Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Merhaba arkadaslar bende yeni uye oldum. Bende sabahlari Muge Anli'yi izliyorum. Bana kalirsa Havva tecavuze filan ugramis ve o yuzden anlatamiyor. Melih ne annesine ne de babasina benziyor. Bugun anlatti dayak yiyormus kocasindan hatta bugun sag gozunde de bisi vardi makyaj yapmislardi. Korkutuyorlar kadini konusamiyor sanki.
Sinem olayini da ancak Hulya cozer. Bende İstanbu disinda okudum. Ev arkadasim herseyimi bilirdi. Hulya'nin bilmemesi mumkun degil.

bu havva bişeyler saklıyor artık 100 de 100 eminim.allah korusun bilzer böyle bir olay yaşasak ortalığı ayağa kaldırırız.deliririz.bu hiç ağlamıyor,ağlama taklidi yapıyor.bence bu kadın çocuklarını hiçç mi hiç sevmiyor.ana denecek kadın yufka yürekli merhametli olur ama bundan bir halt olmaz.gıcıkk gözü mügeye bakıyorrrr.aklından ne şeytanlık geçiyor kim bilir.çocukta haber gelse başkası öldürmüş yada kaçırmış olsalar bile ben bu kadında annelik göremiyorum.

kızlar sabah seyrederken burada sizler deyince baktımda havanın gözüne dikkatlice evet biraz morluk gibi bişey vardı makyajla kapatılmıştı ama yinede belli oluyordu..
ben artık dayanamıyorum havaya bakmaya strese giriyorum.... sinir oluyorum o dişlerinini sıka sıka konuştukça...
zaten o yüzden gözünüde anca siz deyince farkettim..

evet kızlar bende farkettim bugün gözünde bi tuhaflık vardı bu kadın bişeyleri saklıyo herşeyi inkar ediyo birisi ne derse yenge amca deyip gözlerini pörtletiyo ksin var bişeyler inşallah melihin başına bişey gelmemiştir ve sıktı artık hem havva hem sinem bulunsunlar artık hep aynı şeyler tekrarlanıyo meraktan izliyorum valla

O saatlerde izleyemiyorum ama dün tesadüf denk geldim
Bugün ne diyecek acaba diye merak ediyordum..Bugün izleyemedim..
önemli bişi demedimi? bilmiyorumkismile
gerçi bişi dese siz burda tartışırdınız

bu çocuğa ne ettiyse havva etti bence habire konuyu sapıtıyo başka yönlere çekiyo
sürekli yeter artık yaggg yeter yagggg deyip dişlerini sıkarak titriyomuş havası vererek konuşmasına ayrı bi sinir oluyorum kadının alsanaalsanasmile
ordaki doktorda teyzesinin kaynanası olmasına takmış her gün aynı şeyi sölüyo ben gülüyorum artık mügede dayanamdı güldü sizde taktınız teyzesine diye kaydirigubbakcemile3
birde teldeki kadın yeter artık gözüm tepişliyo dedi müge de tepişilemek ne demek dedi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 gülmemek için kendini zor tuttu yaaa kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
allah başa vermeye tam komedi

ya kaybolan cocuk ama konusulan konu neden ailesi cok sevmiyor neden istemiyor havva yı havva neden tepkisiz valla dejavu bu dilber 2.

kızlar bu kadına (havva)nolmus allah carpıyo herhalde kaymıs sag tarfı ay ne zmandır gormuyodummm tuaf oldumm

gözüm tepişliyoo hahahah allahım ılahı cok yasa sen emıı gozum tepıslıyooo aysen

bu havvvaaa varyaa ne ettiyse etmiş çocuğa derdi çocuk değil alakasız ne varsa ortaya atıyor hazır tv bulmuşken neye sinirr olduysa onları ortaya atıyor akrabalarıyla yüzleşiyor ne alaka çocukla konu nerdeeee bunların konuştukları nerde uyuzsengözlerimebaksanab

silah patladığında herkesin kaçıp havvanın ırbık gibi oturması geldi gözüme:roflol zamanlar yazık nasıl üzülüyor demekki çocuğuna diyordum şimdi alakası bile yok dök içini havva dök oyala milleti olan çocuğa olsun

şu görümcesi sanırım... olayı anlatmaya başlayınca ben de evde erkek falan yakaladı sandım... destan yazdı kadın iki cümle için..

:
ırbık gibi mi..:roflol:

:1shokhara müge seyirci bir kadini kovdu , grip olan gelmesin , aksiriyonuz piksiriyonuz millete grip geciriyonuz dedi:mymeka:

ayip ayip bukadar da olmaz :roflol:

ilahi kızlar ırbıkmıı:)))))
şu eskiden wclerde su konulardan ıbrıklardanmı bahsettiniz öyleyse tam yerinde olmuş...hahahahahahahha..:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…