Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

teldeki kadın gözüm TİPİŞLEMEYEbaşladı dedi ya....çok güldüm yaa:roflol::roflol:

mügede tipişlememi? diye soruyor

ayy baydı artık halamın yeğeni amcamın oğlu hanımı offf bu kadar kalabalılar ama çocuğu gören yokk nedense havvanında gözü düzeldi çıktı ezik kadın modundan

bence bu kadında ciddi bir psikolojik problem var....kafasında kurduğu şeyleri gerçek sanıyor...hakkaten bütün sülalemi yalan söyler...biriside insafa gelip yaa bu kadın gerçekleri söylüyor demezmi?

veya iyi saatte olsunlar gözüne ademn akrabaları gibi görünüp bişeyler söylüyorlar....oda öyle sanıyor....zaten psikolojik tedavi görüyormuş..

kızlar dikkat etinizmi ADEM İLE HAVVA isimlere bak ama bird insanlara bak ne uyumsuz ne alakasızlar

eeeeeee müge üstü kapalı anlamıyo şerefcan olayı gibi olabilir mi?onu sormak istiyosun biz anladıkta havva nasıl anlayacak.?onu bilmiyorum.

offfff bu havva bakın kızlar ben köyde büyüdüm şimdide arada gideriz bizim köyde ufak herkes birbirini tanır yani biri çocuğu götürse bilir köyde yardımlaşma çok olur bir kuzu koybolsa bile tüm köy arar şimdi tamam amcalar yengeler havvaya düşman yalan söylüyoda tüm köylümü düşman niye kimse konuşmasınki anlamıyorum

bugün izleyemedim ama buradan anlaşıldığı gibi
yine kayıplar bulunamamış
offf ne acıı

valla bu durum sevgi aslan cinayetine döndü he:hulya:
havva konuş yeter :mymeka:

bence sinem bulunmaz daha
pavyona düşsse oraya gidende kaçıran kadar suçlu.haber vermezler yani
öldürdüler bence o kızı
öldüysede ölüsü bulunsa bariboshayallersmile

kızlar bende izleyemedim ama
havva tek katılmıştı sanırım programa bugünn
bişey anlatmadımııı pekiiiiiiiii

havva konuşmuyo diye müge yayına tek aldı bugün
yok canım anlatmadı
ben yarıda kapadm zaten

Artık sıktı havva yani .Yok ayırmaya çalışmışlarda kocasıyla yok o onu demiş yok bu bunu demiş.Kaç sene önceki şeyleri anlatıyor.Herşeyi hatırlıyor.Çocuğun kaçırılmasına gelince herşey birbirine karışıyor.Derdine bu kadının anlamıyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…