Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

yok bulunmadı canım ya... başka bi çocukmuş...

hmm onu bılıyorum tatlım..arkadas yukardakı yazıyı yazınca bende melı ı kacıran adam bulundu sandım..kız teşhis etmıs dıyınce..sevınmıstım

Şu havvanın aklı küçük kızınki kadar yok klava: Senin evladın bee.Kaç gündür bütün gelmiş geçmiş kinini kustu.Çocuk umurunda değil

melih de sinemde bulunamadı...ama sinemin komşusu aradı bugün...
sinem ve hülyayı 3 adam takip ettiler, sinem ilk başta girdi eve ardından hülya dedi.
Adamlar da "tamam evlerini bulduk daha takip etmemize gerek yok" demişler... Of ya... İnşallah sinem çıkar sağ salim.. Bu anneye çok üzülüyorum...

havva görüntülerdeki bebek benim dediği zaman müge hanımın havvanın yanına gidip gülmesinde sarılmasında "eyvah kadının günahını aldık galiba, ama henüz geç kalmış sayılmam biraz gönlünü alayım, millet de görsün" havası vardı bana göre.

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aynen bende öyle düşünmüştüm.:1closedeyes:.ama havvada hakediyor canııııım...melihin kaybolmasında parmağı yok ...yani şerefcan veya dilber gibi değil bence ...ama geçmişindeki biryaşanandan dolayı diye düşünüyorumCADIARZU

havva değişik biri ya bunu tembihliyorlar bence şöyle deme böyle de falan babası bir yandan kocası bir yandan bu da kim ne derse onun dediğini yapayım diye hergün başka bir hikaye anlatıyor çarşamba pazarına döndü hikaye ben hala kim kimle ne dedi nereye gitti valla anlamış değilim

eski sevgilisi komsusuymus ayni anda, 5 senedirde konusuyolarmis , mehmete üzüldüm simdi ya , kactane tel yakaladin niye bosamassin fatmayi:umursamaz:
ya kocasi yada sevgilisi öldürdü artik bakalim
sevgili de amma rahat rahat anlatiyo öyle konusuyoduk diye:mymeka: madem bastan evlenseydin evlenmedin elalemin karisinla ne isin var hic gözüm tutmadi bunu

evet ölünün arkasından konuşulmaz ama
hep böyle çarpık ilişkilerin ünlülerde olduğu düşünüyoruz ama bak
hep köylü kesimi dediğimz yerden çıkıyor yada sıradan insanlardan
çok şaşırıyordum artık şaşırmıyorum
ünlüler daha namuslu bnce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…