Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bu iddada tuhaf yani insan önce bulur sonra birseyler söyler..
bu kiz facete yazdi dogru ya da yalan girdigi ipden nerde oldugu bulunur hala araniyor..riza desen adam duabidemi nerde belli degil..zaten varsa böyle birsey sasmam,ne yapiyorsa hülyayla yapiyor ama hülyaya hicbirsey olmuyor..birde tamam güzel kizda ama illaki okuldada,inegölde de cok daha güzel kizlar vardir..sadece güzelligi icin basina bu isler gelmis gibi konusuluyor yada ailesi böyle düsünüyor ama bence sinemde de cok fazla suc var tabiki hakketmez ne olduysa ama sucun büyügü onda

ahh yaa nasıl üzüldüm inşallah sinem yasıyordur.....:Saruboceq:

ayy sinem sağ sağlim bulunsun bunu çok isityorum
o anne ağladıkça ben kahraoluyorum.
inşallah doğru bilgidir...

inşallah yarın güzel gelişmeler olmustur ve güzel haberler alırız arkadslarrr....:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

kızlar bu konu hakkında değilde kışın bir başka konu vardı,çatalca cinayeti,babasıyla çocuğu ölü bulunmuştu,bir çiftlikleri vardı hani,o ne oldu,katil kimmiş bulundumu,birde başka bir olay bir kadın evde banyoda sanırım ölü bulunmuştu,hatta kadının kızı bu olaylar sırasında müge anlıda hamileydide şimdi doğum yaptı,onun sonucu ne oldu,ben işten dolayı izleyemiyorum çok merak ettim bu ikisini.

aman bu aile ne agzi bozuk cirkef cikti:1shok: müge zaptedemiyo:roflol:

ama ben o hacı amcanın dedine katılıorum fatmanın babası sürekli bağırarak mesajlaşma olayını kapatıor hacı amcada dioki mesajlaştığı konuştuğu kişi ortada bu fatmanın kocasıda saf söylemioe kimseye benım karım msjlaşıo konuşuo die

evet dede hepsinden daha düzgün.

ayy kızlar yaa ne utanc verici bi durum rabbim kimseyi sasırtmasın yaaa....
su hakkı konusuyo yaaa uyuz oluyommmmmmmmm:mymeka:
büyük konusmak gibi olmasın bi insan herseyden önce eşinin gururunu düsünmeli...
madem bu uyuzu cok seviyodun bunla evlenseydin neden baskasının basınıda yakıyosun.....
offffffffff bide su mesajlaırnı anlatıyo yaa ......
allahım sen kimseyi sasırtma ve ıslah eyle ya rabbim.................

Son düzenleme:

canim esinin grurundan önce iki cocugunu düsünmesi gerekti..
valla bence koca (evli olmadigimdan belkide) elin adami
ama cocuk cani ya insan onlarin yüzüne bakmayi utanir..
adamda simdi kendini kurtariyor simdi onla bunla görüsüyor gibi davraniyor

arkadaşlar merhaba bende bayadır izliyorum programı ama kadınlar kulubünde yeni gördüm tartışıldığını
tam bi rezillik yaaaa hakkı tam bi pislik hem kadınla ilişkisi var hemde arkasında durmuyo bununda karısı var allahım ne günlere kaldık. tövbe yarabbim kadın rahmetli olmuş ama yaptığı nekadar doğru 2 tane çocuğu var valla helal olsun

evet canım cocuklarıda vardı dimi ben sinirden onu unutmuşum.....:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…