Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

allahım günahını alıyorsam affet dilbere bile bu kadar gıcık olmadım ben o yalanını sessiz sakin söylüyordu bu yağğğğ allah askına diyip duruyor o ağzını açınca boğasım geliyor mügede bugun dedi şimdi ağlama anlat sonra ağlarsın diye :roflol: o bile anladı bu kadın bişiler saklıyor ogunde tutturmus ben çocugumun arkasındayım sinemin annesine özenmiş

ben dilber olayındada bilmiştim bundada tahminlerim şu yönde,havva nın bir dediği diğer dediğini tutmuyor.tüm arkadaşların dediği gibi hep mügeye bakarak konuşuyor.birde şu agzını gerdirereekk yaaaaaa yaaaaa demesi çok gıcık...
allah biliyor yaa o çocuk öldü.ben sağlaM geleceğine inanmıyorum.ama havvamı çıkcak suçlu ona ihtimal edemiyorum.

aaa cuma günkü telefon ne oldu?Melih degilmiymis o cocuk?ben izleyemedim bugün

degilmis , melihe benziyormus cocuk evlilik disi oldugu icin babanesi celiskili cevaplar verince süphelenmisler ama malesef . ah keske bulunsaydida kurtulasaydik kk ca havvadan
ama ben artik havva gidene kadar bakmicam , sen bana anlatirsin demi olup biteniboshayallersmile

yemin ediyorum artik havvanin ismini duyunca bile cok kötü midem bulaniyorkafamçokkarıştı
karar aldim artik izlemicem burdan takip ederim
hicbir konuk bana böyle etki etmedisempatiksalakcinni

kız var ya bu havva eskiden dilberi izlemiş yakayı ele vermemek için uğraşıyo belkide pot kırması zorCADIARZUCADIARZU

bnde onu merak ediyorm ya
dilberiizlediyse burda işi ney
yalan ı varsa çıkacağını bilmiyormu ki
yada izlememiş diyecm düşük ihtimal

ne bileyim ya artık böyle düşünüyorum allahın yarattığına çirkin denmez kızlar yanlış anlamayın da ya ne bileyim sanki ağlarken bile çirkinleşiyo bi gıcık ağlayışı var sankiguclubacismileguclubacismileguclubacismile

canım hiç inandırıcılıgı olmadıgı içinn çirkinleşiyor benceee
anne gibi anne olsa bizler bişey söylemezdikk
yanlış hatırlamıyorsam bu topikten 2kişi falan havvaya inanıyor
ama çogunluk inanmıyor:hulya:

bakalımm bugece birüya görecekmiii
yarın anlatır artıkboshayallersmile

bide ağlayıp duruyor ama nedense gözyaşı yok akmıyor hiç gunlerdir orda bugunde diyorki ruya gördum gitme dedi bilmem ne

dilber de de aynı şey olmadı mı zaten allahım nolur ne olursa olsun artık bi yerden açık versinler acaba kayserideki çocuklar gibi mi olacak bu çocuk da ya bi haber yok guclubacismileguclubacismileguclubacismile

bide ağlayıp duruyor ama nedense gözyaşı yok akmıyor hiç gunlerdir orda bugunde diyorki ruya gördum gitme dedi bilmem ne

evet artık program boyunca aglıyorrr
arada unutuyor
sonra tekrar aglamaya başlıyorrr

müge iyi laf dedi ama
"önce anlat sonra aglarsın" diyeeekaydirigubbakcemile5

dilber de de aynı şey olmadı mı zaten allahım nolur ne olursa olsun artık bi yerden açık versinler acaba kayserideki çocuklar gibi mi olacak bu çocuk da ya bi haber yok guclubacismileguclubacismileguclubacismile

inşallah olmaz canımm
ama bu havvada dilber gibi biyerden açık verecek gibime geliyorrr
ayrıca müge bu işin peşini bırakmaz benceee

arada unutuyor

müge iyi laf dedi ama

ay sen onu diyon bigün programda bayıldı içeri götürdüler 5 dakka oldu olmadı hemen ayıldı sanki hiç bayılmamış gibiydi müge de diyoki önce program yapalım konuşsun programdan sonra istediği kadar bayılsın dedi ohaoldumsmileohaoldumsmile

arada unutuyor

müge iyi laf dedi ama

geçen muge bişiler var sen anlat dersen anlatırım tarznda bişi söledi baktım bu bayılıyor mugede şimdi bayılma program bitsin bayılırsın dedi bayıldım o kadına tepkisizsin diyorlar mide ilacından diyor sonra fıs fıs aglamaya baslıyor avukatta dedi zaten biz aglamıosun dedik ya ondan aglıyor dedi ha diyor salak salak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…