Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

of mehmet of cok cahilsin safsin kac kere daha af edicektin karini :bbo:

Böyle bir erkek var deseler inanmazdım.Domuz etimi yedirmişler buna .Hani derler ya kıskançlığı giderir diye akannehir Nasıl insan farketmez eşinin gece uyuyo gibi yapıp mesaj çektiğini.Pekte sevmiyordur belkide.Allah korusun benim eşim ondan gizli mesajlaştığımı öğrense o telefonu ağzıma sokar ohaoldumsmileohaoldumsmile beynimi patlatır inanki
Acaba kocasımı öldürdü diycem ama beş senne gözünü yummuş neden şimdi ?

Son düzenleme:
banad abu işn içinde sevgili parmağı var gibi bu adamı gözüm tutumaıd mehemet safın teki sanmıyorum onun yapacğaını ama öteki cin gibi hiçde doğru konuşuyor gibi gelmeid bana nedense.

bu hakki yalan söylüyor görüsmedim derken kekeliyor
ben hakkidan süpheleniyorum adam resmen terliyor
kocasi yapsaydi simdiye yapardi

bi dizi var lie to me diye
orda adam suclularin nasil yalan söyledigini aciliyo
hareketlerinden filan
hakki cok zorlaniyo cok belli ediyo

bencede ondan şüphelendim ama kocası saftirikin teki baksana kaç kez yakalamış ağlamış sızlmıi anama babama sölyeme diye söylememiş.. başak adam çoktana atardı evden barktan onca mesajdan sonra.. tam safmış.. ama öteki cin giibi belli..

eski sevgilisi komsusuymus ayni anda, 5 senedirde konusuyolarmis , mehmete üzüldüm simdi ya , kactane tel yakaladin niye bosamassin fatmayi:umursamaz:
ya kocasi yada sevgilisi öldürdü artik bakalim
sevgili de amma rahat rahat anlatiyo öyle konusuyoduk diye:mymeka: madem bastan evlenseydin evlenmedin elalemin karisinla ne isin var hic gözüm tutmadi bunu

yadaaa kocası bacanağına tembihlemiş karıma gözkulak ol diye acaba bacanak mı sarktı kadına?

kızın babası ne diye damadı suçluyor onu anlamadım senin kızının kırdığı cevizler bini aşmış.. damat haklı ....bazı şeylerden babanın bile haberi yokmuş.. damadı suçlamaya ne hakları var....

kızın babası ne diye damadı suçluyor onu anlamadım senin kızının kırdığı cevizler bini aşmış.. damat haklı ....bazı şeylerden babanın bile haberi yokmuş.. damadı suçlamaya ne hakları var....

bende bunu anlamadım
adam kaç kere affetmişş kızını
sevgilisi bira zşüpheli geliyor bana.

adamın karısı ilk önce mehmetin önüne çıkmış karına sahip çık diye ..bu günde haberim yok öyle birşeyden diyor nasıl olmaz....küçücük çocuklar bile farkeder bunu..herşey ortada.....

bende o eski sevgilinin karısnnda da şüphelendim açıkcası.. adama demiş inakr ediyor resmen..koca baya saf temzi biri bence.. katil tipi yok adamda.. herşeyide kabullneip afeedip durmuş kadını..

bende o eski sevgilinin karısnnda da şüphelendim açıkcası.. adama demiş inakr ediyor resmen..koca baya saf temzi biri bence.. katil tipi yok adamda.. herşeyide kabullneip afeedip durmuş kadını..

Aaa evet doğru.Kadında yalan söylüyor çünkü.Belki sevgilisinin bile haberi vardır.Ya da direk o yaptı.En son 3 sene evvel mi ne konuştuk diyor,sonra ölmeden önce bile mesajlaştıkları çıktı falan.

bende aynı kişiden şüphelendim.kocası o kadar şeyi affetmiş,adam saf,o yapmamıştır diye düşünüyorum.ilk öğrendiği anki sinirle yapmamıssa sonradan da yapmamıstır...

kız cevizleri kırdı diye öldürülmelimiydi peki??? adam suçlayacak tabi katili bulana kadar suçlayacak. canı gitmiş kızı canice öldürülmüş.. yazık yaaa haklı görmeyin damadı.. nesi haklı.. öldürmekte haklımı?? bu nasıl inançtır.. Allah'ın verdiği canı almakta haklımı??? ilginçççç

Böyle bir erkek var deseler inanmazdım.Domuz etimi yedirmişler buna .Hani derler ya kıskançlığı giderir diye akannehir Nasıl insan farketmez eşinin gece uyuyo gibi yapıp mesaj çektiğini.Pekte sevmiyordur belkide.Allah korusun benim eşim ondan gizli mesajlaştığımı öğrense o telefonu ağzıma sokar ohaoldumsmileohaoldumsmile beynimi patlatır inanki
Acaba kocasımı öldürdü diycem ama beş senne gözünü yummuş neden şimdi ?

zaten beyni patlatımış.. ama sevgilisi ama kocası.. birileri patlatmışş..

kız cevizleri kırdı diye öldürülmelimiydi peki??? adam suçlayacak tabi katili bulana kadar suçlayacak. canı gitmiş kızı canice öldürülmüş.. yazık yaaa haklı görmeyin damadı.. nesi haklı.. öldürmekte haklımı?? bu nasıl inançtır.. Allah'ın verdiği canı almakta haklımı??? ilginçççç

tabiikide öldürülmemeli.kimse haketmemiştir öldürülmeyi.
kim damadı haklı görüyorki?damatta haksız 5 sene göz yummuş eşinin başkasıyla mesajlaşmasına.burda kadın öldürülmekte haklı diyen olmuş mu?ben okuduklarımdan öyle bir şey çıkarmadım.

X