşyayı oradan almadılar ben de anladım ki bunlar böyle katili bulamazlar o yüzden sizin programa geldim" dedi.

X