Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kızlar ölü bulunan çocuk kimdi ya ben izleyemiyorum bikac gundur biriniz söyleyebilirmisiniz lütfen

kızlar ölü bulunan çocuk kimdi ya ben izleyemiyorum bikac gundur biriniz söyleyebilirmisiniz lütfen

daha önce bi kadın mügeye gelmişti oğlum kayıp diye ama sonra kadının foyası çıkmıştı eve erkek getirdiği eşi evde olsa bile getirdiği çıkmıştı meğer ilişkisi varmış işte sonra da bu adam intihar etmişti 2 gün sonra oğlu kaybolmuştu yaa babaannenin adı sultanmıydı neydi ne bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

teşekkür ederim bilgi için :)
o havva neyinden emin ki zaten!
sinem bulunamayacakmış gibi geliyor bana bu kadar çok ekranda olunca kızı öldürmüş olabilirler, başlarına dert açmasın diye..
bencede sinem öldü gibi gelio artık bulunsa bile sağ olarak bulunacağını sanmıyorumm

birde fatmanın kocası beni delio edio arada gülümseyerek konuşuo sanki yoksa adamın tipimi öle anlamadım çokta mantıksız konuşuo

allah vermesin benim eşim yerde yatacak bayıldı zannedip birilerini çağırmaya gidicem başından ayrılamam ki ordan bağrırım birini ararım filan bu kocada var bişiler

14 yaşıdaki çocuğun cesedi nerede bulunmuş ben izlememiştim bugün...çocuğun resmini gördükçe kendi erkek kardeşim aklıma geliyor.

Son düzenleme:
:gitme::gitme:
ocak tan beri kayıp bi çocuktu.kemik bulunmuştu.o kemikler 14 yaşındaki bu çocuğa aitmiş.bugün anlaşılmış.

of ya ne kötu allahımm

tesekkür ederim kızlar

ne anneler varya ,valla su programda kacta acılı anne gorduk
ama bugunku muratın annesı hepsını gectı
allah rahmet eylesın cok uzuldummm

kızlar bundan 10 ay önce bi kadın gelmişti bende izleyince az bucuk hatırladım....
yazık oldu yawrucaga yaa daha 14 yasında kim ne ister ki ....allah rahmet eylesin umarım katilleri tez zamanda bulunur....
kayıp melihi götüren adamın dövemesi felanda varmış ve minibüs söförünün de vardı diyo melihin amcası bakalım ne olucak ama sanırım artık çözülmeye baslanıyo.......
sinem içinde bi gelişme var dedi müge hanım ama ben tıpkı su 14 yasındaki murat gibi kemikler bulunmus da dna testi yapınca o oldugu anlaşıldı ya şimdi aynı sey sinemde de çıkıcak diye çok üzülüyorum yaaa........allahım inşallah sinem yasıyodur ve tez zamanda bulunurlar.........

Son düzenleme:
Havva çok ağlamıyor çok soğuk kanlı bana pek inandırıcı glmedi o kadın...
Bu işte parmağı var diye düşünüyorum...

Sinemi satmış olabilirlermi ??
Ne diyorsunuz arkadaşlar..
O annesi nasıl feryat ediyor..İçim sızlıyor walla....
İnşallah biran önce bulunur....

14 Yaşındaki çocuğa çok üzüldüm, gelişmeleri buradan okudum şimdi :gitme:

Fatmanın durumuyla ilgili ben çok da emin değilim yani eşi suçludur diyemiyorum.

Fakat Fatmanın annesi kızının cesetinden altınları almış, yani küpelerini almış bir de koynuna baktım başka altını var mı diye diyordu. Torunuma takacaktım o altınları sanki kendim için mi aldım diyor. Allah aşkına çook acılı bir anne o an altını falan düşünebilir mi???? Kime takarsa taksın altını o önemli değil ama yavrusunu kaybeden acılı bir anne aman altınını alayım da damada kalmasın bilmem ne diye düşünmez....

ben izledim bugün muge yi ama o 14 yaşındaki 'çocukla ilgili gelişmeyi kaçırdım demek ki..

Sinem için gelişme var dedi ama ben yaşadığına dair bir gelişme var gibi anladım..umarım doğru anlamisimdir..yasiyordur insallah..

Havva bana bastan beri inandırıcı gelmemişti,hala daha da inanmıyorum!o kadin bir şey gizliyor!Melih le ilgili bir şey!!neden o yüzünü görmediği,meçhul sarisin kız cocuğunun dediğini jandarmaya dememiş?neden ertesi gunü beklemiş!millet harıl harıl cocuk arıyor kadin da bu bilgiyi vermiyor!ertesi gün diyor!!saçmalık!!

ben bakamaıdm bugün neymişki sinemle ilgili geli,şme şu kesik bacak değildir inşallah
valla gözlerim doluyo annesi ağladıkça çokda güzel bir kız allah ailesine bağışlar inşallah ölmemeiştir

o melih olayındaki görüntüdeki çocuk o değilmi anlayamadım izleyemedim bu gün..dün kesin o deniyordu bu günde fikirmi değişmişte o değil diyorlar gidilmişmi yani oraya o hastaneye ..

arkadaşlar atv haberde söylediler,muratı annesinin sevgilisi öldürmüş..kadın adamdan ayrılmak istemiş adam da kadına sinirlendiği için muratı kaçırıp öldürüp gömmüş, sonra da bi mektup bırakıp intihar etmiş..mektupta yazmış muratı ben öldürdüm diye ama yerini bulamıyomuş polis..yerini daha yeni tesadüfen bulmuşlar..

ya evet benımde cok tuhafıma gıttı hemen kupelerı alması,

‎2 yaşındaki Melih olayında görgü tanığı küçük kız "Melih'i kaçıran adamın elinde dövme vardı" dedi.Küçük kız adamı teşhis etmiş.Olayla ilgili gelişmeler araştırılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…