Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

üfff hep sar baştan. önceden ne güzel konular aydınlığa kavuşurdu hep, bu sene niye böyle oldu. aynı şeyleri konuşmaktanda çeneleri yorulmuyo arkadaş yağğğğğğğ:KK70:

benim bir şey daha dikkatimi çekti....havva 25 yaşında evlendim dedi....30 yaşındayım dedi....peki böyle olunca nasıl 6 yaşında çocuğu olmuş olabilir.....mügeciğim burayı takip ediyorsanız birde bunu sorarmısınız...

bu konu ne zaman aydınlanacak merak ediyorum
havva çocuğa ne olduğunu bildiğin için rahat zannımca bilmiyorumkismile inşlhhh günahsız yavruya bişey olmamıştır
bende en çok sinem olayı ve ankara sevgi aslan cinayetini merak ediyorum CADIARZU

dün annem yanımdaydı beraber izliyorduk
bu kadına gıcık oluyorum dedim yalan söylüyor gibi dedim
annemde bence söylemiyor dedi.
ailesi bu çok dışlamış psikolojisi bozulmuş bence dedi.
her kötülüğü onlardan bekliyor dedi.
bakalım kimin dediği çıkacak.

müğe galiba havva konusunu kapatacak

birde elma toplamaya giden kadıncagız ölmüşya
bencebu konunun üzerine dursun artık
havva beni gıcık ediyor.

Havva nin suyu ısındı bence..muge yol verir ona yakında..abuk subuk yerlere çekiyor konuyu,sanki onu oraya hayat hikayesini anlatsın diye oturtmuşlar!!!'çocukla ilgili hiç bir şey anlatmıyor..
hele hele dün çok güldüm..teyzesi ve Adem'in ailesi için bunlar benim dedikodumu yaptılar dedi..teyze bağlandı,hayır niye arkasından konuşayım ben onun dedi,allahından bul diye ciyakladi..ne alaka?muge ye de bu garip gelmişti..konuşmadım diyor iste daha ne istiyorsun diyor Havva'ya Havva yine yagggg yaggggg diyor!!!

ya inş. bulurlar çocuğu ama ben havvadan şüpheleniyorum mügenin sorularına yuvarlak cevaplar veriyo işte oda vardı buda vardı falan

bir havvadır gidiyor..çok merak ediyorum..bi fotosu olsada görsem delikafaduldendelikafadulden

ahanda havva :roflol::roflol:

Eklentiler

• $havva.jpg
    $havva.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 70
ya inş. bulurlar çocuğu ama ben havvadan şüpheleniyorum mügenin sorularına yuvarlak cevaplar veriyo işte oda vardı buda vardı falan

Kendi konuları açılınca ağlıyor.Yok dövmüşler hamileyken bilmem ne .Çocuğundan bahsedilirken bir damla göz yaşı yok.

Allah iyiliğini versin nasıl da bulmuş koymuş Havva nin resmini :))))))))
ay yarıldim gülmekten :)))))))))
Allah iyiliğini versin e mı :)))))))))))))

Sinem konusunda gelişme yok mu ne oldu o olay
bir gelişme ytok sanırım konudan hiç bahsetmiyorlar şu kesik bacak olayı ne olduki dna testi sonucu çıkacaktı hani
günahınımı alıyoz acaba kadının ama valla baydı beni hiç anne gibvi davranmıyoooooooo yaggggggggg bilmiyorumkismile
Kendi konuları açılınca ağlıyor.Yok dövmüşler hamileyken bilmem ne .Çocuğundan bahsedilirken bir damla göz yaşı yok.

müge çok doğru söylüyo kadın teee 6 yıl önceki olayları konuşmöaları dün olmuş gibi hatırlıoyor 2 ay önceki olayı hatırlamıyor hani numaracı yaşlılar vardırya işklerine geleni duyarlar işlerine gelmeyince ağır işitiyom derler onlar gibi köşeye sıkışınca ya yemin ederim yagg hatırlamıyom yagg vardı yagg yemin ederim müge hanım yagggg :bbo::bbo::bbo:

dişlerini sıkıp duruyor diye boşuna demiyormussunuz.delikafaduldendelikafadulden .teşekkürler canım opuyorumnanaktan benim yiyenim var aynı ona benziyormus çocukta Allah kaderlerini benzetmesin :Saruboceq: inşallah bulunur sonu muhammet gibi bir hiçe dayanmaz :Saruboceq:

X